LETNÉ STÍŠENIE s jogou a ajurvédou v hoteli Tri Studničky

Od 249 €
23. júl - - 25. júl 2021 | Demänovská dolina

Detaily

Dátum:
23. 07. - - 25. 07. 2021
Cena:
249€

Miesto pobytu

Názov:
Hotel Tri Studničky****
Adresa:
Demänovská Dolina 5
E-mail:
info@tristudnicky.sk
Tel.:
+421 44 547 80 00
Web:
https://www.tmrhotels.com/hotel-tri-studnicky/sk/

Vhodné pre

  • Začiatočník
  • Mierne Pokročilý
  • Pokročilý

Popis pobytu

Leto v sebe skrýva nový začiatok, nový život, prebudenie energie, rozhýbanie tela a stabilitu mysle. Je rozmanité svojou farebnosťou, teplotami a naše telá na to adekvátne reagujú. Toto všetko budú témy, ktoré nás budú sprevádzať pobytom. Aby sme toto obdobie zvládli v plnom zdraví a pohode, pripravila som si pre vás víkendový pobyt LETNÉ STÍŠENIE s jogou a ajurvédou v nádhernom prostredí hotela Impozant.

Budeme sa rozprávať a odovzdávať si skúsenosti zo života. Z nášho bežného každodenného rytmu, ktorý máme každý iný si predsa nájdeme mnoho spoločného. Vytvoríme si prostredie, v ktorom sa veríme budete cítiť bezpečne  a uvoľnene.

Povieme si praktické tipy na zlepšenie celkového zdravia, na udržanie si energie v náročných časoch na jej dočerpanie.  Aby sme sa čo najlepšie napojili na rytmus prírody, zladili sa s ním a dokázali sa nastaviť na nadchadzajúce obdobie, budeme sa počas pobytu venovať ozdraveniu tela pomocou jogových asán a ajurvédy a taktiež prostredníctvom očistných techník a meditácie v prírode.

Povieme si niečo o tom, ako si my žena ale aj muži môžeme udržať dlhodobo dobrú kondíciu, ako sa vyrovnávať s ťažkými situáciami, ktoré život prináša - rozchody, zmeny v práci, odchod detí z domu. Niečo o aktuálnom vplyve ročného obdobia na ľudské telo, povieme si, ako sa prostredníctvom stravy a úpravy životného štýlu, čo najlepšie pripraviť na aktívnejšie obdobie a zbaviť sa únavy.

Okrem rannej a večernej jogy, prednáške na tému ajurvéda a posilnenie organizmu prostredníctvom esenciálnych olejov, sa budeme spoločne ladiť s prírodou, vnímať jej vplyv na nás, absolvujeme si meditáciu v tichu – vipasánu – so zapojením svojich zmyslov. Cieľom pobytu je, aby sme si spoločne aktívne oddýchli, načerpali novú energiu, zharmonizovali svoje vnútorné prostredie, ukludnili svoju myseľ a čo najlepšie sa napojili na prirodzený rytmus prírody.

Juliana Geržová – lektorka jogy v JOGA ZDRAVO sa joge venuje približne 6 rokov. Jej prvou školou a tiež učiteľským tréningom bola Ashtanga joga, ktorá je základom jej jogových lekcií Joga Asana. Na ľudské telo sa pozerá celistvým pohľadom, hľadá súvislosti a prepojenia medzi fyzickou a jemnohmotnou časťou ľudského organizmu. Všetky svoje znalosti využíva aj na hodinách Zdravý chrbát – bloky, ktorý sa zameriava na zdravé nastavenie ľudského tela, s využitím znalostí z anatómie, aromaterapie, psychológie a tiež bioenergetiky. Vo svojom živote sa snaží riadiť princípmi prirodzeného vplyvu prírody a ročných období na ľudský organizmus. Ajurvéda – ako veda o živote je odbor, ktorý s jogou súvisí a je tiež krásnym nástrojom na vytvorenie harmónie ľudského organizmu. Je to nekonečná studnica múdrosti a inšpirácie na lepší a kvalitnejší život.

Harmonogram pobytu

Čas Popis
od 14:00 Check-in
15:00 - 21:00 Možnosť vstupu do wellness centra
16:00 - 16:30 otvorenie spoločného víkendu, vzájomné zoznámenie sa, predstavenie programu
17:00 - 18:30 Joga zameraná na plynulosť dychu a pohybu (Surya Namaskar A a B – pozdravy slnku podrobne
19:00 - 21:00 Večera bohaté bufetové stoly
Čas Popis
07:00 - 08:30 Joga Asana – dynamickejšia zostava na prebudenie tela a rozprúdenie energií v tele
08:30 - 10:00 Raňajky
10:00 - 12:00 Prednáška o ajurvéde na tému "Vitalita ľudského tela"- trávenie a jeho vplyv na celkové zdravie človeka
12:00 Obed - dobrovoľne a kdekoľvek
14:00 – 15:00 Meditácia v prírode a v tichu
15:00 - 17:00 Možnosť vstupu do wellness centra
17:00 - 18:30 Joga spojená s pranajámou
18:30 - 21:00 Večera (bohaté bufetové stoly)
Čas Popis
07:00 - 08:30 Joga Asana a očistné dychové a meditačné techniky
08:30 - 10:00 Raňajky
od 10:00 Checkout
Zdielať:

Galéria pobytu

Kontaktný formulár

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Často kladené otázky

Na pobyt je potrebné sa prihlásiť prostredníctvom rezervačného formulára. Na základe jeho vyplnenia Vás následne budeme kontaktovať a doladíme s Vami všetky potrebné detaily a zodpovieme Vaše otázky.

Na základe Vašej objednávky Vám pošleme zálohovú faktúru na sumu pobytu, aby sme Vám mohli rezervovať Vaše miesto a izbu.

Všetky pobyty realizované na území Slovenskej republiky umožňujeme zaplatiť prostredníctvom rekreačných poukazov. Postup je taký, že Vám vystavíme faktúru a Váš zamestnávateľ ju uhradí. Naše pobyty cenovo vychádzajú tak, že by mali byť cenovo hradene na 100% rekreačnými poukazmi

Každý náš pobyt je zameraný na inú tému. Ak bude potrebné si vziať so sebou špecifické pomôcky, dáme Vám vedieť včas v informačno -organizačnom maily pred pobytom. Ak máte svoju obľúbenú jogamatku, určite si ju vezmite. Inak Vám bude stačiť pohodlné oblečenie. Pomôcky ako sú joga bloky, popruhy, prípadne podložky pre tých, ktorý ju mať nebudú budú zabezpečené z našej strany.

Ak nie je v popise pobytu výslovne uvedené inak, tak všetky naše pobyty sú vhodné pre akúkoľvek úroveň. Naši lektori majú dlhoročné skúsenosti s vedením skupiny, kde sú rôzne kategórie cvičiacich a preto vedia poukázať aj na menej náročné varianty jogových asán.

Tipy na daľšie pobyty

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

Zadajte správnu emailovú adresu

Máte otázky?

Napíšte nám

Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Adresa

Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Navigovať
Telefónne číslo +421 948 303 353
Emailová adresa info@jogazdravo.sk
Otváracie hodiny štúdia

Po-Štv7:00 - 21:00
Piatok 7:00 - 12:00
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa 9:00 - 12:00
18:00 - 21:00