SOUNDHEALING HO´ OPONOPONO WORKSHOP - SÉRIA 3

30 €
07. január | 18:00 - 20:00 | Centrum JOGA ZDRAVO

Detaily

Dátum:
07. 01.
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
30€

Miesto workshopu

Adresa:
Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava
E-mail:
info@jogazdravo.sk
Tel.:
+421 948 303 353
Web:
www.jogazdravo.sk

Vhodné pre

 • Začiatočník
 • Mierne Pokročilý
 • Pokročilý

Popis workshopu

Pozývame vás na sériu workshopov soundhealingu Ho´ oponopono, pod vedením skvelej lektorky Zitky Antalíkovej, ktorá Vás prevedie novinkou V JOGA ZDRAVO terapiou zvukom. Rezonáciou terapeutických zvukov aktivujeme samo liečiaci proces v našom tele. Počas každého workshopu, sa budeme venovať jednému slovu zo starobylej techniky Ho´ oponopono.

Obyvatelia Havajských ostrovov ju používajú ako hygienu duše na to, aby ALOHA - láska  v ich srdciach zostávala prítomná. Nájdenie vlastného JA pomocou Ho´oponopono je proces riešenia problémov uvoľnením spomienok, ktoré prežívame ako problémy. Stačí, ak prevezmete zodpovednosť za všetko, čo sa vo vašom živote deje. Toto je jeho hlavný princíp, no netreba si ho mýliť s vinou. Je to dej, ktorý nazývame osudom. Ale aj ten sa dá ovplyvniť ak uveríme, že všetko, čo sme prežili a ešte prežijeme je určitá skúsenosť, ktorou sme sa rozhodli prejsť. A tu nastupuje známe duchovné pravidlo, ktoré hovorí, že prevzatie zodpovednosti znamená nechcieť zmenu od druhých ale od seba samého. Prijať zodpovednosť znamená, že sa vedome rozhodneme byť zodpovední za vlastné myšlienky a činy a tiež za to, či sa chceme alebo nechceme nechať riadiť vlastnými spomienkami, vzorcami myslenia a blokmi. Ho´oponopono neanalyzuje, kde problém vznikol a čo je to presne za problém. Ho´oponopono jednoducho problém (spomienku) len čistí. Existuje mnoho čistiacich pomôcok, postačujúcim nástrojom sú však  4 základné vety - ďakujem, ospravedlňujem sa, odpúšťam ti, milujem ťa.

Liečenie zvukom, je metóda, ktorá používa terapeutické zvuky a pôsobí vo všetkých rovinách nášho bytia: fyzickej, emocionálnej, mentálnej a duševnej. Harmonizáciou a odbúraním blokov vás prevedie lektorka Zitka Antalíková. Relaxačný kúpeľ terapeutických nástrojov rozvlní vzduch okolo nás a liečivé frekvencie rezonujú v našom celom tele a v každej bunke.

Benefity soundhealingu:

 • Počas relaxácie vnímame frekvenčné vlnenie podobne ako v alfa hladine.
 • Pri navodení hladiny alfa sa ľudský mozog stane prístupnejší, dochádza k rýchlejšiemu dosiahnutiu meditatívneho stavu, upokojeniu, a následnej hĺbkovej regenerácii po fyzickej aj duševnej stránke.
 • Dochádza k samoliečiacemu procesu v našom tele.
 • Zvuk je určitá forma energie, ktorá sa dostáva hlboko do bunkových štruktúr. Môžeme ho prirovnať k živinám, ktoré nabíjajú náš mozog a nervový systém.

  Pomôcky: jogová podložka, jogové bloky (zabezpečuje JOGA ZDRAVO)

  Zdielať:

  Kontaktný formulár

  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
  Pracujem...
  Pracujem...

  Často kladené otázky

  Workshop si môžete zakúpiť online priamo na našom e- eshope prostredníctvom platobnej brány. Takisto si ho môžete zakúpiť na našej recepcií a zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou
  Nie. Vzhľadom na GDPR podmienky a takisto zodpovednosť nás za klientov si musí každý účastník zakúpiť vstup na workshop samostatne na svoje konto.
  V prípade neúčasti je možné zrušiť účasť na workshope, avšak treba brať ohľad na naše storno podmienky. Druhá možnosť je presunúť workshop na inú osobu. Túto informáciu je potrebné v dostatočnom predstihu oznámiť našej rececpií- telefonicky, mailom alebo osobne.
  Každý workshop je zameraný na inú tému. Ak sa vyskytne špecifická požiadavke, dáme Vám vedieť včas pred konaním workshopu v informačno- organizačnom e-maily. Vo väčšine prípadov je potrebné priniesť si len vlastnú yogamatku, prípadne jogový uterák a môžete využiť naše yogamatky. Jogové uteráky máme v štúdiu k dispozícií k zapožičanie za poplatok 2,50 EUR
  Nie. V prípade rozsiahlejších workshopov obdržíte od nás materiály, ktoré si budete môcť vziať so sebou domov a ďalej používať pre vlastnú potrebu.
  SíParkovanie je k dispozícií v 3- podlažnom parkovacom dome, ktorý sa nachádza priamo pri Kauflande. Parkovanie je 3 hodiny zdarma.dlime na Trnavskej ceste 41/A- administratívna budova spoločnosti Kaufland. Tu nájdete fotku vchodu do centra. (preklik na sekciu kontakt, kde je aj fotka).

  Naše novinky na dosah

  Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

  Zadajte správnu emailovú adresu

  Máte otázky?

  Napíšte nám

  Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
  Pracujem...
  Pracujem...
  Adresa

  Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

  Navigovať
  Telefónne číslo +421 948 303 353
  Emailová adresa info@jogazdravo.sk
  Otváracie hodiny štúdia

  Po-Štv07:00 - 20:00
  Piatok 07:00 - 12:00
  Sobota 09:00 - 12:00
  Nedeľa 09:00 - 12:00
  18:00 - 20:00