+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Ako študentku 6. ročníka medicíny a bežného uponáhľaného človeka ma joga absolútne pohltila svojou tajomnosťou a komplexnosťou pre fyzické zdravie a najmä psychickú pohodu.

Na svojú prvú hodinu som sa dostala úplnou náhodou a  odvtedy som neprestala. Joga v sebe ukrýva akési magické tajomstvo, ktoré ak objavíte, nebudete chcieť prestať. Moja vášeň pre jogu ma previedla cez množstvo kurzov - cez filozofiu jogy, meditáciu až po pohľad západnej fyzioterapie na tento jedinečný, ucelený, pohybový systém, ktorý má potenciál zmeniť Váš život. 

Moje hodiny sú založené na kombinácii dynamického flow so silovými prvkami a pokojným, ale intenzívnym strečingom.V mojej osobnej praxi je najdôležitejším aspektom jogy práca na mentálnej úrovni a tú sa snažím vnášať aj do mojich hodín, klientov sprevádzam vedenými meditáciami, technikami dýchania a relaxácie. Milujem hudbu a rada ňou tvorím atmosféru na joge. Hodiny sú vhodné aj pre začiatočníkov.

Veľa ľudí si myslí, že joga je určená pre kľudných ľudí, ktorým nevyhovujú dynamické aktivity alebo pre flexibilných ľudí, ktorí sa dokážu všelijako zamotať. Pravdou je však presný opak. Joga je nástrojom uvoľnenia pre roztržitých, večne uponáhľaných a vystresovaných ľudí, ktorí majú stuhnuté svaly a šlachy a potrebujú oslobodiť myseľ a uvoľniť telo. Jednoducho sa konečne zastaviť.

Martinka má za sebou mnohé kurzy v oblasti jogy, tvárovej jogy, výživy a fyzioterapeutické workshopy zamerané na zdravotný aspekt v joge a anatomicky správne prevádzanie pozícií.

Zacvičte si so mnou


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353