+421 944 100 680 info@jogazdravo.sk
EN

Peťa je vždy pozitívne naladená inštruktorka jogy so zameraním na

  • formovanie postavy spočívajúcom v posilnení svalových partií (aj tých, o ktorých ste dovtedy nevedeli smile ) a redukcii tuku,
  • spevnenie chrbtice a odstránenie bolestí. 

Vedie energické hodiny, ktorým nechýba relaxačná, ale ani dynamická časť, vždy za prítomnosti rytmickej hudby. 

Držiteľka oprávnenia inštruktor Power Jogy 1. stupňa, absolventka školení z anatómie, fyziológie, športovej  výživy či aromaterapie. Okrem jogy sa venuje niekoľko rokov zdravej výžive a fitness cvičeniu, čo sa prejavuje aj na jej lekciách. Ako vyštudovaná právnička pozná dôsledky sedavého zamestnania a vysokého nasadenia v práci, ktoré práve za pomoci jogy a meditácie odstraňuje a lieči. Z vlastnej skúsenosti hovorí, že každý človek by si mal nájsť čas len pre seba, nakoľko starostlivosť o svoje telo a myseľ sa nám vždy vráti v podobe väčšej efektivity, koncentrácie a úspechov v práci. U nej je týmto časom pre seba práve joga.

Jogu vníma ako neodmysliteľnú súčasť svojho každodenného života už viac ako 7 rokov, začína s ňou každý deň – prináša jej pozitívnu energiu, vyrovnanosť a k tomu zdravé a pevné telo.

Pri precvičovaní jogy kladie za prvý dôležitý cieľ naučiť klientov ako prostredníctvom jogy zosúladiť telo a myseľ, ako sa prijať a mať sa rád, ako si užívať ten moment byť sám so sebou. A keď už je tento základ splnený, ľahko idú dole aj tie kilá navyše, formuje sa telo, prichádza spokojnosť a sebavedomie. „Najväčšie zadosťučinenie mojej jogovej praxi prinášajú práve tie momenty, keď sa klienti pochvália, že už nezabúdajú cez deň hlboko a plynule dýchať, prestali sa hrbiť a bolesti krížov odišli alebo že si kúpili nové, o číslo menšie legíny na jogu lebo schudli smile.“ Počas celého cvičenia dbá na rešpektovanie zákonitostí ľudského tela, ktoré potvrdila moderná medicína, nakoľko výsledkom množstva, a síce na pohľad efektných pozícií, sú zranenia a zdravotné komplikácie, ktoré chce joga naprávať a nie ich spôsobovať. Čiže v duchu hesla:

„Úspech jogy nespočíva v schopnosti dostať sa do efektných polôh, ale v tom, ako pozitívne zmení spôsob, akým žijeme náš život a naše vzťahy.“ T.K.V. Desikachar

V každom klientovi nachádza kúsok inšpirácie, neustále sa vzdeláva, skúša jogu všade v zahraničí, kam cestuje, a vždy sa rada naučí niečo nové od svojich jogových učiteľov – jedným z nich je aj Katka Ježovicová – zakladateľka konceptu Joga zdravo. 

 

Zacvičte si so mnou


Kontakt

Námestie slobody 13, Bratislava
+421 944 100 680
info@jogazdravo.sk
www.jogazdravo.sk
LTG