Joga, fenomén, ktorý v poslednom desaťročí zaznamenal priam neuveriteľný vzostup, sa stal súčasťou života mnohých z nás. Pre niekoho je joga skôr fyzickým cvičením, pre iného viac duševným obohatením. Názvy kurzov, náročnosť, vhodnosť, ale aj praktické záležitosti ako výber oblečenia, pomôcok, či čas lekcií sú ale len niektorými faktormi pri výbere vhodnej jogovej praxe. Pri všetkých povinnostiach, radostiach, starostiach a obmedzenom čase, ktorí zažívame denne, rozumieme, že hlboké ponorenie sa do témy jogy a nachádzanie odpovedí samoštúdiom, jednoducho nie je pre každého možné.

Komplexný prístup v súlade so zdravím a najnovšími poznatkami vedy

Našli ste sa v predchádzajúcich riadkoch? Dovoľte, aby sme vám pomohli. Otázkam a odpovediam týkajúcich sa jogy veľmi dobre rozumieme. Každý jeden z nás v štúdiu JOGA ZDRAVO si svoju cestu za poznaním jogy prešiel poctivo, trpezlivo a zodpovedne. Jogou žijeme každý deň už veľa rokov. Poznáme ju po teoretickej aj praktickej stránke, zo štúdia v zahraničí, kurzov s profesionálnymi odborníkmi aj zo skúseností s vami, našimi klientmi. Dlho sme rozmýšľali a pripravovali ten správny koncept našej novej služby pre vás, ktorá by vám dokázala uľahčiť výber tej pravej jogy. Ale nielen to ! Pripravili sme pre vás možnosť Úvodnej konzultácie „Začni s jogou“ so zakladateľkou konceptu JOGA ZDRAVO Katkou Ježovicovou. Vložili sme to najlepšie, čo v nás je a zúročili všetky skúsenosti. Ako aj názov nášho štúdia jasne hovorí, našou jednoznačnou cestou je komplexný prístup, ktorý ide v súlade so zdravím. S klientmi pracujeme holisticky, to znamená celistvo a komplexne. Cvičíme medical jogu a hoci je joga fenomén s 5 000 ročnou históriou, sledujeme najnovšie trendy, výskumy zo západného sveta a ideme modernou cestou dnešného človeka.

Úvodná konzultácia je kľúčom k úspešnej jogovej praxi

Prečo je vlastne pri “obyčajnej” joge potrebná predchádzajúca diskusia? Nejde len o vysvetlenie pojmov a štýlov. Veľmi dôležité je pre nás poznať váš zdravotný stav, kondíciu, prípadné zdravotné obmedzenia, to v akej životnej fáze sa nachádzate. Na druhej strane sa vo veľkej miere zaujímame aj o to, čo Vás na cestu k joge priviedlo. Hľadáte v joge duchovnú cestu alebo skôr túžite po spevnenom tele? Ako je na tom Vaša psychická pohoda? Koľko času a energie ste ochotní investovať do svojho rozvoja? Úvodná konzultácia nám pomôže začať presne tam, kde to potrebujete. Výsledok konzultácie je veľmi dôležitý pre správne zvolený spôsob a štýl jogovej praxe, ale aj pre vhodne zvolenú tému, ktorá bude pri cvičení a terapiách prítomná. Je prirodzené, že každý z nás rieši vo svojom vnútri niečo iné. Niekto sklamanie, iného priviedlo k joge sebapoznanie. Klientov počas hodín citlivo týmito vnútornými témami sprevádzame. Poznatky a dlhoročné skúsenosti sú v tomto ohľade kľúčové.

 Program ušitý presne na mieru

Konzultácia zahŕňa podrobný rozhovor o vašom zdravotnom stave, životnom štýle, ale z veľkej miery aj o očakávaniach, s ktorými prichádzate do štúdia. Po úvodnej konzultácií prichádza na rad diagnostika pohybového aparátu s fyzioterapeutom, ktorý prezrie Vaše telo a prediskutuje informácie o bolestiach alebo obmedzeniach, diagnostikuje svalovú dysbalanciu. Ďalej nasleduje naplánovanie cvičenia šitého na mieru, ktoré zostaví náš tím odborníkov. Hlbšie spoznanie klienta z viacerých stránok, nastavenie frekvencie cvičenia a terapií je našou garanciou naplnenia očakávaní a progresu. A to všetko v prostredí, kde sú kvalita poskytovaných služieb a zodpovednosť na prvom mieste.

Komplexná starostlivosť pre moderného človeka

V  JOGA ZDRAVO neponúkame iba hodiny jógy. Naopak. Na jednom mieste nájdete masáže, meditácie, Aromaterapiu, Aromatouch masáže s esenciálnymi olejmi doTerra®, programy zamerané na relaxačné techniky, ale aj moderné a vysoko účinné prístrojové terapie BEMER a Oxygenoterapiu, známa ako terapia koncentrovaným kyslíkom.

Doprajte si v štúdiu JOGA ZDRAVO zážitok z praxe, ktorá je tou správnou a zodpovednou voľbou práve pre vás. Telo aj duša sa vám poďakujú.

 

Mimochodom, novinka medzi službami „Začni s jogou – úvodná konzultácia s Katkou Ježovicovou“ je ideálnym darčekom pre každého (nielen) začiatočníka a začiatočníčku.

OBJEDNAJTE SA

Zdielať:

Ďalšie Novinky

NAŠE HARMONICKÉ PRIESTORY

NAŠE HARMONICKÉ PRIESTORY

Navnímajte spoločne výnimočnosť našich priestorov, ktoré sme od začiatku dizajnovali ta, aby ste mohli v momente ked k nám vstúpite zabudnúť na všetky starosti, dopriať si relax a urobiť niečo pre seba...

Hľadáme recepčnú s výborným zákazníckym prístupom

Hľadáme recepčnú s výborným zákazníckym prístupom

Hľadáme na recepciu šikovnú recepčnú s výborným zákazníckym prístupom a s nadšením pre jogu....

Office Yoga – Joga v práci

Office Yoga – Joga v práci

Koncept Joga Zdravo má vo svojej ponuke službu šitú na mieru pre každú firmu.

Aromatouch® – Povznášajúci dotyk vôní

Aromatouch® – Povznášajúci dotyk vôní

Dokonalý reset hlavy a hĺbková relaxácia tela.

Joga - liek na dušu a cesta ku krásnej postave

Joga - liek na dušu a cesta ku krásnej postave

Prečítajte si inšpiratíny rozhovor s Katkou Ježovicovou, ktorá našla liek pre našu dušu a krásnu postavu prostredníctvom jogy.

Joga v tehotenstve - Malý sprievodca od Kattivatrends

Joga v tehotenstve - Malý sprievodca od Kattivatrends

Pozrite si nový članok v blogu Katky Jakeš "Malý sprievodca ženskými cvičeniami pre každú aktívnu tehuľku"

Yin Joga - ako ju praktizovať a čo nám jej prax prinesie

Yin Joga - ako ju praktizovať a čo nám jej prax prinesie

WORKSHOP o YIN JOGE 22.2. o 17:00 - ako na nás vplýva a čo nám jej prax prinesie 

Woman - Namaste Vianoce :)

Woman - Namaste Vianoce :)

Sme radi keď naša práca je odmenená nezávislím prieskumom, v ktorom sme TOP...

YIN JOGA ako spôsob stíšenia a väčšej flexibility tela

YIN JOGA ako spôsob stíšenia a väčšej flexibility tela

WORKSHOP o Yin joge, 16.11. o 17:00 - 20:00 Ako sa s Yin jogou stíšiť a dosiahnuť väčšiu flexibilitu tela

Ako cvičiť v tehotenstve - cvičte.sk

Ako cvičiť v tehotenstve - cvičte.sk

Prečítajte si, ako sa dá cvičiť aj počas tehotestva, zostať fit a pripraviť sa na pôrod s JOGA ZDRAVO. Viac Vám prezradí naša Evka Staroň.....

Prežite s nami špeciálny mesiac zameraný na ženské zdravie

Prežite s nami špeciálny mesiac zameraný na ženské zdravie

V Joga zdravo sme sa rozhodli odštartovať mesiac ženského zdravia. Zapojte sa aj vy a vychutnajte si pozornosť, ktorú sme sa rozhodli vám, ženám, venovať.

Jogové pozície a ich benefity

Jogové pozície a ich benefity

Nahliadnite viac do našej série pozícií voňavej jogy a dozviete sa veľa dôležitých informácií o tom ako sa má daná pozícia precvičovať a aké má benefity.

Čo všetko viete o vlastnej chrbtici?

Čo všetko viete o vlastnej chrbtici?

Chrbtica ako kanál nášho života – jej význam, funkcie a dysfunkcie.  

Jeseň v Jin joge, Jin joga v jeseni

Jeseň v Jin joge, Jin joga v jeseni

Podľa tradičnej čínskej medicíny (TCM) sa jeseň nesie v znamení elementu KOV, orgány, ktoré sú najviac aktívne sú jinové pľúca a jangové hrubé črevo.

Yin Yang joga a jej benefity

Yin Yang joga a jej benefity

 Joga nie je spojenie mysle a tela, ale cesta uvedomenia si, že už sú spojené.

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

Zadajte správnu emailovú adresu

Máte otázky?

Napíšte nám

Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Adresa

Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Navigovať
Telefónne číslo +421 948 303 353
Emailová adresa info@jogazdravo.sk
Otváracie hodiny štúdia

Po-Štv7:00 - 21:00
Piatok 7:00 - 12:00
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa 9:00 - 12:00
18:00 - 21:00