+421 910 331 364 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Joge sa venujem od roku 2013 a zásadne mi zmenila smerovanie v osobnom i pracovnom živote. Venovať sa samému sebe komplexne – na úrovni tela i mysle – mi dáva veľký zmysel a s takýmto prístupom pozorujem na sebe i na druhých zásadné zmeny. Joga je pre mňa moment zastavenia sa a vnímania, kde momentálne sme a ako sa cítime. Zároveň je pre mňa joga spôsob ako sa stať vnímavým a láskavým voči sebe i ostatným.

Doteraz som prešla certifikovaným kurzom Power jogy (Slovensko) a tiež Yin jogy (Praha). Mesiac som strávila v indickom ashrame na meditačnom programe. Pravidelne sa zúčastňujem kurzov, workshopov, seminárov a jogových pobytov zameraných na sebaspoznávanie, prácu s telom, emóciami a mysľou. Posledné obdobie sa zameriavam na štúdium, spoznávanie emócií a prácu s nimi, aj cez telo. Niekoľko rokov sa zaujímam a študujem ajurvédu, momentálne sa viac zameriavam na princípy Yin jogy a učím sa prepájať aromaterapiu s jogou. Tiež ovládam techniku Aromatouch – jemnú techniku nanášania esenciálnych olejov na telo. 

Vo svojej vlastnej praxi a tiež práci s ľuďmi na hodinách sa snažím oslovovať momentálny stav a potreby vyplývajúce z fyzického alebo emočného stavu a tiež spôsob ako jogu preniesť z podložky do každodenného života. Na hodinách dbám na pomalšie, ale za to, precízne prevedenie pozícií, spomalenie a všímavosť voči telu a dychu. Zapájam uvoľňovacie, meditačné techniky a princípy z Yin jogy.

V centre Joga Zdravo vediem skupinové hodiny Zdravý chrbát pre začiatočníkov, Yin jogu a Vital jogu, privátne lekcie jogy, robím Aromatouch a pravdepodobne Vám odpovedám aj na e-maily :).

 

Zacvičte si so mnou

 


Kontakt

Námestie slobody 13, Bratislava
+421 910 331 364