NEW MOON RITUAL

15 €
04. marec | 17:00 - 18:30 | Centrum JOGA ZDRAVO

Detaily

Dátum:
04. 03.
Čas:
17:00 - 18:30
Cena:
15€

Miesto workshopu

Adresa:
Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava
E-mail:
info@jogazdravo.sk
Tel.:
+421 948 303 353
Web:
www.jogazdravo.sk

Vhodné pre

 • Začiatočník
 • Mierne Pokročilý
 • Pokročilý

Popis workshopu

Tento rok sme odštartovali novinkou v JOGA ZDRAVO. Počas novu a splnu mesiaca sa stretávame pri interaktívnych workshopoch zameraných na rôzne témy fyzického, mentálneho i duševného zdravia a pohody bytia. Ďalší NEW MOON RITUAL sa bude konať pod vedením našej lektorky Athiny Karaindros, ktorá pre vás pripravila očistu jogu pre nové začiatky sprevádzanú aromaterapiou a pránajámou. 

Vesmír je rytmický, nech už máme akýkoľvek názor na fázy mesiaca, spln či nov, vidíme to v striedaní ročných období rovnako fázickým mesiacom, ktorý dorastá alebo ubúda. Aký vplyv má na naše telo a ľudský organizmus, je stále neznáme a vedecky nepotvrdené. Keďže dnes už vieme, že naše telo je približne 70% tvorené vodou, elektrónmi, môžme si len domyslieť, aký je to vplyv. Gravitačná sila mesiaca má obrovský vplyv na stúpanie hladín mora. Ostáva nám energetické pôsobie, mnohí z nás majú problém so spánkom v určitých fázach mesiaca alebo naopak sa cítia dobití energiou.

Mesiac a jeho fázy ponúka ľudstvu pochopiť cyklickosť vesmíru, prírody, samého seba. Napojiť sa a vnímať energie, ktorými prechádzame v jednotlivých obdobiach a to práve vo fázach mesiaca, splnu a novu. Počas rituálu New Moon sa vieme dostať do súladu nielen sami so sebou, ale aj prírodou, spoznať svoje možnosti, napojenia a naštartovania sa s novou energiou. A práve nový začiatok je spojený s pozitivitou myšlienok, očistou a znovuzrodením tela nielen fyzického, ale aj emočného. Počas rituálu na naštartujeme zostavou jogy pre nové začiatky, sprevádzanou aromaterapiou a pránajámou. 

Mnoho národov pripisovalo vo svojich mytológiách obrovský význam práve Mesiacu a jeho fázam. Vraj jeho sila je mohutná a sila zámeru vyslaného počas jednotlivých fáz mesiaca má na nás vplyv. Rovnako ako Mesiac aj náše životy sú cyklické. Niekedy prechádzame svojimi fázami života s ľahkosťou, inokedy sa nám zdá, že to ide ťažšie. Na Vás a Vaše zážitky sa teší lektorka Athina

Benefity:

 • Harmonizácia tela, mysle a srdca.
 • Joga pre nové začiatky.
 • Aromaterapia a pránajáma.
 • Očista myšlienok a fyzického aj emočného tela.

  Pomôcky: jogová podložka, bolster, deka (zabezpečuje JOGA ZDRAVO)

  Odporúčania: pohodlné voľné oblečenie, vankúšik pod hlavu, maska na oči

  Zdielať:

  Kontaktný formulár

  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
  Pracujem...
  Pracujem...

  Často kladené otázky

  Workshop si môžete zakúpiť online priamo na našom e- eshope prostredníctvom platobnej brány. Takisto si ho môžete zakúpiť na našej recepcií a zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou
  Nie. Vzhľadom na GDPR podmienky a takisto zodpovednosť nás za klientov si musí každý účastník zakúpiť vstup na workshop samostatne na svoje konto.
  V prípade neúčasti je možné zrušiť účasť na workshope, avšak treba brať ohľad na naše storno podmienky. Druhá možnosť je presunúť workshop na inú osobu. Túto informáciu je potrebné v dostatočnom predstihu oznámiť našej rececpií- telefonicky, mailom alebo osobne.
  Každý workshop je zameraný na inú tému. Ak sa vyskytne špecifická požiadavke, dáme Vám vedieť včas pred konaním workshopu v informačno- organizačnom e-maily. Vo väčšine prípadov je potrebné priniesť si len vlastnú yogamatku, prípadne jogový uterák a môžete využiť naše yogamatky. Jogové uteráky máme v štúdiu k dispozícií k zapožičanie za poplatok 2,50 EUR
  Nie. V prípade rozsiahlejších workshopov obdržíte od nás materiály, ktoré si budete môcť vziať so sebou domov a ďalej používať pre vlastnú potrebu.
  SíParkovanie je k dispozícií v 3- podlažnom parkovacom dome, ktorý sa nachádza priamo pri Kauflande. Parkovanie je 3 hodiny zdarma.dlime na Trnavskej ceste 41/A- administratívna budova spoločnosti Kaufland. Tu nájdete fotku vchodu do centra. (preklik na sekciu kontakt, kde je aj fotka).

  Naše novinky na dosah

  Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

  Zadajte správnu emailovú adresu

  Máte otázky?

  Napíšte nám

  Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
  Pracujem...
  Pracujem...
  Adresa

  Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

  Navigovať
  Telefónne číslo +421 948 303 353
  Emailová adresa info@jogazdravo.sk
  Otváracie hodiny štúdia

  Po-Štv07:00 - 20:00
  Piatok 07:00 - 12:00
  Sobota 09:00 - 12:00
  Nedeľa 09:00 - 12:00
  18:00 - 20:00