+421 944 100 680 info@jogazdravo.sk
EN

Evka sa joge venuje už niekoľko rokov a zásadne zmenila jej smerovanie v osobnom i pracovnom živote. Venovať sa samému sebe komplexne – na úrovni tela i mysle – jej dáva veľký zmysel a s takýmto prístupom pozoruje na sebe i na druhých zásadné zmeny. Jogu vníma ako cestu nachádzania toho, kde momentálne sme, ako sa cítime a čo by sme mohli zmeniť k lepšiemu. Joga nás učí disciplíne, ale zároveň i ľahkosti, s ktorou veci púšťame, nie len v pohybe, ale aj v živote. S jogou sa stávame citlivejšími voči sebe i ostatným, pomaly odstraňujeme nánosy naučeného a naprogramovaného a dostávame sa k pravej podstate nás samých.

Evka prešla certifikovaným kurzom Power jogy (Slovensko) a nedávno aj Yin jogy (Angela Jervis-Read, Praha). 

Pravidelne sa zúčastňuje kurzov, workshopov a jogových pobytov zameraných na sebaspoznávanie, prácu s telom, emóciami a mysľou. Najviac sa toho v poslednej dobe učila od Martina Ďuriša - učiteľa jogy a jogovej terapie, do ktorej integruje rôzne iné techniky (kraniosakrálna terapia, cchi-kung, tanec a pohyb ako taký). Niekoľko rokov sa zaujímala a študovala ajurvédu, momentálne sa učí prepájať aromaterapiu s jogou a tiež ovláda techniku Aromatouch – jemnú techniku nanášania esenciálnych olejov na telo.

Vo svojej vlastnej praxi a práci s ľuďmi sa snaží oslovovať momentálny stav a potreby vyplývajúce z fyzického alebo emočného stavu a tiež spôsob ako jogu preniesť z podložky do každodenného života.

V centre Joga Zdravo vedie skupinové hodiny Zdravý chrbát pre začiatočníkov, privátne lekcie jogy, robí techniku Aromatouch a pravdepodbne vám odpisuje aj na emaily smile.

 

Zacvičte si so mnou

 

 


Kontakt

Námestie slobody 13, Bratislava
+421 944 100 680
info@jogazdravo.sk
www.jogazdravo.sk
LTG