FULL MOON RITUAL

15 €
15. máj | 17:00 - 18:30 | Centrum JOGA ZDRAVO

Detaily

Dátum:
15. 05.
Čas:
17:00 - 18:30
Cena:
15€

Miesto workshopu

Adresa:
Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava
E-mail:
info@jogazdravo.sk
Tel.:
+421 948 303 353
Web:
www.jogazdravo.sk

Vhodné pre

 • Začiatočník
 • Mierne Pokročilý
 • Pokročilý

Popis workshopu

Prichádza ďalší mesiac a pokračujeme s rituálmi novu a splnu v JOGA ZDRAVO. Počas nich sa budeme stretávať pri interaktívnych workshopoch zameraných na rôzne témy fyzického, mentálneho i duševného zdravia a pohody bytia. FULL MOON RITUAL 15.5.2022 sa bude konať pod vedením našej lektorky Gabiky, ktorá pre vás pripravila opäť zaujímavý program v spojení pranayama, full moon yoga a meditácia. Mesiac a jeho fázy ponúka ľudstvu pochopiť cyklickosť vesmíru, prírody, samého seba. Napojiť sa a vnímať energie, ktorými prechádzame v jednotlivých obdobiach a to práve vo fázach mesiaca, splnu a novu. Nech už máme akýkoľvek názor na fázy mesiaca a ich vplyv na človeka, vidíme ho bežne v prírode napríklad na striedaní a prílivu a odlivu. Gravitačná sila mesiaca má obrovský vplyv na stúpanie a klesanie hladín mora. Aj ľudské telo je tvorené zo 70% vodou. Aký vplyv má táto sila na naše telo, nie je úplne jasné a nie je vedecky podložené. Energetické pôsobenie tohto vesmírneho telesa však mnohí z nás vnímajú, a veľa z nás pociťuje subjektívne zmeny v energii počas jednotlivých fáz mesiaca. Niektorí majú problém so spánkom, prípadne sú nabudení a dobití energiou.  Počas najnovšieho FULL MOON rituálu stíšime myseľ pomalou, miestami až meditatívnou zostavou, kedy budeme vedome spomaľovať pohyb, dych a výdrže, a prežijeme omnoho hlbšie každú jednu pozíciu jogy. Docielime tak odľahčenie a uvoľnenie mentálne ale hlavne emočné, ktoré nám dodá pocit ľahkosti a chuť pokračovať s novým nadhľadom. Rituál bude sprevádzaný mantrami, aromaterapiou. Na vás a vaše zážitky sa teší lektorka Gabika Hviščová.. 
Benefity:
 • Joga pre upokojenie a spomalenie mysle.
 • Harmonizácia tela, mysle a srdca.
 • Očista fyzického i emočného tela.
 • Meditácia.
Pomôcky: jogová podložka, bolster, deka (zabezpečuje JOGA ZDRAVO)
Odporúčania: pohodlné voľné oblečenie, vankúšik pod hlavu, maska na oči

  Pomôcky: jogová podložka, bolster, deka (zabezpečuje JOGA ZDRAVO)

  Odporúčania: pohodlné voľné oblečenie, vankúšik pod hlavu, maska na oči

  Zdielať:

  Kontaktný formulár

  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
  Pracujem...
  Pracujem...

  Často kladené otázky

  Workshop si môžete zakúpiť online priamo na našom e- eshope prostredníctvom platobnej brány. Takisto si ho môžete zakúpiť na našej recepcií a zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou
  Nie. Vzhľadom na GDPR podmienky a takisto zodpovednosť nás za klientov si musí každý účastník zakúpiť vstup na workshop samostatne na svoje konto.
  V prípade neúčasti je možné zrušiť účasť na workshope, avšak treba brať ohľad na naše storno podmienky. Druhá možnosť je presunúť workshop na inú osobu. Túto informáciu je potrebné v dostatočnom predstihu oznámiť našej rececpií- telefonicky, mailom alebo osobne.
  Každý workshop je zameraný na inú tému. Ak sa vyskytne špecifická požiadavke, dáme Vám vedieť včas pred konaním workshopu v informačno- organizačnom e-maily. Vo väčšine prípadov je potrebné priniesť si len vlastnú yogamatku, prípadne jogový uterák a môžete využiť naše yogamatky. Jogové uteráky máme v štúdiu k dispozícií k zapožičanie za poplatok 2,50 EUR
  Nie. V prípade rozsiahlejších workshopov obdržíte od nás materiály, ktoré si budete môcť vziať so sebou domov a ďalej používať pre vlastnú potrebu.
  SíParkovanie je k dispozícií v 3- podlažnom parkovacom dome, ktorý sa nachádza priamo pri Kauflande. Parkovanie je 3 hodiny zdarma.dlime na Trnavskej ceste 41/A- administratívna budova spoločnosti Kaufland. Tu nájdete fotku vchodu do centra. (preklik na sekciu kontakt, kde je aj fotka).

  Naše novinky na dosah

  Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

  Zadajte správnu emailovú adresu

  Máte otázky?

  Napíšte nám

  Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Vyplnte toto políčko
  Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
  Pracujem...
  Pracujem...
  Adresa

  Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

  Navigovať
  Telefónne číslo +421 948 303 353
  Emailová adresa info@jogazdravo.sk
  Otváracie hodiny štúdia

  Po-Štv07:00 - 20:00
  Piatok 07:00 - 12:00
  Sobota 09:00 - 12:00
  Nedeľa 09:00 - 12:00
  18:00 - 20:00