Individuálne lekcie jogy

Štýly jogy

 • Hatha Joga
 • Vinyasa Flow joga
 • Power Joga
 • Restoratívna joga s pomôckami
 • Yin Joga

Zameranie hodiny

 • Spevnenie tela
 • Zlepšenie držania tela
 • Odstránenie bolesti chrbta
 • Kompenzácia sedavého zamestnania
 • Meditácia a relaxácia
 • Uvoľnenie
 • Depresie, úzkosti, stav vyhorenia

Vhodné pre

 • Mierne Pokročilý
 • Začiatočník
 • Pokročilý

Popis Hodiny

Individuálne lekcie jogy začínajú prvou lekciou Diagnostiky Vášho pohybového aparátu a momentálneho psychického stavu. Na základe nej sa odvíja nastavenie Vášho plánu cvičenia jogy, relaxácie a meditácie. Individuálne hodiny volia hlavne ľudia, ktorí sú zaneprázdnení, necítia sa ešte na lekcie v skupine, alebo majú za sebou zranenie alebo iné ťažkosti pohybového aparátu, ktoré musia riešiť individuálne. Počas individuálnej lekcie sa môže lektor jogy plne venovať iba Vám a osloviť Váš momentálny stav - či už si chcete zacvičiť silovejšie alebo sa zamerať na relaxáciu a uvoľnenie napätia. Pri každej lekcii jogy používame Aromaterapiu - 100% prírodné esenciálne oleje vysokej kvality, ktoré pôsobia na fyzické i emočné telo, o to viac prehĺbia účinky cvičenia jogy. 

Klienti Joga Zdravo volia individuálne hodiny z nasledujúcich dôvodov:

 • Oboznámenie sa so základmi jogy 
 • Získanie sebadôvery potrebné na zaradenie sa do skupinových hodín jogy v našom centre
 • Liečenie zo zranení, počas ktorého sa klient naučí modifikácie cvičebnej zostavy
 • Terapeutická prax na zlepšenie zdravotných problémov (hlavne problémy s chrbticou a pohybovým aparátom)
 • Prispôsobenie sa časovým možnostiam klienta
 • Prehlbovanie meditačnej praxe a oboznámenie sa s jogovou filozofiou
 • Osobitná pozornosť a cvičebná zostava vytvorená klientovi "na mieru"

V centre Joga Zdravo pre Vás starostlivo pripravíme cvičebnú zostavu na základe Vašich cieľov, zdravotného stavu a životného štýlu. V Joga Zdravo sa Vám snažíme čo najviac prispôsobiť a preto sú individuálne hodiny výborné aj pre našich časovo zaneprázdnených klientov.

 

 

Zdielať:

Kontaktný formulár

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Často kladené otázky

Lekciu si môžete zarezervovať online cez náš rezervačný systém v sekcii rozvrh alebo na recepcií osobne alebo telefonicky, kde vám veľmi radi poradíme s výberom lekcie. Pre online rezerváciu je potrebné spraviť základnú online registráciu (zaberie vám zopár sekúnd), následne si zakúpiť potrebné členstvo v e -shope. Po zakúpení sa môžete prihlásiť sa na vami vybranú lekciu v rozvrhu.

Prvá hodina u nás je vždy ZADARMO, okrem online hodín. Slúži na to, aby ste mohli vyskúšať jednu z našich hodín a v prípade, že idete na jogu po prvý krát, aby ste mohli bezplatne vyskúšať ako sa budete po cvičení jogy cítiť. Následne po tom, si môžete vybrať zo širokej ponuky členstiev, ktoré nájdete v časti Služby a ceny.

za členstvo môže zaplatiť osobne na recepcií v hotovosti alebo platobnou kartou, alebo online v našom eshope prostredníctvom platobnej brány Trustpay.

Na bežné typy jogy vám stačí pohodlné oblečenie, v ktorom sa cítite dobre. Ak máte svoju obľúbenú jogamatku, pokojne si ju vezmite so sebou.
V centre máme jogamatky k dispozícií zdarma k zapožičaniu, avšak len na štandardnú jogu. V tomto prípade je potrebné si priniesť jogový uterák. Na hot jogu máme k zapožičaniu jogamatky za poplatok vo výške 2,50 EUR V prípade, že si ho zabudnete tak Vám radi požičiame čistý protišmykový uterák značky JOGA BELLA za poplatok 2 EUR.

Ostatné cvičebné pomôcky sú k dispozícii bezplatne na hodine.

V prípade, že v priebehu času zistíte, že na hodinu sa nemôžete dostaviť, tak sa dá 4 a viac hodín pred jej začiatkom odhlásiť prostredníctvom Vášho účtu. V prípade, že to nestihnete sa započítava daná hodina ako absolvovaná z dôvodu limitovanej kapacity na našich hodinách s tým, že dané miesto držíme len pre Vás.

Áno. Práve joga je skvelý nástroj, ktorý vás dovedie k lepšej flexibilite a mobilite vášho tela. Aká joga je pre vás vhodná si ľahko môžete overiť aj v našom pomocníkovi na hlavnej stránke "Aká joga je pre mňa vhodná" ?

Tipy na ďalšie hodiny

Zdravý Chrbát - Bloky ®

Cvičenie pre tých, ktorí cítia, že ich telo potrebuje zosilnieť a naučiť sa uvoľniť a myseľ zas spomalenie.

Zdravý Chrbát - Začiatočníci

Zdravý Chrbát - Začiatočníci je lekcia určená pre nováčikov v joge alebo tých, ktorí sa chcú naučiť správne základy precvičovania jednotlivých pozícií.  

Hatha Joga

Harmonizuje a prečisťuje telo i myseľ, urýchľuje jeho regeneráciu, ozdravuje celý pohybový aparát a poskytuje pružnosť chrbtici. Uvoľňuje napätie a stres, ponúka návod ako lepšie zvládať emócie, spomaliť v bežnom živote a prežívať prítomný okamžik naplno. 

Vital joga

Joga zameraná na vitálne a pohybovo zdatné telo v harmónii s pokojnejšou mysľou a pre každého, kto sa chce učiť od základov.

Yin Joga

Joga pomalého charakteru, pri ktorej v pozíciach zotrvávame dlhšie, je úžasnou kompenzáciou k aktívnemu pohybu a umožňuje nám dôkladnejšiu prácu s mysľou.    

Nedeľná meditácia

Nedeľná meditácia je lekcia, na ktorej sa po celom týždni zastavíte, vypnete a uvoľníte sa.

Nedeľná Terapia Jogou

Hodina jogy zameraná predovšetkým na víkendové stíšenie a dobitie bateriek po pracovnom týždni.

Gravid Joga skupinové cvičenie

Tehotenská joga pomáha ženám fyzicky aj emocionálne. Je to skvelá príprava na pôrod i spôsob, ako zostať fit počas tehotenstva.

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

Zadajte správnu emailovú adresu

Máte otázky?

Napíšte nám

Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Adresa

Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Navigovať
Telefónne číslo +421 948 303 353
Emailová adresa info@jogazdravo.sk
Otváracie hodiny štúdia

Po-Štv07:00 - 20:00
Piatok 07:00 - 12:00
Sobota 09:00 - 12:00
Nedeľa 09:00 - 12:00
18:00 - 20:00