+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Joge sa venujem od roku 2013 a zásadne mi zmenila smerovanie v osobnom i pracovnom živote. Venovať sa samému sebe komplexne – na úrovni tela i mysle – mi dáva veľký zmysel a s takýmto prístupom pozorujem na sebe i na druhých zásadné zmeny. Joga je pre mňa moment zastavenia sa a vnímania, kde momentálne sme a ako sa cítime. Zároveň je pre mňa joga spôsob ako sa stať vnímavým a láskavým voči sebe i ostatným. 

Doteraz som prešla certifikovaným kurzom Power jogy (Slovensko) a tiež Yin jogy (Praha). Mesiac som strávila v indickom ashrame na meditačnom programe. Aktuálne som vo výcviku Joga jako vědomá cesta v Prahe (október 2019 - september 2020).
Pravidelne sa zúčastňujem kurzov, workshopov, seminárov a jogových pobytov zameraných na sebaspoznávanie, prácu s telom, emóciami a mysľou. Posledné obdobie sa zameriavam na štúdium, spoznávanie emócií a prácu s nimi, aj cez telo. Niekoľko rokov sa zaujímam a študujem ajurvédu, momentálne sa viac zameriavam na princípy Yin jogy a učím sa prepájať aromaterapiu s jogou. Tiež ovládam techniku Aromatouch – jemnú techniku nanášania esenciálnych olejov na telo.  

Vo svojej vlastnej praxi a tiež práci s ľuďmi na hodinách sa snažím oslovovať momentálny stav a potreby vyplývajúce z fyzického alebo emočného stavu a tiež spôsob ako jogu preniesť z podložky do každodenného života. Na hodinách dbám na pomalšie, ale za to, precízne prevedenie pozícií, spomalenie a všímavosť voči telu a dychu. Zaujíma ma funkčný pohyb a prepojenie celého tela  v akomkoľvok pohybe. Do svojich hodín zapájam uvoľňovacie, meditačné techniky a princípy z Yin jogy.

V centre Joga Zdravo vediem skupinové hodiny Yin jogy a Vital jogy, privátne lekcie jogy a robím Aromatouch techniku.  

 

Zacvičte si so mnou

 


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353