+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Moje meno je Gabika a joge sa venujem intenzívne od roku 2015.

Vo veku 28 rokov som sa stala finančnou manažérkou, kam som sa dostala po kariére v konzultačnej spoločnosti.  Prvý rok na tejto pozícii v tomto mladom veku bol pre mňa rokom zmien a rokom poznania svojich limitov.

Keď som potrebovala vypnúť, obula som tenisky a vybehla von. Časom som toto súťaženie so svojim vlastným ja posúvala ďalej a ďalej. Najprv to bol jeden pretek, potom ďalší, potom polmaratón, a pomedzi to 16 hodinové dni v práci. Samozrejme, že telo jedného dňa povedalo „dosť!“.  

Vtedy som spoznala jogu, ktorá mi otvorila nové dvere, dodala vnútornú silu a pokoj zároveň. Vďaka nej je silnejšie moje telo, a aj moja myseľ. Každým dňom ma posúva ďalej, fyzicky ale aj vnútorne. 

Odkedy sa joge aktívne venujem, snažím sa zbierať skúsenosti aj po mojich cestách okolo sveta. Vždy keď sa ocitnem na novom mieste, idem sa učiť od tamojších inštruktorov a okúsiť ich svet jogy. Či už je to v Ubude na Bali, alebo na Manhattane v NYC. V džungli v Mexiku, na ostrovoch na Filipínach, na ayurvédskom pobyte na Srí Lanke či na pláži v Los Angeles. 

Aj toto spoznávanie sveta skrz odlišnosť kultúr mi pomohlo pochopiť, čo všetko je joga. Je to výbušnosť a predpísané sekvencie ashtanga vinyasa flow, je to kľud restorative jogy. Je to drill osobnej praxe, ale môže to byť aj hlboký nádych a výdych pri východe slnka. Je to prekonanie samého seba, no najmä prijatie samého seba.

Môj prvý kurz som absolvovala v Bratislave v škole Fredyho Ayisiho, u ktorého som jogu prvýkrát objavila. V centre Joga Zdravo vediem skupinové hodiny Hatha jogy a Nedeľnú terapiu jogou.   

Neustále sa vzdelávam na rôznych seminároch a kurzoch jogy.

 

Zacvičte si so mnou


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353