ZDRAVÝ CHRBÁT - BLOKY ® WORKSHOP

29 €
11. február | 18:00 - 20:00 | Centrum JOGA ZDRAVO

Detaily

Dátum:
11. 02.
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
29€

Miesto workshopu

Adresa:
Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava
E-mail:
info@jogazdravo.sk
Tel.:
+421 948 303 353
Web:
www.jogazdravo.sk

Vhodné pre

 • Začiatočník
 • Mierne Pokročilý
 • Pokročilý

Popis workshopu

Pozývame vás na praktický vzdelávací workshop plný tipov ako správne cvičit zostavu Metódy ZDRAVÝ CHRBÁT - Bloky®, ktorý povedie lektorka a autorka metódy Katka Ježovicová. Workshop je vhodný pre tých, ktorí už metódu cvičia, ale aj pre tých ktorí sa zaujímajú ako funguje naše telo z pohľadu anatómie a fyziológie. Prečo jednotlivé cviky pomáhajú riešiť problémy s pohybovým aparátom a ako si pomôcť od bolesti chrbtice.

Podrobne si rozoberieme jogovu zostavu, ktorá je určená pre tých, ktorí majú záujem zlepšiť zdravotný stav svojej chrbtice a dozvedieť sa o blahodarných účinkoch jogy na ľudské telo cez anatómiu svalov, kosti a vnútorných orgánov. To ako celé telo spolupracuje s emóciami a so všetkým s čím si vo svojom živote prechádzame. Kombináciou troch rôznych štýlov jogy komplexne pôsobiacich na telo pri zahrievaní ľahkou hatha jogou, aktívnou časťou power jogy a na záver relaxačné techniky v restoratívnej časti. Zdravý Chrbát - Bloky je jogová zostava zameraná na posilnenie chrbtového svalstva, čo zlepšuje držanie tela, slúži ako prevencia proti bolestiam chrbta a zároveň rieši už vzniknuté problémy. Posilňuje chrbticu ako takú, ktorá je nervami prepojená so všetkými orgánmi, preto je vhodná pre každého, kto si želá cvičením posilniť zdravie a vnútornú harmóniu.

Otázkami a diskusiami vás prevedie skúsená lektorka Katka Ježovicová

Workshop bude pozostávať z dvoch častí, a to teoretická a praktická časť:

 • Jogova zostava Zdravý Chrbát - Bloky
 • Anatómia a fyziológia
 • Pránajáma

 Hlavný obsah workshopu: 

1. Teória - ukážeme si:

 • Ktoré svaly sú potrebné spevňovať a strečovať, aby naša chrbtica bola schopná uniesť telo a jeho váhu.
 • Ramená a bedrá, ako brána do nášho tela.
 • Svaly a kostrovú sústavu nášho tela, ako podporu pri pohybových obmedzeniach.
 • Povieme si o fyziológii a vnútorných orgánoch, ktoré reagujú na naše emócie. Ako sa prežívanie môže odraziť psychosomaticky na dysfunkciách a ochoreniach, ako napríklad trávenie alebo nervové vypätie.
 • Bránica a jej dôležitosť v joge. Fyziológia bránice, kde sa nachádza a ako funguje. Prečo práve bránica ovplyvňuje vzhľad nášho bruška a správnym cvičením vie pomôcť k vyformovaniu CORE.

2. Praktická časť  - bude venovaná cvičeniu:

 • S pomôckami (bloky, bolstre) a ukážeme si ako môžeme doma uvolniť naše telo, zbaviť sa bolestí alebo pracovať so stresom prostredníctvom restoratívnej jogy.
 • Pránajáma – dychová technika a prepojenie s bránicou

Na tento workshop si prineste jogové oblečenie, papier a pero.

Pomôcky: jogová podložka, jogové bloky, deky, esenciálne oleje BIO kvality doTerra (zabezpečuje JOGA ZDRAVO)

Zdielať:

Kontaktný formulár

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Často kladené otázky

Workshop si môžete zakúpiť online priamo na našom e- eshope prostredníctvom platobnej brány. Takisto si ho môžete zakúpiť na našej recepcií a zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou
Nie. Vzhľadom na GDPR podmienky a takisto zodpovednosť nás za klientov si musí každý účastník zakúpiť vstup na workshop samostatne na svoje konto.
V prípade neúčasti je možné zrušiť účasť na workshope, avšak treba brať ohľad na naše storno podmienky. Druhá možnosť je presunúť workshop na inú osobu. Túto informáciu je potrebné v dostatočnom predstihu oznámiť našej rececpií- telefonicky, mailom alebo osobne.
Každý workshop je zameraný na inú tému. Ak sa vyskytne špecifická požiadavke, dáme Vám vedieť včas pred konaním workshopu v informačno- organizačnom e-maily. Vo väčšine prípadov je potrebné priniesť si len vlastnú yogamatku, prípadne jogový uterák a môžete využiť naše yogamatky. Jogové uteráky máme v štúdiu k dispozícií k zapožičanie za poplatok 2,50 EUR
Nie. V prípade rozsiahlejších workshopov obdržíte od nás materiály, ktoré si budete môcť vziať so sebou domov a ďalej používať pre vlastnú potrebu.
SíParkovanie je k dispozícií v 3- podlažnom parkovacom dome, ktorý sa nachádza priamo pri Kauflande. Parkovanie je 3 hodiny zdarma.dlime na Trnavskej ceste 41/A- administratívna budova spoločnosti Kaufland. Tu nájdete fotku vchodu do centra. (preklik na sekciu kontakt, kde je aj fotka).

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

Zadajte správnu emailovú adresu

Máte otázky?

Napíšte nám

Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Adresa

Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Navigovať
Telefónne číslo +421 948 303 353
Emailová adresa info@jogazdravo.sk
Otváracie hodiny štúdia

Po-Štv07:00 - 20:00
Piatok 07:00 - 12:00
Sobota 09:00 - 12:00
Nedeľa 09:00 - 12:00
18:00 - 20:00