+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Svoju jogovú cestu som začala v Bikram jogovom štúdiu v Londýne. Na prvú hodinu ma priviedlo zranenie, ktoré mi neumožňovalo robiť fitness, ale  ako nadšenec fyzickej aktivity som hľadala náhradu. Moja vášeň pre jogu vzplanula nečakane rýchlo a postupne som skúsila viaceré druhy jogy ako Jivamukti, Vinyasa, Ashtanga a rozličné druhy hot jogy. Prvé roky som však ostala verná Bikram joge a neskutočne ma motivovali rýchle zmeny ako fyzické, tak aj psychické. Najmä vzhľadom na náročnú a sedavú prácu v poradenskej firme mi denné praktikovanie jogy pomáhalo dosiahnuť takzvaný ‘work life balance’, harmóniu medzi prácou a časom pre seba.

Postupne ma moja vášeň a odhodlanie priviedli k rozhodnutiu kvalifikovať sa ako učiteľka jogy. Hlavným dôvodom je skutočnosť, že je to pre mňa cesta, ako pomáhať ostatným zlepšiť svoje zdravie; kvalitu života, cítiť sa lepšie a byť šťastnejší. Je to úžasný pocit vidieť klientov opúšťať štúdio s úsmevom na perách a s iskrou v očiach. Učenie jogy ma veľmi obohacuje a uspokojuje.

Okrem jogy som nadšencom Ajurvédy. Je to pre mňa oblasť, v ktorej sa stále rada vzdelávam či už na vlastnej koži alebo cez knihy.  Popri učení jogy rada relaxujem pri pečení, ktoré mi otvára možnosti pre kreativitu a experimenty.  Môj prvý 200h kurz som absolvovala v Londýne pod vedením najskúsenejšej Bikram lektorky v UK. Moje vzdelávanie však stále pokračuje, čo mi umožňuje lepšie pracovať s klientmi a poskytnúť im obohacujúcejšiu skúsenosť. 

Postupne som absolvovala rôzne dodatočné školenia a workshop v Londýne; v Barcelone som absolvovala tréning pre vyučovanie antigravity jogy pod názvom ‘Yoga Trapeze’, ktorej som veľkým fanúšikom. Nedávno som dokončila tréning ‘Gravity Yoga’ pre zlepšenie flexibility a mobility; hodiny, s ktorými sa mi už podarilo motivovať zopár klientov k pravidelnému praktizovaniu jogy. Jogu som vyučovala v rôznych štúdiách a krajinách. Začala som v Londýne, neskôr pribudli Dublin, Bratislava, Rím, Grécko a Cyprus. Taktiež sa venujem výživovému poradenstvu. Vyváženú a plnohodnotnú stravu považujem za dôležitú súčasť fyzického a duševného zdravia.

 

Zacvičte si so mnou


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353