+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Joga mi do života prvýkrát vstúpila formou knihy, pred viac ako pätnástimi rokmi. Odvtedy ma vyhľadávala v pravidelných intervaloch. Myslím si, že jogu môže praktizovať každý.  Ja som na ňu musela dospieť. Vďaka pracovnému nasadeniu a rýchlemu životnému štýlu som jej odolávala. Práve to ma priviedlo k zdravotným ťažkostiam, ktoré v dnešnom uponáhľanom živote a medzi populáciou nie sú výnimočné. Sedavé zamestnanie, nedostatok pohybu, všetko znásobené faktorom menom stres, si vyžiadalo svoju obeť. Začala som vlastnú jogovú prax, keď som objavila Metódu Zdravý Chrbát- Bloky, ktorá mi poskytla riešenie a úľavu.

Moja účasť na kurze Zdravý chrbát - bloky v Medical Yoga Institute  pod vedením lektorky Katky Ježovicovej bola preto jednoznačnou voľbou.

Taktiež už dlhé roky je aromaterapia súčasťou života mňa a celej mojej rodiny. Práve esenciálne oleje nám počas trvania lekcie prehĺbuju ako fyzický tak emocionálny prežitok.

Teším sa, že môžem šíriť ďalej poznatky získane štúdiom a zároveń vlastnými skúsenosťami. Tento koncept je ušitý na mieru každému, začiatočníkovi, aj pokročilému jogovému nadšencovi.

 


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353