+421 944 100 680 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Joge sa venujem od roku 2013 a zásadne mi zmenila smerovanie v osobnom i pracovnom živote. Venovať sa samému sebe komplexne – na úrovni tela i mysle – mi dáva veľký zmysel a s takýmto prístupom pozorujem na sebe i na druhých zásadné zmeny. Joga je pre mňa moment zastavenia sa a vnímania, kde momentálne sme a ako sa cítime. Zároveň je pre mňa joga spôsob ako sa stať vnímavým a láskavým voči sebe i ostatným.

Doteraz som prešla certifikovaným kurzom Power jogy (Slovensko) a tiež Yin jogy (Praha). Mesiac som strávila v indickom ashrame na meditačnom programe. Pravidelne sa zúčastňujem kurzov, workshopov, seminárov a jogových pobytov zameraných na sebaspoznávanie, prácu s telom, emóciami a mysľou. Posledné obdobie sa zameriavam na štúdium, spoznávanie emócií a prácu s nimi, aj cez telo. Niekoľko rokov sa zaujímam a študujem ajurvédu, momentálne sa viac zameriavam na princípy Jin jogy, učím sa prepájať aromaterapiu s jogou. Tiež ovládam techniku Aromatouch – jemnú techniku nanášania esenciálnych olejov na telo. 

Vo svojej vlastnej praxi a tiež práci s ľuďmi na hodinách sa snažím oslovovať momentálny stav a potreby vyplývajúce z fyzického alebo emočného stavu a tiež spôsob ako jogu preniesť z podložky do každodenného života. Na hodinách dbám na pomalšie, ale za to, precízne prevedenie pozícií, spomalenie a všímavosť voči telu a dychu. Zapájam uvoľňovacie a meditačné techniky. 

V centre Joga Zdravo vediem skupinové hodiny Zdravý chrbát pre začiatočníkov, privátne lekcie jogy, robím Aromatouch a pravdepodobne vám odpovedám aj na e-maily smile.

 

Zacvičte si so mnou

 


Kontakt

Námestie slobody 13, Bratislava
+421 944 100 680
info@jogazdravo.sk
www.jogazdravo.sk
VGD Slovakia BBH OC Račan Feim - obchod zo svietidlami Multi Sport