+421 910 331 364 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Celý život som mala v sebe potrebu venovať sa niečomu zmysluplnému, inému a pomáhať ľuďom nielen na fyzickej, ale aj psychickej úrovni. Roky som sa venovala rôznym prednáškam,

workshopom a štúdiu o psychickom zdraví, mentálnej stabilite, osobnom rozvoji a zdravom vzťahu k sebe samému. 

Neskôr som sa dozvedela o skvelej príležitosti, a tak ma život zavial na ostrov Bali do Indonézie, kde som dlhšie obdobie aj žila. Zistila som, že toto je ten správny čas a začala som sa naplno vzdelávať a venovať joge. Práve tam som získala certifikát Tradičnej Hatha Jogy.

Vtedy mi môj život začal dávať zmysel a otvorila sa pre mňa nová cesta, kedy som sa rozhodla zasvätiť svoj život tomu, čo som vždy chcela. Učiť jogu a pomocou nej pomáhať aj ostatným.

Je to pre mňa nielen cvičenie, ale komplexné celoživotné štúdium, vzdelávanie a zároveň životný štýl.

Takisto som absolvovala základy v odvetviach Ajurvedy, Pranayamy a Meditácie, o ktoré sa intenzívne zaujímam. Skúsenosti mám s pobytom v Ashrame, v úplnom tichu, a s meditačnou technikou Vipassana.

Verím, že skutočná výzva sa nezačína sedením a cvičením na hodine jogy, preč od všetkých a od všetkého. Skutočná výzva sa začína práve otvorením dverí z jogovej miestnosti. Fascinuje ma prepojenie a účinky jogy v každodennom živote, a práve to sa snažím ľuďom na hodinách odovzdať.

V centre Joga Zdravo sa venujem skupinovým hodinám, ktoré sú zamerané na metódu Zdravý Chrbát, a takisto individuálnym klientom. Vrámci štúdia mám na starosti PR a marketing.

 

Zacvičte si so mnou


Kontakt

Námestie slobody 13, Bratislava
+421 910 331 364