+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Celý život ma joga priťahovala a myslím si, že som si jogu v živote musela zaslúžiť. Venovala som sa rôznym športom ako kickbox, crossfit či fitness, vďaka čomu ešte viac oceňujem jogu a všetky benefity, ktoré mi do života priniesla. Prvý zásadný kontakt s ňou bol na tej najvyššej možnej úrovni, práve v centre Joga Zdravo. Vďaka metóde „Zdravý chrbát – bloky®“ som s ľahkosťou dokázala odcvičiť akúkoľvek metódu, kdekoľvek vo svete som sa ocitla. Zostava, ktorú postupným vývojom Katka vytvorila je v mojom ponímaní dokonalá a vytvorená na mieru dnešnému človeku Homo ASAPiens, kedy väčšina ľudí presedí dlhé hodiny v práci, aute či doma na gauči.


 
Joga je súčasťou môjho sveta, či už v podobe rôznych seminárov, kurzov (kurz Atma Kriya Yoga v roku 2018), workshopov alebo prednášok. Jedným z najväčších míľnikov je absolvovanie certifikovaného kurzu Zdravý chrbát - bloky®., na ktorom som pochopila, že keď si myslíme, že už sa nemáme čo nové naučiť, tak práve tam to iba začína. Hlad po poznaní mi postupne posúva hranice komfortu, strečujem, uvoľňujem spazmy, otváram emočné bloky –jednoducho sa jogou liečim a v tomto duchu vediem aj moje hodiny. Vyváženosť jogových pozícií a slovo “kompenzácia” je súčasťou hodiny, ako aj práca s dychom, rozhýbanie najväčších kĺbov v tele, a tým aj ich uvoľnenie, posilnenie svalstva, vedomé precvičenie celého tela, otváranie hrudného koša a predĺženie chrbtice, kedy už zasahujeme aj do psychiky a postoja k sebe samému, a na záver aromaterapia a soundhealing, ktoré sú súčasťou od začiatku až po záver hodiny. Toto všetko vnímam ako to, čo robí každú jednu hodinu špeciálnou a jedinečnou zároveň.

Práca s telom, dychom a aromaterapiou sú dokonalou kombináciou na znovunadobudnutie rovnováhy, spomalenie a meditáciu v pohybe.
 
Ako lektorka jogy neprestávam byť nikdy ani študentkou. V duchu, vždy je sa čo nové naučiť, uvítam akékoľvek tipy, ako by sa Vám moje hodiny páčili ešte viac.

Zacvičte si so mnou

 


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353