Joga Zdravo Logo

 

Značka JOGA ZDRAVO dokonale popisuje to, čo je našim cieľom a poslaním. Je dokonalou kombináciou jogy, ktorej praxou pomáhame našim jogínom na ceste za ich zdravím. Zakladateľkou JOGA ZDRAVO je Katka Ježovicová, ktorá sa v roku 2013 rozhodla pre tento názov, nakoľklo na vlastnej koži spoznala jej účinky na ľudské telo i myseľ.

Katka svoje vedomosti zbierala v zahraničných jogových centrách po celom svete ( Nemecko, USA, Rusko a Rakúsko), avšak nakoniec sa vrátila na Slovensko. Po krátkej dobe si uvedomila, že práve na Slovensku chýba koncept, ktorý by spojil poznatky jogy v kombinácii so západným prístupom medicíny s cieľom pomáhať ľudom v prekonaní zdravotných problémov či zlepšení zdravotného stavu vďaka cielenému cvičeniu ušitému na mieru klienta. Výsledkom Katkinej dlhodobej práce s klientami je vlastná metóda výučby Zdravý Chrbát - Bloky®, ktorá odpovedá na súčasné civilizačné zdravotné problémy sedavého zamestnania, či narastajúcemu stresu.

 

Náš tím je vybraný precízne tak, aby si prišli na svoje nadšenci rôznych smerov v joge. V tíme máme len profesionálne vyškolených inštruktorov, masérov či fyzioterapeutov. Kľúčovým zámerom JOGA ZDRAVO zostaviť vynikajúci tím ľudí, ktorí disponujú seniorným vzdelaním v oblasti jogy, fyzioterapie či medicíny.

V rámci individuálnych hodín jogy sa o klienta staráme od úvodnej diagnostiky pohybového aparátu, cez vypracovanie cvičebného plánu na mieru až po zaradenie k lektorovi. Súčasťou plánu je okrem samotného cvičenia zdravotnej jogy, medical pilatesu aj program masáží rôznych druhov.

Skupinové hodiny, prebiehajú v malých alebo väčších skupinách. Hodiny jogy sprevádza príjemná relaxačná hudba, ambientné osvetlenie a aromaterapia, ktorá podporuje naše duševné zdravie cez emócie.

 

Novinkou u nás je HOT JOGA / BIKRAM YOGA. Sama Katka ju študovala v Los Angeles (USA) v roku 2011 u svetoznámeho učiteľa a od vtedy bolo jej snom priniesť na Slovensko kvalitnú jogu v teplej miestnosti vyhriatu na 42°C a 40% vlhkosť vzduchu. Hot joga má blahodarné účinky na naše telo z pohľadu detoxikácie. Dá sa ňou veľmi rýchlo schudnúť a napraviť mnoho zdravotných problémov.

Veľkým prínosom pre JOGA ZDRAVO  je MEDICAL YOGA INSTITUTE, ktorý sme založili s cieľom umožniť študovať jogu v hlbšom funkčnom pohľade. Študovať ho môžu záujemcovia o profesiu jogového lektora, ale aj tí ktorí majú záujem prehĺbiť svoje vedomosti o tele ako takom a o joge. Základom MYI konceptu je Metóda výučby jogy pre Zdravý Chrbát - Bloky. Tento akreditovaný kurz je ukončený certifikátom, ktorý oprávňuje jeho absolventov pracovať ako športový odborník. Okrem tohto kurzu je k dispozícii aj kurz Gravid Jogy.

 

,,Som veľmi vďačná, že značka JOGA ZDRAVO sa dostáva k obľube mnohých z Vás. Preto verím, že sa čoskoro uvidíme na našich hodinách, alebo v inštitúte pri vzdelávacích programoch. Alebo jednoducho iba tak pri čaji na recepcií.“

Katka.

 

PRIHLÁSTE SA NA HODINU

Zdielať:

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

Zadajte správnu emailovú adresu

Máte otázky?

Napíšte nám

Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Adresa

Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Navigovať
Telefónne číslo +421 948 303 353
Emailová adresa info@jogazdravo.sk
Otváracie hodiny štúdia

Po-Štv7:00 - 21:00
Piatok 7:00 - 12:00
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa 9:00 - 12:00
18:00 - 21:00