OnLine Mindfulness program so psychologičkou Silviou Majerčákovou

9,90 EUR €
11. apríl | 20:00 - 21:30 | OnLine

Detaily

Dátum:
11. 04.
Čas:
20:00 - 21:30
Cena:
9,90 EUR€

Miesto workshopu

Adresa:
OnLine
E-mail:
info@jogazdravo.sk
Tel.:
+421 948 303 353

Vhodné pre

  • Začiatočník
  • Mierne Pokročilý
  • Pokročilý

Popis workshopu

OnLine Mindfulness program pre všetkých, ktorí chcú lepšie porozumieť svojim emóciám a lepšie zvládať stres v aktuálnej situácii. 

Každú aprílovú sobotu o 20:00 - 21:30 si so psychologičkou Silviou prejdete inú tému týkajúcu sa všímavého prístupu k životu.  

"Zo dňa na deň sme sa ocitli v dobe extrémnej zmeny nášho životného štýlu. Túto zmenu nikto z nás nečakal, neboli sme na ňu pripravení. Naše životy sa nám obrátili o 180 stupňov, sme zatvorení vo svojich domovoch a zatiaľ čo predtým sme mali pocit, že je náročné zladiť napríklad prácu a rodinu, teraz nám pribudlo do života ešte viac povinností.

Máme preto nárok na to, že sa možno necítime byť „vo svojej koži“, možno pociťujeme frustráciu, strach, hnev, neistotu, či beznádej.

Výborným nástrojom ako začať vnímať súčasnú situáciu z iného uhla je Mindfulness, alebo všímavosť, pomocou ktorej si môžeme prinavrátiť do života stabilitu a spokojnosť.

Prostredníctvom všímavosti, teda zámerného venovania plnej pozornosti tomu, čo sa deje vo vnútri človeka – fyzicky a psychicky, bez kritiky a posudzovania, si môžeme dopriať tak potrebný priestor pre našu myseľ a naučiť sa ako si poradiť s negatívnymi myšlienkami a emóciami. Všímavosť možno praktizovať v jogovej praxi prostredníctvom meditácie a vedomého cvičenia, avšak ideálne je integrovať ju do bežného života formou vedomého správania, myslenia a cítenia.

O tom čo Mindfulness je a čo nie je, čo znamená žiť v prítomnom okamihu a ako efektívne a jednoducho využívať mindfulness techniky v každodennom živote sa porozprávame na webinároch každú aprílovú sobotu."

Odporučené je pohodlné oblečenie, jogová podložka a deka, pretože Mindfulness budeme spoločne aj praktizovať.

PROGRAM:

11.4.     Automatické správanie a myslenie – ako z kola von 

Väčšina problémov, s ktorými sa potýkame, pramení z našich automatických zvykov. Bez toho, aby sme si ich uvedomili je zmena náročná, až nemožná. Ak našim automatickým a rutinným vzorcom myslenia a správania venujeme všímavú pozornosť, máme v rukách silný nástroj k zmene. Na webinári si povieme viac o tom ako na automatické myšlienky, ktoré obratom vyvolávajú negatívne emócie.

 

18.4.     Vnútorné konflikty a prijatie 

O tom, prečo nás naše vnútorné konflikty vyčerpávajú a ako sa s nimi dá naložiť bez vnútorného boja, si povieme na tomto webinári. Budeme sa venovať prijatiu a láskavosti, ktoré sú piliermi všímavosti, ako aj spôsobom, ako si poradiť s náročnými emóciami.  

25.4.     Ja a moje ego 

Ako vnímame sami seba, o identite a vlastnom egu, ako aj o tom, ako sa nestotožňovať s príbehmi, ktoré si o sebe vytvárame a často nie sú pravdivé, si povieme na webinári na tému Ja a moje ego. Zažijeme si, aké je to byť v pozícii pozorovateľa, ktorý s vlastným egom nebojuje, ale aj tak sa ním nenechá poraziť.

 

 

Teší sa na Vás

Zdielať:

Často kladené otázky

1. Podobne ako Workshopy, aj tento Webinár je spoplatnený sumou 9,90 EUR. 2. Najprv je potrebné si kúpiť produkt Workshopu (Webinár) v našom eshope. 3. Po zakúpení tohto produktu, je potrebné sa ešte prihlásiť na konkrétny Webinár so Silviou v našom rozvrhu.

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

Zadajte správnu emailovú adresu

Máte otázky?

Napíšte nám

Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Adresa

Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Navigovať
Telefónne číslo +421 948 303 353
Emailová adresa info@jogazdravo.sk
Otváracie hodiny štúdia

Po-Štv07:00 - 20:00
Piatok 07:00 - 12:00
Sobota 09:00 - 12:00
Nedeľa 09:00 - 12:00
18:00 - 20:00