+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN
Na workshope zistíte ako vyformovať postavu a spáliť tuky pomocou Power jogy 30 €

KEDY: 20.09.2019, 18:00 - 21:00

 

Je mnoho dôvodov, pre ktoré sa ľudia rozhodujú začať s jogou – na prvom mieste je väčšinou bolesť chrbtice, kĺbov či stuhnutosť svalov a s tým spojené problémy pohybového aparátu, ale tiež v dôsledku vysokého pracovného nasadenia nadmerný stres a napätie – nakoľko práve tieto problémy nám joga pomáha kombináciou dychových techník a telesných pozícií zmierňovať až odstraňovať. Cvičením power jogy nie len spálime kalórie, čím metabolizmus začína ako zdroj energie používať namiesto cukrov tuky (dôsledok aeróbneho energetického metabolizmu), ale tiež budujeme svalovú hmotu. Preto ak vás zaujíma, ako jogou vytvarovať problémové partie, svoje telo spevniť a vyformovať, určite si nenechajte ujsť tento wokshop, v rámci ktorého si aj poriadne zamakáme.

Ide o západný štýl jogy prispôsobený potrebám života ľudí v dnešnej dobe (prevaha sedavého zamestnania, nedostatok pohybu a absencia dynamiky v ňom, nesprávne držanie tela, pocity únavy a napriek tomu nespavosť, problémy s koncentráciou, plytký a rýchly dych). Predstavuje veľmi účinný koncept aeróbneho cvičenia, vďaka ktorému si dokážeme

  • vytvarovať postavu posilňovaním svalov váhou vlastného tela a

  • znížiť množstvo neestetického podkožného tuku ich efektívnym spaľovaním.

Power joga spája 4v1 – aktívny strečing + efektívne kardio + posilňovanie s vlastnou váhou + vedená meditácia! Koncept Power jogy našej lektorky Petry Satinovej je navyše obohatený o prvky fitness, ktorému sa roky venuje a dynamická sekvencia hodiny je založená na princípoch moderného a efektívneho tréningu HIIT (high intensive interval training). Aj preto na záver teóriu pretavíme do praxe a dáme si poriadne do tela v rámci 60-minútovej zostavy zameranej na formovanie brucha, zadku, stehien, bokov a paží. Nezabudnite prísť v jogovom, riadne sa zapotíme a na druhý deň nám cvičenie pripomenie príjemná svalovica :-)Vhodný pre začiatočníkov i pokročilých, mužov aj ženy.

Kedy: v piatok 20.09.2019 o 18:00 - 21:00
Cena: 30 EUR
Viac info: info@jogazdravo.sk alebo 0948 303 353
Lektorka: Petra Satinová

  • Platnosť od zakúpenia (mesiace):
  • Platnosť od aktivovania (mesiace):
  • Počet použití (hodín):
Ospravedlňujeme sa, ale tento produkt sa už nedá kúpiť

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353