+421 910 331 364 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

S jógou som sa stretla po prvýkrát pred 14 rokmi počas môjho niekoľkoročného pobytu v Austrálii. Okamžite som ňou bola fascinovaná a stala sa pravidelnou súčasťou môjho života. Našla som v nej výzvu, pokoj, pochopenie,  harmóniu. Počas týchto rokov som si prešla rôznymi štýlmi jógy - hatha, Iyengar, power, ashtanga, hot jóga, gravid jóga či Vinyasa jóga a absolvovala som niekoľko jógových pobytov v zahraničí (Taliansko, Grécko, Mallorka, Thajsko, Austrália).

Po rokoch praktikovania s rôznymi učiteľmi som však cítila potrebu ujednotiť si vnútorne čo je vlastne správne pre moje telo, ako cvičiť jógu takým spôsobom, aby som z vlastnej praxe vyťažila maximum po zdravotnej aj po psychickej stránke. Absolvovala som kurz inštruktora power jógy (1. kvalifikačný stupeň, Slovensko) a následne na to medzinárodnú školu Vinyasa flow jógy (kvalifikácia RYT-200, USA, Španielsko), ktorá vníma jógu ako liek pre telo a pre dušu, teda tak, ako som ju vždy vnímala aj ja. 

Ako psychologička viem, aký je pre nás potrebný čas venovaný vlastnému telu a vlastnej mysli a ako pravidelná jógová prax pôsobí nielen na naše fyzické zdravie, ale aj na našu psychiku, na naše emócie a náš celkový wellbeing. Na hodinách sa zameriavam na vytvorenie pozitívnej energie prostredníctvom súhry dychu, zdravotne správneho prevedenia asán, meditačných a dychových techník. Preferujem ľudský a zároveň odborný prístup, ktorý ponúka prienik bezpečného aktívneho fyzického cvičenia a vedomej práce s mysľou, ale pritom rešpektuje individualitu a aktuálne naladenie klienta. Pretože každý z nás je výnimočný. Teším sa na vás. 

„Jóga nemení iba spôsob akým veci vidíme, jóga transformuje osobu, ktorá ich vidí.“

B.K.S. Iyengar

 


Kontakt

Námestie slobody 13, Bratislava
+421 910 331 364