WORKSHOP JOGA PODĽA ČAKIER

29 €
25. marec | 18:00 - 20:00 | Centrum JOGA ZDRAVO

Detaily

Dátum:
25. 03.
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
29€

Miesto workshopu

Adresa:
Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava
E-mail:
info@jogazdravo.sk
Tel.:
+421 948 303 353
Web:
www.jogazdravo.sk

Vhodné pre

 • Začiatočník
 • Mierne Pokročilý
 • Pokročilý

Popis workshopu

S jogou sa spája mnoho tém a preto vám prinášame ďalší zaujímavý workshop - JOGA PODĽA ČAKIER. Joga ako pojem znamená spojenie. V širšom slova zmysle je to ponímanie spojenia tela, duše a ducha do harmonického spolužitia, fungovania v čo najlepšej kvalite a radosti v živote. Pri tejto harmónii zohrávajú dôležitú úlohu naše energetické centrá, o ktorých vám prezradí viac lektorka Majka Hudecová. Budeme sa venovať 7 hlavným čakrám a možno prvý krát zameriame svoju pozornosť na jednotlivé časti tela, ktorých význam si vysvetlíme z nového pohľadu.

Čo sú to energetické centrá, energetické kanály?

Čo sú to čakry? Kde sa nachádzajú?

Ako vplývajú na náš zdravotný stav či už fyzického tela alebo psychiky?

Na tieto a mnohé ďalšie otázky budeme spoločne hľadať odpovede. Dozvieme sa, kde sa čakry nachádzajú, k akým emóciam priliehajú, ako sa môžme cítiť keď sú čakry prázdne alebo preplnené. Prejdeme spoločne každú jednu čakru, jej umiestnenie a pripojíme jej element, pozície pre jogovú prax. Budeme spoločne diskutovať o tom, ako dýchať v pozíciach, ako dlho ostať v pozícii, ako si zostaviť vlastnú jogovú zostavu podľa momentálneho nastavenia fyzického tela, alebo emočného prežívania v daný moment. Keďže čakry sú naše dvere a brány medzi vnútorným a vonkajším svetom, naučíme sa ako harmóniu a pokoj z jogovej podložky preniesť do života mimo nej. Odchádzať budeme s pozíciami vhodnými pre náš čakrový systém, ktoré si budeme voliť podľa seba.

Workshop bude pozostávať z dvoch častí, teória a praktická časť: 

Teória:

 • Úvod do sveta čakier - predstavíme si jednotlivé čakry a povieme si k nim zaujímavé informácie
 • Jogové asány podľa čakier
 • Pránajáma a čakry

Prax:

  • Jogová zostava podľa čakier

  Pomôcky: jogová podložka (zabezpečuje JOGA ZDRAVO)

  ČÍTAJTE VIAC O PROFILE MAJKY:

  Joga mi do života prvýkrát vstúpila formou knihy, pred viac ako pätnástimi rokmi. Odvtedy ma vyhľadávala v pravidelných intervaloch. Myslím si, že jogu môže praktizovať každý.  Ja som na ňu musela dospieť. Vďaka pracovnému nasadeniu a rýchlemu životnému štýlu som jej odolávala. Práve to ma priviedlo k zdravotným ťažkostiam, ktoré v dnešnom uponáhľanom živote a medzi populáciou nie sú výnimočné.

  Sedavé zamestnanie, nedostatok pohybu, všetko znásobené faktorom menom stres, si vyžiadalo svoju obeť. Začala som vlastnú jogovú prax, keď som objavila Metódu Zdravý Chrbát- Bloky, ktorá mi poskytla riešenie a úľavu. Moja účasť na kurze Zdravý chrbát - bloky ® v Medical Yoga Institute  pod vedením lektorky Katky Ježovicovej bola preto jednoznačnou voľbou. Taktiež už dlhé roky je aromaterapia súčasťou života mňa a celej mojej rodiny. Práve esenciálne oleje nám počas trvania lekcie prehĺbuju ako fyzický tak emocionálny prežitok. Teším sa, že môžem šíriť ďalej poznatky získane štúdiom a zároveń vlastnými skúsenosťami. Tento koncept je ušitý na mieru každému, začiatočníkovi, aj pokročilému jogovému nadšencovi.

  Zdielať:

  Kontaktný formulár

  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
  Pracujem...
  Pracujem...

  Často kladené otázky

  Workshop si môžete zakúpiť online priamo na našom e- eshope prostredníctvom platobnej brány. Takisto si ho môžete zakúpiť na našej recepcií a zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou
  Nie. Vzhľadom na GDPR podmienky a takisto zodpovednosť nás za klientov si musí každý účastník zakúpiť vstup na workshop samostatne na svoje konto.
  V prípade neúčasti je možné zrušiť účasť na workshope, avšak treba brať ohľad na naše storno podmienky. Druhá možnosť je presunúť workshop na inú osobu. Túto informáciu je potrebné v dostatočnom predstihu oznámiť našej rececpií- telefonicky, mailom alebo osobne.
  Každý workshop je zameraný na inú tému. Ak sa vyskytne špecifická požiadavke, dáme Vám vedieť včas pred konaním workshopu v informačno- organizačnom e-maily. Vo väčšine prípadov je potrebné priniesť si len vlastnú yogamatku, prípadne jogový uterák a môžete využiť naše yogamatky. Jogové uteráky máme v štúdiu k dispozícií k zapožičanie za poplatok 2,50 EUR
  Nie. V prípade rozsiahlejších workshopov obdržíte od nás materiály, ktoré si budete môcť vziať so sebou domov a ďalej používať pre vlastnú potrebu.
  SíParkovanie je k dispozícií v 3- podlažnom parkovacom dome, ktorý sa nachádza priamo pri Kauflande. Parkovanie je 3 hodiny zdarma.dlime na Trnavskej ceste 41/A- administratívna budova spoločnosti Kaufland. Tu nájdete fotku vchodu do centra. (preklik na sekciu kontakt, kde je aj fotka).

  Naše novinky na dosah

  Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

  Zadajte správnu emailovú adresu

  Máte otázky?

  Napíšte nám

  Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
  Pracujem...
  Pracujem...
  Adresa

  Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

  Navigovať
  Telefónne číslo +421 948 303 353
  Emailová adresa info@jogazdravo.sk
  Otváracie hodiny štúdia

  Po-Štv07:00 - 20:00
  Piatok 07:00 - 12:00
  Sobota 09:00 - 12:00
  Nedeľa 09:00 - 12:00
  18:00 - 20:00