STOJKUJ ZDRAVO S BAREBELLS WORKSHOP

39 €
27. marec | 9:00 - 12:00 | Centrum JOGA ZDRAVO

Detaily

Dátum:
27. 03.
Čas:
9:00 - 12:00
Cena:
39€

Miesto workshopu

Adresa:
Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava
E-mail:
info@jogazdravo.sk
Tel.:
+421 948 303 353
Web:
www.jogazdravo.sk

Vhodné pre

  • Začiatočník
  • Mierne Pokročilý
  • Pokročilý

Popis workshopu

Jogíni aj nejogíni, odvážny aj neodvážny, máme tu pre vás workshop STOJKUJ ZDRAVO

Vždy ste chceli stáť na rukách, no nevedeli ste, ako začať? Toto je tá správna chvíľa. Pozývame vás na workshop určený pre začiatočníkov aj pokročilých so skúsenosťami aj bez nich. Techniku ​​stojky - jogovej pozície  Adho Mukha Vrksasana -  rozoberieme a podrobne precvičíme, aby ste sa mohli bezpečne posunúť ďalej na svojej ceste hore nohami. Workshopom vás prevedie skúsená lektorka Athina Karaindros, ktorá strávila v stojke na rukách nejaký ten čas.

Začneme cvičiť mimo steny, takže sa naučíme opatrne položiť ruky na podlahu a cítiť svoju váhu. Vysvetlíme si potrebnú flexibilitu, ako ju dosiahnuť, čo robiť pre prevenciu zranení a presilenia zápästí a ramien. Prejdeme si kľúčové postavenie jednotlivých častí tela, správnu pozíciu hlavy, hrudníka, chrbtice, bedier aj nôh. Stojku rozoberieme na mnoho malých krokov, ktoré postupne poskladáme ako skladačku. Vyskúšame si aj pozíciu “spotera” a prax vo dvojici. A nevynecháme precvičenie stojky pri stene, aby sme získali vytrvalosť a sebadôveru. Toto je kľúčový koncept, ktorý si vyžaduje veľa tipov a prax, aby sme ho pochopili ako celok.        

Prečo sa naučiť stojku na rukách? Pretože stojka na rukách, rovnako ako mnoho ďalších balančných pozícií si vyžaduje aby sme sa cítili pohodlne s nestabilitou. Život tam vonku, dokážeme dokonale premietnuť na jogamatku, precítiť a pracovať na našich nedostatkoch a strachoch. 

Workshop bude pozostávať z dvoch častí, teória a praktická časť: 

  • Vysvetlenie významu pozície Adho Mukha Vrksasana - Stojka
  • Benefity stojky - fyzické, mentálne, spirituálne
  • Podrobný praktický návod ako Stojkovať zdravo a bezpečne
  • Prevencia zranení, tipy na flexibilitu a koncentráciu
  • Techniky na zdokonaľovanie a vlastnú prax

Pomôcky: jogová podložka (zabezpečuje JOGA ZDRAVO)

Účastníci workshopu dostávajú BAREBELLS tyčinky na dobitie energie!

ČÍTAJTE VIAC O PROFILE ATHINY:

Od detstva som v pohybe. Od bývalej gymnastky a tanečnice po medzinárodnú inštruktorky jogy. Už 13 rokov som sa venovala športovej gymnastike v národnom tíme Slovenska spolu so Slovenskou federáciou kulturistiky a fitnes. Jóga je súčasťou môjho života už viac ako 15 rokov a pomohla mi stať sa silnejšou, nebojácnejšou a autentickou osobou. Certifikát inštruktory jógy (200 hodín) som získala na univerzite Loyola Marymount University v Los Angeles, kde som študovala jógu a liečiteľské vedy u učiteľov ako Govin Das a Shiva Rea, ktorí sa stali mojou inšpiráciou. Okrem iného som študovala tiež kineziológiu a vedu o cvičení na UCLA, čo bola obohacujúca skúsenosť pri profesionálnej práci s pohybom tela. Vďaka pracovným skúsenostiam ako cvičebná terapeutka, lektorka jogy a osobná trénerka na klinike fyzio- terapie (Pacific Coast Sports Medicine, Los Angeles) som sa naučila, ako sa pomocou terapeutickej jogy starať o úrazy. Viedla som workshopy o meditácii a jóge v Lotus Physical Therapy, Bhakti Yoga Shala, Tata Wise Monkeys Yoga studio, Baraka Holistic Wellness Center a v mnohých ďalších. Kvôli mnohým zraneniam a traumám v minulosti neustále hľadala hlbšie liečenie a meditáciu, vďaka čomu som sa stala certifikovanou liečiteľkou Master Reiki a študentkou NLP. Neustále sa učím a skúma duchovnú cestu počas života.

Skúsenosti som ďalej získavala ako lektorka jogy v Amerike, Afrike, Ázii a Európe. Moja ceesta ako študentky jogy pokračuje účasťou na rôznych workshopoch po celom svete.  Som veľkou nadšenkyňou osobného rastu a výziev a teším sa, že sa s Vami môžem podeliť o to, čo som sa doteraz naučila na svojej ceste okolo sveta. 

Zdielať:

Kontaktný formulár

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Často kladené otázky

Workshop si môžete zakúpiť online priamo na našom e- eshope prostredníctvom platobnej brány. Takisto si ho môžete zakúpiť na našej recepcií a zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou
Nie. Vzhľadom na GDPR podmienky a takisto zodpovednosť nás za klientov si musí každý účastník zakúpiť vstup na workshop samostatne na svoje konto.
V prípade neúčasti je možné zrušiť účasť na workshope, avšak treba brať ohľad na naše storno podmienky. Druhá možnosť je presunúť workshop na inú osobu. Túto informáciu je potrebné v dostatočnom predstihu oznámiť našej rececpií- telefonicky, mailom alebo osobne.
Každý workshop je zameraný na inú tému. Ak sa vyskytne špecifická požiadavke, dáme Vám vedieť včas pred konaním workshopu v informačno- organizačnom e-maily. Vo väčšine prípadov je potrebné priniesť si len vlastnú yogamatku, prípadne jogový uterák a môžete využiť naše yogamatky. Jogové uteráky máme v štúdiu k dispozícií k zapožičanie za poplatok 2,50 EUR
Nie. V prípade rozsiahlejších workshopov obdržíte od nás materiály, ktoré si budete môcť vziať so sebou domov a ďalej používať pre vlastnú potrebu.
SíParkovanie je k dispozícií v 3- podlažnom parkovacom dome, ktorý sa nachádza priamo pri Kauflande. Parkovanie je 3 hodiny zdarma.dlime na Trnavskej ceste 41/A- administratívna budova spoločnosti Kaufland. Tu nájdete fotku vchodu do centra. (preklik na sekciu kontakt, kde je aj fotka).

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

Zadajte správnu emailovú adresu

Máte otázky?

Napíšte nám

Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Adresa

Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Navigovať
Telefónne číslo +421 948 303 353
Emailová adresa info@jogazdravo.sk
Otváracie hodiny štúdia

Po-Štv07:00 - 20:00
Piatok 07:00 - 12:00
Sobota 09:00 - 12:00
Nedeľa 09:00 - 12:00
18:00 - 20:00