+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN
39 €

Na tomto workshope si prejdeme najzákladnejšie pozície, s ktorými sa stretnete takmer na každej lekcii jogy.

Aj keď sa napriek svojmu pomenovaniu môžu zdať ľahké, tieto pozície v sebe skrývajú viac ako sa na prvý (alebo každý ďalší) pohlaď zdá.

Je síce pravda, že v joge neexistuje dobré a zlé prevedenie pozícií, avšak každá, aj tá najjednoduchšia póza sa dá niečím spestriť, ozvláštniť, či urobiť iným spôsobom, a tak sa v nej môžeme zamerať na inú časť tela, alebo získať nový cieľ.

Na workshope si pripomenieme pozdravy slnku a ukážeme si ako túto „klasiku“ jemne variovať a vytvoriť z nej tak plnohodnotnú jogovú prax.

Prejdeme si pozíciami psa pozerajúceho sa dole a hore, kobry, mačky a kravy – v podstate všetky hlavné pozície a nebudú chýbať ani náročnejšie pozície ako čaturanga dandásana, stojka na hlave, loďka a oveľa viac.

 

O lektorke:

Lenka pevne verí, že pohyb je nevyhnutnou súčasťou života. Sprevádzal ju už od mala v spoločenských tancoch a v roku 2013 ho opäť našla v joge. Jej cesta viedla cez jogovú prax doma pomocou aplikácie v telefóne, antigravity jogu a neskôr prax v rôznych jogových štúdiách vo Viedni, kde sa presťahovala v roku 2016 a kde momentálne pôsobí ako vedecký pracovník na Medicínskej Univerzite.

Ten istý rok aj ukončila svoj prvý učiteľský certifikát na Slovensku pod hlavičkou Power Joga Akadémie v Piešťanoch. V roku 2018 absolvovala 200 hodinový učiteľský kurz s Briohny Smyth a Diceom Iida Klein, dvoma svetoznámymi učiteľmi z Los Angeles a s Mathieu Boldronom z Paríža.

Lenka zbožňuje obrátené pozície, záklony a balančné pozície na rukách, takže tie sa dajú očakávať aj na jej hodinách. Tie sú v štýle vinyasa flow s prvkami hatha jogy, so zameraním na zdravé držanie tela, aktívne zapájanie svalov a uvedomovanie si toho, čo telo vlastne robí a ako.

Práve toto uvedomovanie je to, čo odlišuje jogu od športu a pridáva pohybu novú hodnotu, spája telo a myseľ.

Na jej hodine sa priprav na to, že to bude výzva pre tvoje telo aj myseľ.

 

Workshop je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých, mužov aj ženy.

KEDY: v sobotu 26.9. 2020 10:00 - 13:00

Lektorka: Lenka Minariková

 

Storno podmienky:

5 dní pred workshopom 50%

3 dni pred workshopom 80%

1 deň pred workshopom 100%

 

Viac info: info@jogazdravo.sk alebo 0948 303 353

  • Platnosť od zakúpenia (mesiace):
  • Platnosť od aktivovania (mesiace):
  • Počet použití (hodín):

Darčekový poukaz

Kúpiť ako darček
Kúpiť ako darček

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353