AROMATERAPIA ZDRAVO

0 €
09. apríl | 11:00 - 12:00 | Centrum JOGA ZDRAVO

Detaily

Dátum:
09. 04.
Čas:
11:00 - 12:00
Cena:
0€

Miesto workshopu

Adresa:
Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava
E-mail:
info@jogazdravo.sk
Tel.:
+421 948 303 353
Web:
www.jogazdravo.sk

Vhodné pre

  • Začiatočník
  • Mierne Pokročilý
  • Pokročilý

Popis workshopu

Opäť vám prinášame novinku vo forme vzdelávacích workshopov na tému AROMATERAPIA. V súčasnosti sa čím ďalej tým viac vraciame k matke prírode. Posledné dva roky izolácie a obáv o naše zdravie nás v tom ešte viac utvrdili a podporili v obnove spojenia s prírodou, preto sme rozhodli podeliť sa s vami o benefitoch a tajomstvách aromaterapie. Tešiť sa na vás bude lektorka Majka Hudecová.

Príroda okrem toho, že nám dáva to najviac, vzduch, potrebný pre náš život, vodu, bez ktorej by sme tu neboli, potravu, ale navyše nám pomáha harmonizovať sa či už po fyzickej stránke alebo psychickej z rôznych ťažkostí, s ohľadom na naše emócie. A práve aromaterapia pochádza z jej sily. 

Aromaterapia ako názov vznikol v 20.st, ale rastliny ako liečivá a druh prírodnej terapie sa používajú už niekoľko tisíc rokov (kozmetika, skrášľovanie, choroby, rituály, balzamovanie).

Na workshope sa dozviete, ako funguje aromaterapia, ako môžme jednotlivé oleje využívať pre podporu svojho zdravia, a aké sú možnosti jednolitvých olejov vrámci ich používania. Oleje nám vedia pomôcť v náročných situáciach, počas dňa, či sa jedná o únavu, stres ale aj fyzické vyčerpania. Vysvetlíme si, ako nám oleje pomáhajú pri jogovej praxi a prečo ich používať.

Zároveň si predstavíme oleje vhodné pre jarné použitie, vhodné na zmiernenie niektorých symptómov, ktoré nám môžu na jar krásne prebúdzanie mierne komplikovať.

Pracujeme s vysokokvalitnými olejmi DoTERRA, o ktorých vieme, že sú bezpečné, bez prídavných látok – 100% prírodné a za dostupné ceny.

Tešíme sa na vás a veríme, že sa dozviete zaujímavé nové informácie a aromaterapiu si zamilujete.

Pomôcky: jogová podložka, esenciálne oleje (zabezpečuje JOGA ZDRAVO)

ČÍTAJTE VIAC O PROFILE MAJKY:

Joga mi do života prvýkrát vstúpila formou knihy, pred viac ako pätnástimi rokmi. Odvtedy ma vyhľadávala v pravidelných intervaloch. Myslím si, že jogu môže praktizovať každý.  Ja som na ňu musela dospieť. Vďaka pracovnému nasadeniu a rýchlemu životnému štýlu som jej odolávala. Práve to ma priviedlo k zdravotným ťažkostiam, ktoré v dnešnom uponáhľanom živote a medzi populáciou nie sú výnimočné.

Sedavé zamestnanie, nedostatok pohybu, všetko znásobené faktorom menom stres, si vyžiadalo svoju obeť. Začala som vlastnú jogovú prax, keď som objavila Metódu Zdravý Chrbát- Bloky, ktorá mi poskytla riešenie a úľavu. Moja účasť na kurze Zdravý chrbát - bloky ® v Medical Yoga Institute  pod vedením lektorky Katky Ježovicovej bola preto jednoznačnou voľbou. Taktiež už dlhé roky je aromaterapia súčasťou života mňa a celej mojej rodiny. Práve esenciálne oleje nám počas trvania lekcie prehĺbuju ako fyzický tak emocionálny prežitok. Teším sa, že môžem šíriť ďalej poznatky získane štúdiom a zároveń vlastnými skúsenosťami. Tento koncept je ušitý na mieru každému, začiatočníkovi, aj pokročilému jogovému nadšencovi.

Zdielať:

Kontaktný formulár

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Často kladené otázky

Workshop si môžete zakúpiť online priamo na našom e- eshope prostredníctvom platobnej brány. Takisto si ho môžete zakúpiť na našej recepcií a zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou
Nie. Vzhľadom na GDPR podmienky a takisto zodpovednosť nás za klientov si musí každý účastník zakúpiť vstup na workshop samostatne na svoje konto.
V prípade neúčasti je možné zrušiť účasť na workshope, avšak treba brať ohľad na naše storno podmienky. Druhá možnosť je presunúť workshop na inú osobu. Túto informáciu je potrebné v dostatočnom predstihu oznámiť našej rececpií- telefonicky, mailom alebo osobne.
Každý workshop je zameraný na inú tému. Ak sa vyskytne špecifická požiadavke, dáme Vám vedieť včas pred konaním workshopu v informačno- organizačnom e-maily. Vo väčšine prípadov je potrebné priniesť si len vlastnú yogamatku, prípadne jogový uterák a môžete využiť naše yogamatky. Jogové uteráky máme v štúdiu k dispozícií k zapožičanie za poplatok 2,50 EUR
Nie. V prípade rozsiahlejších workshopov obdržíte od nás materiály, ktoré si budete môcť vziať so sebou domov a ďalej používať pre vlastnú potrebu.
SíParkovanie je k dispozícií v 3- podlažnom parkovacom dome, ktorý sa nachádza priamo pri Kauflande. Parkovanie je 3 hodiny zdarma.dlime na Trnavskej ceste 41/A- administratívna budova spoločnosti Kaufland. Tu nájdete fotku vchodu do centra. (preklik na sekciu kontakt, kde je aj fotka).

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

Zadajte správnu emailovú adresu

Máte otázky?

Napíšte nám

Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Adresa

Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Navigovať
Telefónne číslo +421 948 303 353
Emailová adresa info@jogazdravo.sk
Otváracie hodiny štúdia

Po-Štv07:00 - 20:00
Piatok 07:00 - 12:00
Sobota 09:00 - 12:00
Nedeľa 09:00 - 12:00
18:00 - 20:00