+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN
Jóga ako cvičenie ma prenasledovala priebežne celý život,no vždy som ju len skúsila a nebavilo ma to. 
Prepadla som jej až pred pár rokmi,kedy som pri druhom tehotenstve cvičila pravidelne gravid jógu a bol to po dlhej dobe konečne čas,kedy som sa venovala sama sebe. 
Asi som potrebovala dozrieť,aby som sa dokázala jóge otvoriť a prijať všetko,čo nám ponúka-lebo je toho ďaleko viac než len fyzické cvičenie. 
Verím, že jóga je vhodná pre všetkých. 
Každý si ju nájde v ten správny čas a využije z nej čo potrebuje,len je dôležité mať správneho lektora,ktorý nás vedie aby náš pôžitok z jogy bol komplexný.
Ja som sa našla v aštanga jóge. Mám absolvovaný Ashtanga yoga Level 1, Teacher training pod vedením Jara Páveka , Prakriti RYS 200 a baví ma ako vďaka nej spoznávam nielen seba, ale aj princípy jógy, jej históriu a rôzne systémy. 
Preto som si neskôr spravila aj kurz Zdravý chrbát-Bloky ®️ v Medical Yoga Institute, na ktorom som si doplnila poznatky z anatómie, fyziológie ale aj psychólogie či bioenergetiky ľudského tela. Jóga je pre mňa totiž ako skladačka puzzle,v ktorej neustále vieme dopĺňať dieliky-stále je kam sa posunúť,čo študovať,objavovať a skúmať- a to na nej milujem. 
Na kurzoch som nabrala informácie a odvahu, vlastnou praxou som získala skúsenosti a objavila v sebe aj chuť podeliť sa o to s ľuďmi.
Pretože by som každému chcela dopriať ten zážitok,keď pocítime účinky jógy na sebe. Jóga je čarovná. 
Nájdime si čas pre seba a venujme si ho prostredníctvom jógy,zlepší to nielen náš osobný vzťah k sebe,naše fyzické zdravie,ale aj kvalitu našeho života. To je moja mantra a to chcem šíriť ďalej.
Na lekciách pristupujem ku každému individuálne a holisticky,s dôrazom na to čo práve prežívame a potrebujeme. Či už chceme len vypnúť a vyčistiť hlavu,alebo ísť do hĺbky a spoznávať seba aj život novými očami...každý si nájde to svoje.
Namaste.

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353