+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Láska k pohybu ma sprevádza celý život. Už ako dieťa som vedela, že sa chcem živiť tancom.

Vyštudovala som tanečné konzervatórium v Banskej Bystrici a som absolventkou VŠMU v odbore pedagogika moderného tanca.

Dlhé roky pôsobím v muzikálovom divadle na Novej scéne v Bratislave,

v SND, v divadle Andrea Bagara v Nitre a som súčastou tanečného zoskupenia Sense a Credance.

K joge som sa dostala cez zdravotné problémy. Keď mi doktori povedali, že by som sa mala vzdať tanca a športu, nevedela som si to ani predstaviť. No verila som, že mám v sebe vnútornu silu a že niečo musím zmeniť vo svojom živote. Práve joga mi ukázala ten správny smer. Cítila som, ako veľmi mi pomáha v mojom uzdravení a tak prenikla do môjho každodenného života a ustálila sa tam nastálo. Mojím učiteľom bol Fredy Ayisi, u ktorého som si spravila aj svoj prvý inštruktorský kurz jogy. Odvtedy som sa hlbšie ponorila do tohto sveta. Navštevujem rôzne workshopy, kurzy a snažím sa neustále rozvíjať a vzdelávať.

Joga pre mňa znamená spôsob, ako šťastne, zdravo a spokojne žiť. Nie je to len obyčajné cvičenie, ale veda o tele, mysli a duši. Vďaka nej som spoznala samu seba a do života som si priniesla harmóniu a radosť. Lepšie zvládam stres a záťažové situácie, zlepšilo sa mi fyzické a mentálne zdravie.

Pohyb je pre mňa liek.

Na mojich hodinách okúsiš spojenie pohybu v pomalšom i rýchlejšom tempe. Pohyb je sprevádzaný našim dychom, dych ťa ukotví v prítomnosti a rozprúdiš kreativitu a oheň v celom tele. Lekcie budú aj o hravosti, o slobode tela, aby sme mali radosť z pohybu a pri cvičení uvoľnili aj našu myseľ. 

Zacvičte si so mnou


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353