+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Túžba po harmónií a rovnováhe v živote ma prirodzene priviedla k joge. Môj prvý kontakt s ňou bol v roku 2011. Odvtedy je joga súčasťou môjho života. Najprv len osobného, kedy som jogu, jej filozofiu a princípy spoznávala ako žiak a od roku 2016 sa stala súčasťou aj môjho profesionálneho života. 

 

V roku 2016 som sa stala učiteľkou jogy. Absolvovala som certifikovaný kurz Power jogy v Bratislave, následne učiteľský kurz Ashtanga jogy, Ashtanga Clinic s Nancy Gilgoff v Berlíne a tiež certifikovaný kurz Zdravý chrbát v Prahe. Učím sa stále a dodnes navštevujem rôzne workshopy a semináre s jogovou tématikou. Inšpirujem sa rôznymi smermi, Shivananda jogou, s ktorou som sa zoznámila v Indií či na Srí Lanke.

V joge som našla krásu jednoduchosti. Jej systém nás učí žiť v prítomnosti, uvedomovať si svoje telo a tým lepšie vnímať samých seba. Joga mi dáva schopnosť nadhľadu aj v ťažších životných situáciách, schopnosť rozlíšiť, čo je pre mňa správne a čo mi ubližuje. Dáva mi silnú myseľ, lepšiu vnímavosť, pevné telo a hlavne pokoj na duši.

Na svojich hodinách sa zameriavam hlavne na prepojenie pohybu s dychom. Každá moja hodina má dynamickejšiu aj pomalšiu sekvenciu. Veľký dôraz kladiem na individualitu každého človeka, na jeho predispozície, rešpektovanie seba samého aj v tých náročnejších pozíciách. Som zástancom názoru, že joga je vhodná úplne pre každého bez ohľadu na vek či fyzické predispozície, jej vplyv je o to väčší, čím pravidelnejšie ju zahrnieme do nášho života.

Aktuálne v JOGA ZDRAVO vyučujem skupinové lekcie Zdravý chrbát - Bloky začiatočníci.

 

Zacvičte si so mnou


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353