+421 910 331 364 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Joge sa aktívne venujem 8 rokov a učím 4 roky. Janka Lukacovicova

Pre štúdio Joga Zdravo, vediem hodiny Yin Jogy a privátne hodiny cvičenia s deťmi Vojtovou metódou.  

Som kvalifikovaná v oblasti Fyzioterapie, Vojtovej Terapie a nasledovných štýloch jogy: Anusara Hatha joga, Yin joga, Terapeutická joga, Joga pre deti a pre deti s postihom ako DMO, Autizmus, ADHD, Down syndróm, atď. Tiež som praktizovala meditáciu v Európe a v Ázii – India a Bali. Veľmi rada cvičím Acrojogu a rada ju predstavujem deťom v špeciálnych školách. Je to výborná metóda, ktorá naučí deti dôverovať si, zbaviť sa strachu, byť zodpovednými a samozrejme toto všetko učím formou, ktorá im prináša radosť. 

Učila som jogu v Európe a v Indii,  študovala v rôznych kútoch sveta. Učila skupinky, jednotlivcov, tiež deti v špeciálnej škole - pre postihnuté deti. Taktiež som sa venovala terapeutickej joge - hlavne Spinálnej, ktorá pomáha odbúravať bolesti chrbtice, s ktorými mám sama skúsenosti. Značnú časť pracovného času trávim s deťmi s rôznym postihom - mentálnym či fyzickým. Joga ma zaviedla na miesta, o ktorých ani nesnívala. Štúdium jogy absolvovala v Londýne, na Bali a v Indii. Na ceste za jogou stretla mnohých učiteľov ako Bridget Woods Kramer, Ananda Leonne, Carlos Pomeda, Jo Manuel, Yoga People a mnohých iných. Samozrejme najdôležitejší učitelia sú ľudia a deti, s ktorými som pracovala a pracujem. 

Verím, že hlavná časť jogy sa odohráva v živote, nie iba na podložke. Je to cesta, ktorá sa nikdy nekončí, vždy je niečím nová, prináša a dáva. Jogou sa približujeme samým k sebe, učíme sa pozorovať myseľ, upokojiť ju a byť tu a teraz, v tej chvíli, ktorá práve je. Pravidelným praktizovaním je naša myseľ viac čistá, jasnejšia a pokojnejšia. Práca s mysľou cez jogu je veľmi dôležitá, pretože čo sa odohráva okolo nás je len zrkadlo toho, čo sa deje v nás. Tiež nás joga zoberie z mysle do nášho tela, pomôže nám prejsť z analyzovania do cítenia, kde môžeme len tak byť. Od chvíle kedy si ma táto cesta vybrala zaniesla ma nielen na krásne a vzdialené miesta, ale vzala ma na tú najkrajšiu cestu - k sebe samej. Teším sa, že môžem odovzdať všetko, čo som sa na tejto ceste doteraz naučila a kúsok z každého učiteľa, ktorého som stretla.

 

Zacvičte si so mnou                        


Kontakt

Námestie slobody 13, Bratislava
+421 910 331 364
info@jogazdravo.sk
www.jogazdravo.sk
VGD Slovakia BBH OC Račan Feim - obchod zo svietidlami Multi Sport