Gravid Joga individuálne cvičenie

Štýly jogy

 • Gravid Joga
 • Restoratívna joga s pomôckami
 • Fyzio Joga

Zameranie hodiny

 • Odstránenie bolesti chrbta a nôh
 • Práca s panvovým dnom
 • Relaxácia
 • Uvoľnenie tela i mysle
 • Práca s dychom

Vhodné pre

 • Pokročilý
 • Začiatočník
 • Mierne Pokročilý

Popis Hodiny

Tehotenstvo je obdobie, počas ktorého by sa mali ženy zamerať na seba viac ako inokedy. Nie vždy je to však možné. Aj vďaka Gravid joge nájdete potrebný čas pre seba a na prípravu na pôrod i to, čo po ňom príde - kojenie, starostlivosť o bábätko, zvládanie zvýšenej únavy, ap. Súčasťou hodín tehotenskej jogy sú dýchacie techniky, ktoré pomáhajú pri dýchavičnosti a pri pôrode, jemné naťahovanie, pozície rozvíjajúce silu, flexibilitu a rovnováhu a záverečná relaxácia. Pri každej lekcii jogy používame Aromaterapiu - 100% prírodné esenciálne oleje vysokej kvality, ktoré pôsobia na fyzické i emočné telo, o to viac prehĺbia účinky cvičenia jogy. 

O individuálne hodiny jogy počas tehotenstva sa postará naša šikovná lektorka Lucka Grešková, ktorá sa špecializuje na Gravid jogu, Fyzio jogu, Zdravý chrbát, témy spojené s panvovým dnom, hormonálnou jogou a mnohé ďalšie. 

Zdielať:

Kontaktný formulár

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Často kladené otázky

Lekciu si môžete zarezervovať online cez náš rezervačný systém v sekcii rozvrh, alebo osobne a telefonicky priamo na recepcii, kde vám veľmi radi poradíme s výberom lekcie. Pre online rezerváciu je potrebné spraviť základnú online registráciu (zaberie vám zopár sekúnd), následne si zakúpiť potrebné členstvo v e -shope. Po zakúpení môžete vykonať prihlásenie na vami vybranú lekciu v rozvrhu, po ktorom vám príde potvrdzovací email o rezervácii.

Členstvo je možné uhradiť v našom eshope prostredníctvom platobnej brány Trustpay alebo osobne na recepcii v hotovosti, či platobnou kartou.

Na bežné typy jogy vám stačí pohodlné oblečenie, v ktorom sa cítite dobre. Ak máte svoju obľúbenú jogamatku, pokojne si ju vezmite so sebou.
V centre máme jogamatky k dispozícií zdarma k zapožičaniu, avšak len na štandardnú jogu. V tomto prípade je potrebné si priniesť jogový uterák. Na hot jogu máme k zapožičaniu jogamatky za poplatok vo výške 2,50 EUR V prípade, že si ho zabudnete tak Vám radi požičiame čistý protišmykový uterák značky JOGA BELLA za poplatok 2 EUR.

Ostatné cvičebné pomôcky sú k dispozícii bezplatne na hodine.

V prípade, že sa nemôžete dostaviť na hodinu, je možné sa 4 a viac hodín pred jej začiatkom odhlásiť prostredníctvom Vášho účtu. V prípade, že to nestihnete, sa daná hodina započíta ako absolvovaná z dôvodu limitovanej kapacity na našich hodinách s tým, že dané miesto držíme len pre Vás.

Áno! Práve joga je skvelý nástroj, ktorý vás dovedie k lepšej flexibilite a mobilite vášho tela. Aká joga je pre vás vhodná si ľahko môžete overiť aj v našom pomocníkovi na hlavnej stránke "Aká joga je pre mňa?".

Lekcie pre začiatočníkov máme v rozvrhu pomenované ako lekcie pre začiatočníkov. Avšak ak vám nevyhovuje čas takejto lekcie, pokojne príďte aj na inú. Naši lektori vedia pracovať v skupine, kde sú klienti na rôznej pohybovej úrovni a vedia tak prispôsobiť zostavu, resp. poukázať na možné alternatívny jednotlivých asán.

Ak ste začiatočník, odporúčame vám absolvovať u nás diagnostiku pohybového aparátu, kde sa dozviete všetky vaše pohybové rozsahy a obmedzenia, aby ste vedeli so svojim telom pracovať počas cvičenia. Takisto odporúčame absolvovať zopár individuálnych lekcií jogy, kde si osvojíte všetky základy jogovej praxe.

Tipy na ďalšie hodiny

Zdravý Chrbát - Bloky ®

Cvičenie pre tých, ktorí cítia, že ich telo potrebuje zosilnieť a naučiť sa uvoľniť a myseľ zas spomalenie.

Zdravý Chrbát - Začiatočníci

Zdravý Chrbát - Začiatočníci je lekcia určená pre nováčikov v joge alebo tých, ktorí sa chcú naučiť správne základy precvičovania jednotlivých pozícií.  

Hatha Joga

Harmonizuje a prečisťuje telo i myseľ, urýchľuje jeho regeneráciu, ozdravuje celý pohybový aparát a poskytuje pružnosť chrbtici. Uvoľňuje napätie a stres, ponúka návod ako lepšie zvládať emócie, spomaliť v bežnom živote a prežívať prítomný okamžik naplno. 

Vital joga

Joga zameraná na vitálne a pohybovo zdatné telo v harmónii s pokojnejšou mysľou a pre každého, kto sa chce učiť od základov.

Yin Joga

Joga pomalého charakteru, pri ktorej v pozíciach zotrvávame dlhšie, je úžasnou kompenzáciou k aktívnemu pohybu a umožňuje nám dôkladnejšiu prácu s mysľou.    

Nedeľná meditácia

Nedeľná meditácia je lekcia, na ktorej sa po celom týždni zastavíte, vypnete a uvoľníte sa.

Nedeľná Terapia Jogou

Hodina jogy zameraná predovšetkým na víkendové stíšenie a dobitie bateriek po pracovnom týždni.

Individuálne lekcie jogy

Vďaka individuálnym hodinám jogy dosiahnete svoje ciele rýchlejšie a bezpečnejšie. Naštartujte svoju cestu za zdravým telom, pokojnou mysľou a pozitívnym duchom s JOGA ZDRAVO.

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

Zadajte správnu emailovú adresu

Máte otázky?

Napíšte nám

Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Adresa

Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Navigovať
Telefónne číslo +421 948 303 353
Emailová adresa info@jogazdravo.sk
Otváracie hodiny štúdia

Po-Štv07:00 - 20:00
Piatok 07:00 - 12:00
Sobota 09:00 - 12:00
Nedeľa 09:00 - 12:00
18:00 - 20:00