+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Milí naši Jogíni,

Rok 2019 bol pre nás veľmi náročný, nakoľko sme usilovne pracovali na priestoroch, ktoré dokážu poskytnúť každému jogínovi, alebo začínajúcemu jogínovi mieto na dokonalý zážitok z cvičenia, atmosféru, ktorá Vás dokáže behom okamihu ukľudniť a odpojiť od tohto uponáhľaného sveta. Naša myšlienka sa dlho formovala a hľadali sme tú správnu lokalitu, dispoziciu, možnosti parkovania, aby sme vybrali to najlepšie miesto kde budeme vedieť zhmotniť to, čo sme si vysnívali. Našim cieľom bolo poskytnúť priestor, ktorý bude pre Vás útočiskom, miestom, kde radi trávite čas so svojimi priateľmi, kde vieme byť pre Vás a kde sa budete cítiť ako doma. Zaroveň sme si od začiatku povedali, že chceme pre každého z Vás poskytovať tie najlepšie služby, výbornú zákaznícku skúsenosť a budeme miestom, ktoré sa vie o Vás postarať komplexne. Po roku kvalitnej roboty sme tesne pred cieľom a chceme sa s Vami o tom podeliť. :)

 

TOTO VŠETKO NA VÁS ČAKÁ OD NOVÉHO ROKA:

 1. Parking už nebude nikdy problém, nakoľko ho máme neobmedzený a bezplatný pre všetkých našich klientov.
 2. Celý priestor bude vyhrievaný infra podlahovým vykurovaním, ktoré má pozitívny účinok na ľudské telo.
 3. nikdy nebudete na hodine v miestnosti, ktorá má vydýchaný vzduch. Sledujeme hladinu CO2, aby ste si vedeli užiť naplno Vaše cvičenie.
 4. Hi-Fi audio, ktoré sme pre Vás vybrali do každej miestnosti Vám umožní si dokonale užiť hodinu a nechať sa unášať ambientnou hudbou.
 5. Kapacita na Vaše obľúbené hodiny bude väčšia a tým aj väčší komfort.
 6. Náš súčasný PROFI Tím Joga Zdravo pokračuje v starostlivosti o Vás v pôvodnej zostave a taktiež ho rozšírime o nových kolegov zo Slovenska ako aj zo zahraničia.
 7. Môžete sa tešiť na HOT YOGU, ktorej riadenie vzduchotechniky bude zatiaľ najvyspelejšie na Slovensku. Tí čo majú radi Bikram jogu sa môžu tešiť.
 8. Dali sme vyrobiť nové špeciálne jogové podložky na HOT YOGU našej značky JOGA BELLA.
 9. Individuálne cvičenia budú ešte pesterjšie. Pripravili sme miestnosť pre milovníkov individuálnych hodín HOT YOGY.
 10. Voda, ktorú budete u nás piť, bude špeciálne filtrovaná, plná minerálov, obohatená o šungitom a ruženínom a taktiež Vám pomôže pri detoxikácii.
 11. Naša komplexná starostlivosť o klienta sa rozšíri o viaceré druhy masáží a terapií založených na holistickom prístupe liečenia tela. 
 12. Fyzioterapia - postupne začíname budovať vlastný tím odborníkov pre lepšie uchopenie Vašich disbalancií - Diagnostika Fyzioterapiou.
 13. Po joge si budete môcť u nás sadnúť a vybrať si z ponuky zdravých snackov, alebo rôzne nápoje na doplnenie minerálov.
 14. Spúšťame nový lojalitný program, ktorý Vám už o čoskoro predstavíme.
 15. Obsluha a Váš Check-In  bude najrýchlejší vďaka našej mobilnej aplikácii. Chceme aby ste si vychutnali cvičenie a nečakali v rade na recepcii :).
 16. Po alebo pred jogou si môžete rýchlo vybehnúť nakúpiť, a všetko vyriešite na jednom mieste. 

Už len ostáva zodpovedať otázku, kde to len bude. Vybrali sme si lokalitu, ktorá je plná športu, dostupná MHD a blízku z kazdej časti mesta. Trnavská cesta 41.

 

S radosťou sa s Vami chceme podeliť o vizualizácie nových priestorov, ktoré budú o chvílu realitou. Ak máte otázky, tak nám nápište dole do formuláru :)

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Námestie slobody 13, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353