Jesenné víkendové joga uzemnenie s Majkou Hudecovou

Od 249 €
16. október - - 18. október 2021 | Demänovská dolina

Detaily

Dátum:
16. 10. - - 18. 10. 2021
Cena:
249€

Miesto pobytu

Názov:
Hotel Tri Studničky ****
Adresa:
Demänovská dolina 5
E-mail:
info@tristudnicky.sk
Tel.:
+421 44 547 80 00
Web:
https://www.tmrhotels.com/hotel-tri-studnicky/sk/

Vhodné pre

  • Začiatočník
  • Mierne Pokročilý
  • Pokročilý

Popis pobytu

Stíšenie, vnútorná harmónia, uzemnenie to všetko bude témou jesenného pobytu s lektorkou Majkou Hudecovou. Naše telo reaguje na prechod do zimného prostredia, sme viac náchylní na prechladnutie, stres a únavu. Je to prirodzená reakcia organizmu. Aby sme sa správne naladili na blížiace sa prechodné obdobie, pripravila som si pre vás víkendový jesenný grounding pobyt v očarujúcom prostredí hotela Tri Studničky.

Napojíme sa na rytmus ročných období, splynieme s prírodou, zladíme telo a myseľ. Povieme si ako si budovať imunitu prostredníctvom aromaterapie a nahliadneme do základov liečenia pomocou esenciálnych olejov. Ako zvoliť správny olej, na čo si dávať pozor, aromatická lekárnička – bude predmetom diskusií a prednášok, ktoré spoločne preskúmame.

Povieme si aj o technikách uzemňovania prostredníctvom jogy, kameňov a stravy. Naučíme sa jogovu zostavu pre uzemnenie, zharmonizujeme myseľ a srdce. Príprava na zimu bude plná nových poznatkov.

Okrem prednášok o aromaterapii a uzemnení nás ráno bude sprevádzať zostava  Zdravý chrbát – bloky, ktorá pozostáva z množstva pozícií na zemi. Budeme precitovať kontakt so zemou a zároveň dbať na zdravie chrbtice. Večer sa venujeme groundingovej zostave. Cieľom pobytu je, aby sme si spoločne aktívne oddýchli, načerpali energiu, naľadili sa na vnútorné pocity, spomalili myseľ a čo najlepšie sa uzemnili. V prípade priaznivého počasia sa vyberieme do prírody, ktorou budeme počas celého pobytu obklopené. Súčasťou pobytu je aj wellness, ktorý si nenecháme ujsť.

Majka Hudecová - Joga mi do života prvýkrát vstúpila formou knihy, pred viac ako pätnástimi rokmi. Odvtedy ma vyhľadávala v pravidelných intervaloch. Myslím si, že jogu môže praktizovať každý.  Ja som na ňu musela dospieť. Vďaka pracovnému nasadeniu a rýchlemu životnému štýlu som jej odolávala. Práve to ma priviedlo k zdravotným ťažkostiam, ktoré v dnešnom uponáhľanom živote a medzi populáciou nie sú výnimočné.

Sedavé zamestnanie, nedostatok pohybu, všetko znásobené faktorom menom stres, si vyžiadalo svoju obeť. Začala som vlastnú jogovú prax, keď som objavila Metódu Zdravý Chrbát- Bloky, ktorá mi poskytla riešenie a úľavu. Moja účasť na kurze Zdravý chrbát - bloky ® v Medical Yoga Institute  pod vedením lektorky Katky Ježovicovej bola preto jednoznačnou voľbou. Taktiež už dlhé roky je aromaterapia súčasťou života mňa a celej mojej rodiny. Práve esenciálne oleje nám počas trvania lekcie prehĺbuju ako fyzický tak emocionálny prežitok. Teším sa, že môžem šíriť ďalej poznatky získane štúdiom a zároveń vlastnými skúsenosťami. Tento koncept je ušitý na mieru každému, začiatočníkovi, aj pokročilému jogovému nadšencovi.

Harmonogram pobytu

Čas Popis
od 14:00 Check-in
15:00 - 21:00 Možnosť vstupu do wellness centra
16:00 - 16:30 Otvorenie víkendu, spoločné zoznámenie sa
17:00 - 18:15 Joga ZDRAVÝ CHRBÁT - BLOKY
19:00 - 21:00 Večera
Čas Popis
07:00 - 08:15 Joga ZDRAVÝ CHRBÁT - BLOKY
08:30 - 10:00 Raňajky bohaté bufetové stoly
10:00 - 12:00 Prednáška AROMATERAPIA
AROMATERAPIA - úvod do sveta aromaterapie
AROMATERAPIA - jesenná aromaterapia - cesta k imunite a zdraviu
JESENNÉ UZEMNENIE - oleje, strava, meditácia
12:00 Obed - dobrovoľne a kdekoľvek
14:00 – 15:00 Príroda a diskusie
15:00 - 21:00 Možnosť vstupu do wellness centra
17:00 - 18:30 Joga Zostava pre uzemnenie
18:30 - 21:00 Večera
Čas Popis
07:00 - 08:30 Joga Uzemnenie
08:30 - 10:00 Raňajky bohaté bufetové stoly
10:00 - 11:00 Workshop Zostava na doma (predstavenie a vysvetlenie pozícií a ich účinkov)
do 11:00 Checkout
Zdielať:

Galéria pobytu

Kontaktný formulár

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Často kladené otázky

Na pobyt je potrebné sa prihlásiť prostredníctvom rezervačného formulára. Na základe jeho vyplnenia Vás následne budeme kontaktovať a doladíme s Vami všetky potrebné detaily a zodpovieme Vaše otázky.

Na základe Vašej objednávky Vám pošleme zálohovú faktúru na sumu pobytu, aby sme Vám mohli rezervovať Vaše miesto a izbu.

Všetky pobyty realizované na území Slovenskej republiky umožňujeme zaplatiť prostredníctvom rekreačných poukazov. Postup je taký, že Vám vystavíme faktúru a Váš zamestnávateľ ju uhradí. Naše pobyty cenovo vychádzajú tak, že by mali byť cenovo hradene na 100% rekreačnými poukazmi

Každý náš pobyt je zameraný na inú tému. Ak bude potrebné si vziať so sebou špecifické pomôcky, dáme Vám vedieť včas v informačno -organizačnom maily pred pobytom. Ak máte svoju obľúbenú jogamatku, určite si ju vezmite. Inak Vám bude stačiť pohodlné oblečenie. Pomôcky ako sú joga bloky, popruhy, prípadne podložky pre tých, ktorý ju mať nebudú budú zabezpečené z našej strany.

Ak nie je v popise pobytu výslovne uvedené inak, tak všetky naše pobyty sú vhodné pre akúkoľvek úroveň. Naši lektori majú dlhoročné skúsenosti s vedením skupiny, kde sú rôzne kategórie cvičiacich a preto vedia poukázať aj na menej náročné varianty jogových asán.

Tipy na daľšie pobyty

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

Zadajte správnu emailovú adresu

Máte otázky?

Napíšte nám

Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Adresa

Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Navigovať
Telefónne číslo +421 948 303 353
Emailová adresa info@jogazdravo.sk
Otváracie hodiny štúdia

Po-Štv7:00 - 21:00
Piatok 7:00 - 12:00
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa 9:00 - 12:00
18:00 - 21:00