+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Masírovanie ako také ma začalo zaujímať už v pomerne skorom veku. Už ako 15 ročný som rozmýšlal ktorou cestou sa vyberiem v mojom živote a práve zdravotná škola
so zameraním na masérstvo bolo to čo ma najviac oslovilo. 

 Počas môjho štúdia na škole som dostal zaujímavú príležitosť pracovať ako masér v prvoligovom futbalovom tíme u nás v Púchove - FK Matador Púchov. Vďaka tejto praxi som sa významne posunul v mojich vedomostiach avšak ako som sa zlepšoval, citíl som, že sa potrebujem vzdelávať ďalej. Mojou prioritou bolo pomáhať druhým v zlepšovaní ich zdravotného stavu a tak som vycestoval do zahraničia. Pôsobil som v rôznych hotelových sieťach v Nemecku, Rakúsku a Českej republike, kde som si zdokonalil svojej vedomosti vďaka rôznym špecializovaným masérskym kurzom a technikám. Po desiatich rokoch som sa nakoniec rozhodol vrátiť späť na Slovensko a naplno využiť všetky svoje  vedomosti a schopnosti, aby som mohol pomôcť aj Vám.

Medzi moje špecializácie patria:

- Klasická masáž

- Športová masáž

- Reflexná masáž

-Tradičná thajská masáž

- Lomi lomi masáž

- Bankovanie

- Naprávanie chrbtice

 

Moje Motto: "Veľa ľudi obetuje zdravie naháňaním sa za peniazmi a následne ich míňajú na to, aby ho získali späť." (Dalajláma)

 

Rezervujte si svoj termín


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Námestie slobody 13, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353