Fyzio Joga

Štýly jogy

 • Fyzio Joga
 • Power Joga
 • Terapia Jogou

Zameranie hodiny

 • Spevnenie tela a formovanie postavy
 • Zlepšenie držania tela
 • Odstránenie bolesti chrbta
 • Kompenzácia sedavého zamestnania
 • Meditácia a dychové techniky
 • Práca s mysľou

Vhodné pre

 • Mierne Pokročilý
 • Pokročilý
 • Začiatočník

Popis Hodiny

Cvičenie Fyzio jogy sa otvára úvodnou meditáciou, sprevádzanou dychovými technikami, aby sa naša myseľ ustálila, pohľad nasmeroval dnu a mohli sme sa plne koncentrovať na vedomý pohyb. Nasleduje zahriatie a rozhýbanie všetkých častí chrbtice, aktivácia kľúčových kĺbov, natiahnutie a dychom sprevádzaný strečing svalov, ktoré majú tendenciu sa skracovať v kombinácii s posilnením svalov, ktoré naopak ochabujú. Po posilnení nasleduje opäť strečing, aby sa svaly esteticky vyformovali a nevzniklo opäť skrátenie. Na záver telo upokojíme v jinových asánach, prostredníctvom ktorých mu doprajeme myofasciálnu masáž. Každú hodinu sa zameriavame na odblokovanie a aktiváciu nervových uzlov, čím poodhalíme aj vplyv jogy na naše emočné zdravie. Záver patrí krátkej meditácii, počas ktorej si cez techniky autosugescie podporíme duchovný a psychický efekt jogy. Keďže táto stránka jogy je, na rozdiel od tej fyzickej, veľmi pestrofarebná a silno individuálna, dovolíme si sami vybrať, čo sme z nej ochotní prijať. Ak cítime po hodine pozitívnejší stav našej mysle a aktívnejšie telo – je to jasný signál, že sme ju cvičili správne.

Zdielať:

Kontaktný formulár

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Často kladené otázky

Lekciu si môžete zarezervovať online cez náš rezervačný systém v sekcii rozvrh, alebo osobne a telefonicky priamo na recepcii, kde vám veľmi radi poradíme s výberom lekcie. Pre online rezerváciu je potrebné spraviť základnú online registráciu (zaberie vám zopár sekúnd), následne si zakúpiť potrebné členstvo v e -shope. Po zakúpení môžete vykonať prihlásenie na vami vybranú lekciu v rozvrhu, po ktorom vám príde potvrdzovací email o rezervácii.

Prvá hodina u nás je vždy ZADARMO, s výnimkou online hodín a HOT jogy. Slúži na to, aby ste mohli vyskúšať jednu z našich hodín a v prípade, že idete na jogu po prvý krát, aby ste odskúšali, ako sa budete po cvičení jogy cítiť. Následne si môžete vybrať zo širokej ponuky členstiev, ktoré nájdete v časti Služby a ceny.

Členstvo je možné uhradiť v našom eshope prostredníctvom platobnej brány Trustpay alebo osobne na recepcii v hotovosti, či platobnou kartou.

Na bežné typy jogy vám stačí pohodlné oblečenie, v ktorom sa cítite dobre. Ak máte svoju obľúbenú jogamatku, pokojne si ju vezmite so sebou.
V centre máme jogamatky k dispozícií zdarma k zapožičaniu, avšak len na štandardnú jogu. V tomto prípade je potrebné si priniesť jogový uterák. Na hot jogu máme k zapožičaniu jogamatky za poplatok vo výške 2,50 EUR V prípade, že si ho zabudnete tak Vám radi požičiame čistý protišmykový uterák značky JOGA BELLA za poplatok 2 EUR.

Ostatné cvičebné pomôcky sú k dispozícii bezplatne na hodine.

V prípade, že sa nemôžete dostaviť na hodinu, je možné sa 4 a viac hodín pred jej začiatkom odhlásiť prostredníctvom Vášho účtu. V prípade, že to nestihnete, sa daná hodina započíta ako absolvovaná z dôvodu limitovanej kapacity na našich hodinách s tým, že dané miesto držíme len pre Vás.

V prípade, že kapacita hodiny je už plná, je možné prihlásiť sa v systéme ako náhradník. V momente, keď sa uvoľní miesto, budete notifikovaný emailom. Tento email je zaslaný všetkým náhradníkom a podarí sa prihlásiť len tomu, kto bude rýchlejší.

Áno! Práve joga je skvelý nástroj, ktorý vás dovedie k lepšej flexibilite a mobilite vášho tela. Aká joga je pre vás vhodná si ľahko môžete overiť aj v našom pomocníkovi na hlavnej stránke "Aká joga je pre mňa?".

Lekcie pre začiatočníkov máme v rozvrhu pomenované ako lekcie pre začiatočníkov. Avšak ak vám nevyhovuje čas takejto lekcie, pokojne príďte aj na inú. Naši lektori vedia pracovať v skupine, kde sú klienti na rôznej pohybovej úrovni a vedia tak prispôsobiť zostavu, resp. poukázať na možné alternatívny jednotlivých asán.

Ak ste začiatočník, odporúčame vám absolvovať u nás diagnostiku pohybového aparátu, kde sa dozviete všetky vaše pohybové rozsahy a obmedzenia, aby ste vedeli so svojim telom pracovať počas cvičenia. Takisto odporúčame absolvovať zopár individuálnych lekcií jogy, kde si osvojíte všetky základy jogovej praxe.

Áno, s výnimkou HOT jogy. Pre uplatnenie Multisport karty je potrebné zakúpiť si naše členstvo Multisport v hodnote 0 EUR. Pri každej návšteve je potrebné preukázať sa aktívnou Multisport kartou.

Tipy na ďalšie hodiny

Zdravý Chrbát - Bloky ®

Cvičenie pre tých, ktorí cítia, že ich telo potrebuje zosilnieť a naučiť sa uvoľniť a myseľ zas spomalenie.

Zdravý Chrbát - Začiatočníci

Zdravý Chrbát - Začiatočníci je lekcia určená pre nováčikov v joge alebo tých, ktorí sa chcú naučiť správne základy precvičovania jednotlivých pozícií.  

Hatha Joga

Harmonizuje a prečisťuje telo i myseľ, urýchľuje jeho regeneráciu, ozdravuje celý pohybový aparát a poskytuje pružnosť chrbtici. Uvoľňuje napätie a stres, ponúka návod ako lepšie zvládať emócie, spomaliť v bežnom živote a prežívať prítomný okamžik naplno. 

Vital joga

Joga zameraná na vitálne a pohybovo zdatné telo v harmónii s pokojnejšou mysľou a pre každého, kto sa chce učiť od základov.

Yin Joga

Joga pomalého charakteru, pri ktorej v pozíciach zotrvávame dlhšie, je úžasnou kompenzáciou k aktívnemu pohybu a umožňuje nám dôkladnejšiu prácu s mysľou.    

Nedeľná meditácia

Nedeľná meditácia je lekcia, na ktorej sa po celom týždni zastavíte, vypnete a uvoľníte sa.

Nedeľná Terapia Jogou

Hodina jogy zameraná predovšetkým na víkendové stíšenie a dobitie bateriek po pracovnom týždni.

Individuálne lekcie jogy

Vďaka individuálnym hodinám jogy dosiahnete svoje ciele rýchlejšie a bezpečnejšie. Naštartujte svoju cestu za zdravým telom, pokojnou mysľou a pozitívnym duchom s JOGA ZDRAVO.

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

Zadajte správnu emailovú adresu

Máte otázky?

Napíšte nám

Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Adresa

Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Navigovať
Telefónne číslo +421 948 303 353
Emailová adresa info@jogazdravo.sk
Otváracie hodiny štúdia

Po-Štv07:00 - 20:00
Piatok 07:00 - 12:00
Sobota 09:00 - 12:00
Nedeľa 09:00 - 12:00
18:00 - 20:00