+421 944 100 680 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Verím, že každý človek má dar, ktorý má objaviť a naplno ho vo svete prejaviť a tým mojím je rozdávať energiu a radosť. Keďže som veľmi aktívna a milujem tanec moju inštruktorskú kariéru som začala už  pred 8-timi rokmi ako lektorka zumby, ktorú som predcvičovala doma i v zahraničí. Neskôr mi do cesty prišla jóga a vedela som, že toto je „láska na prvé cvičenie“.

 

V roku 2014 som si urobila certifikát powerjógy a začala ju aktívne predcvičovať. O dva roky neskôr som si prehĺbila jogové zručnosti, naučila sa tradičné očistné techniky, pranajámu a zasvätila sa do tajov meditácie v indickom ašráme v Rišikéši, čím som sa získala medzinárodný certifikát RYT 200. Keďže okrem jógy je mojím povolaním aj moderovanie, kde je potrebné byť naplno prítomný, jóga mi veľmi pomáha upokojiť moju aktívnu myseľ, spomaliť, zbaviť sa stresu, dovoliť si byť autentická, zmeniť nazeranie na vzťahy, ale najmä prehĺbiť vzťah k sebe samej. Hovorí sa, že „Yoga may ruin your life“ s čím môžem len súhlasiť.

Otvorí nám nové dvere a ak máme odvahu vstúpiť a popasovať sa s pravdou o sebe samom, máme vyhraté. Aj keď nie vždy je to len „ružové“, v konečnom dôsledku nám to zmení život len v pozitívnom smere. Tak nech sa páči, vstúpte aj vy!

 

Zacvičte si so mnou


Kontakt

Námestie slobody 13, Bratislava
+421 944 100 680
info@jogazdravo.sk
www.jogazdravo.sk
VGD Slovakia BBH OC Račan Feim - obchod zo svietidlami Multi Sport