+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Keď som prvý krát jogu vyskúšala, zažila som pocit "niečoho výnimočného". Vtedy som však ešte nevedela vysvetliť, o čo ide. K joge som sa vrátila po tom, ako som v roku 2015 začala študovať medicínu na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. V joge nachádzam úľavu popri náročnom štúdiu medicíny. Odvtedy moja vášeň pre jogu len a len rastie a a stale mi napomáha nachádzať v živote rovnováhu. 

Moja vlastná skúsenosť z jogy, zážitok blaženosti, ma podnietil k 200-hodinovému učiteľskému kurzu jogy, zameranému na anatómiu, fyziológiu, filozofiu jogy, asány, meditáciu a Pranajámu, ktorý ešte viac prehĺbil moju vášeň pre jogu.

Ako študentka medicíny stále viac a viac spoznávam fascinujúce ľudské telo a uvedomujem si potrebu fyzického, mentálneho i emočného zdravia ako základnú esenciu šťastného a radostného života.

Tento koncept sa snažím aplikovať do svojich lekcií – osloviť aktuálny zdravotný stav alebo špecifické potreby vychádzajúce zo stavu klienta. Blaho a osobné potreby mojich žiakov sú mojou najväčšou prioritou. Mojim zámerom na hodinách je prepojiť poznatky modernej západnej medicíny a jogy, a tak zlepšiť kvalitu života každého, kto na jogu zavíta. Rôznorodosť každej ľudskej bytosti ma poháňa v mojom štúdiu, porozumení, kreativite, súcite a všímavosti a dobré výsledky u ľudí ma napĺňajú potešením a spokojnosťou.

Cítim nadšenie a potrebu zdieľať moje presvedčenie, empatiu, autenticitu, pokoru, pokoj, úsmev a otvorené srdce pri stretnutiach s ľuďmi, pretože práve to v nás zanecháva pocit “niečoho výnimočného”.

 

Chistina's profile in English

 

Zacvičte si so mnou

 


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Námestie slobody 13, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353