+421 948 303 353 info@jogazdravo.skPrihlásenie
EN

S jógou som sa stretla po prvýkrát pred 14 rokmi počas môjho niekoľkoročného pobytu v Austrálii. Okamžite som ňou bola fascinovaná a stala sa pravidelnou súčasťou môjho života. Našla som v nej výzvu, pokoj, pochopenie,  harmóniu. Počas týchto rokov som si prešla rôznymi štýlmi jógy - hatha, Iyengar, power, ashtanga, hot jóga, gravid jóga či Vinyasa jóga a absolvovala som niekoľko jógových pobytov v zahraničí (Taliansko, Grécko, Mallorka, Thajsko, Austrália).

Po rokoch praktikovania s rôznymi učiteľmi som však cítila potrebu ujednotiť si vnútorne čo je vlastne správne pre moje telo, ako cvičiť jógu takým spôsobom, aby som z vlastnej praxe vyťažila maximum po zdravotnej aj po psychickej stránke. Absolvovala som kurz inštruktora power jógy (1.kvalifikačný stupeň, Slovensko) a následne na to medzinárodnú školu Vinyasa flow jógy (kvalifikácia RYT-200, USA, Španielsko), ktorá vníma jógu ako liek pre telo a pre dušu, teda tak, ako som ju vždy vnímala aj ja. 

Ako psychologička viem, aký je pre nás potrebný čas venovaný vlastnému telu a vlastnej mysli a ako pravidelná jógová prax pôsobí nielen na naše fyzické zdravie, ale aj na našu psychiku, na naše emócie a náš celkový wellbeing. Na hodinách sa zameriavam na vytvorenie pozitívnej energie prostredníctvom súhry dychu, zdravotne správneho prevedenia asán, meditačných a dychových techník. Preferujem ľudský a zároveň odborný prístup, ktorý ponúka prienik bezpečného aktívneho fyzického cvičenia a vedomej práce s mysľou, ale pritom rešpektuje individualitu a aktuálne naladenie klienta. Pretože každý z nás je výnimočný. Teším sa na vás. 

„Jóga nemení iba spôsob akým veci vidíme, jóga transformuje osobu, ktorá ich vidí.“

B.K.S. Iyengar

 

Zacvičte si so mnou


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353