YIN YANG BALANS - Víkendový joga pobyt s Julkou Geržovou

Od 259 €
27. máj - - 29. máj 2022 | Demänovská dolina

Detaily

Dátum:
27. 05. - - 29. 05. 2022
Cena:
259€

Miesto pobytu

Názov:
Hotel Tri Studničky ****
Adresa:
Demänovská dolina 5
E-mail:
info@tristudnicky.sk
Tel.:
+421 44 547 80 00
Web:
https://www.tmrhotels.com/hotel-tri-studnicky/sk/

Vhodné pre

  • Začiatočník
  • Mierne Pokročilý
  • Pokročilý

Popis pobytu

Pozývame vás na bohatý víkendový joga pobyt YIN YANG BALANS do malebného prostredia Demänovskej doliny, v ktorom sa spolu ponoríme do načúvania nášmu telu a mysle a splynutiu s prírodou so zvukom horského potôčika pri hoteli Tri Studničky ****, v ktorom budeme ubytovaní.

V rozbehnutom roku sa vydáme k hľadaniu balansu, spoločne spomalíme ale aj naberieme energiu, a v úzkom kruhu sa zahĺbime do jogy a meditácie. Spoznáme čaro jin jogy, pri vedených meditáciách okúsime jej rôzne techniky, absolvujeme prednášku a workshop o ayurvéde a naučíme sa spoločne pranayamu harmonizujúcu naše telo aj myseľ, všetko pre našu vnútornú rovnováhu. Vysvetlíme si rozdiel medzi yin a yang jogou, ako aj ich benefity, ktoré nám pomáhajú opakovane vybalansovať telo, myseľ aj emócie.

Po spoločnej praxi ráno aj večer, vďaka ktorej uvoľníme a otvoríme telo jinovými praktikami v sprievode s meditáciami a posilníme telo dynamickými jangovými praktikami, vás čaká zaslúžený oddych v hotelovom wellness centre, gastronomický zážitok v hotelovej reštaurácii, a v neposlednom rade spoznávanie okolitej prírody, ktorá ponúka možnosť ísť na turistiku a zažiť tak vedomú meditáciu v pohybe.

Povieme si o yin yoge ako takej, ktorá je o odovzdaní sa, upustení od aktivity a uvoľnení svalov a celého tela vrátane mysle a yang yoge, ktorá je skôr typická ako vinyasa flow (dynamická joga). Zažijeme keď sa tieto dva typy jogy skombinujú, navzájom sa dopĺňajú, pomáhajú nám vyrovnávať svoju energiu. Budeme ťažiť z otvorenosti tela a ticha mysle, čo je veľmi prospešné pre tých z nás, ktorí sa neustále máme sklon ponáhľať. K tomu nám pomôže aj pranayama – dychová technikapre harmonizáciu nášho tela aj mysle.  Počas prednášky Rovnováha z pohľadu ayurvédy si povieme o jednotlivých konštitučných typoch, o tom, ako nadobudnúť pomocou stravy a úpravy životného štýlu vitalitu a pevné zdravie.

Zámerom nášho pobytu je pomôcť vám nájsť spôsob ako vniesť rovnováhu do vášho každodenného uponáhľaného života. Spojíme praktiky na upokojenie mysle a napojenie sa na seba samého. Keď sa naučíme dávať pozor na to, ako fungujú naše telá, na prepojenie emocionálneho s fyzickým a naše prepojenie s prírodou, môžeme nájsť lepšiu rovnováhu v našich telách aj životoch. Môžeme sa viac prepojiť so svojím prirodzeným a autentickým „JA“, so svetom okolo nás, ako aj navzájom.

Domov odchádzate oddýchnutí, plní energie, zážitkov a vedomostí o tom ako sa nechať viesť v rovnováhe, prijímať v sebe yin a yang a skrotiť myseľ na pokojnú úroveň.

Harmonogram pobytu

Čas Popis
od 14:00 Check-in
15:00 - 21:00 Možnosť vstupu do wellness centra
17:00 - 17:30 Otvorenie víkendu, spoločné zoznámenie sa
17:45 - 19:15 Večerná Yin Yoga s meditáciou
19:30 - 21:00 Večera
Čas Popis
07:00 - 08:15 Yin Yang Yoga
08:30 - 10:00 Raňajky - bohaté bufetové stoly
10:00 - 12:00 Prednáška Rovnováha podľa ayurvédy
12:00 Obed - dobrovoľne a kdekoľvek
15:00 – 17:00 Ľahká turistika v prírode s diskusiami alebo voľný program s wellnesom
15:00 - 21:00 Možnosť vstupu do wellness centra
17:00 - 19:00 Joga spoločne s večernou meditáciou
18:15 - 20:00 Večera
Čas Popis
07:00 - 08:15 Yin Yang Yoga
08:30 - 10:00 Raňajky bohaté bufetové stoly
10:00 - 11:00 Workshop Pranayama
do 11:00 Checkout
11:00 Uzatvorenie víkendu a rozlúčenie sa
Zdielať:

Galéria pobytu

Kontaktný formulár

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Často kladené otázky

Na pobyt je potrebné sa prihlásiť prostredníctvom rezervačného formulára. Na základe jeho vyplnenia Vás následne budeme kontaktovať a doladíme s Vami všetky potrebné detaily a zodpovieme Vaše otázky.

Na základe Vašej objednávky Vám pošleme zálohovú faktúru na sumu pobytu, aby sme Vám mohli rezervovať Vaše miesto a izbu.

Všetky pobyty realizované na území Slovenskej republiky umožňujeme zaplatiť prostredníctvom rekreačných poukazov. Postup je taký, že Vám vystavíme faktúru a Váš zamestnávateľ ju uhradí. Naše pobyty cenovo vychádzajú tak, že by mali byť cenovo hradene na 100% rekreačnými poukazmi

Každý náš pobyt je zameraný na inú tému. Ak bude potrebné si vziať so sebou špecifické pomôcky, dáme Vám vedieť včas v informačno -organizačnom maily pred pobytom. Ak máte svoju obľúbenú jogamatku, určite si ju vezmite. Inak Vám bude stačiť pohodlné oblečenie. Pomôcky ako sú joga bloky, popruhy, prípadne podložky pre tých, ktorý ju mať nebudú budú zabezpečené z našej strany.

Ak nie je v popise pobytu výslovne uvedené inak, tak všetky naše pobyty sú vhodné pre akúkoľvek úroveň. Naši lektori majú dlhoročné skúsenosti s vedením skupiny, kde sú rôzne kategórie cvičiacich a preto vedia poukázať aj na menej náročné varianty jogových asán.

Tipy na daľšie pobyty

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

Zadajte správnu emailovú adresu

Máte otázky?

Napíšte nám

Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Adresa

Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Navigovať
Telefónne číslo +421 948 303 353
Emailová adresa info@jogazdravo.sk
Otváracie hodiny štúdia

Po-Štv07:00 - 20:00
Piatok 07:00 - 12:00
Sobota 09:00 - 12:00
Nedeľa 09:00 - 12:00
18:00 - 20:00