OBSADENÉ JARNÉ PREBUDENIE - Víkendový joga pobyt s Majkou Hudecovou

Od 259 €
22. apríl - - 24. apríl 2022 | Demänovská dolina

Detaily

Dátum:
22. 04. - - 24. 04. 2022
Cena:
259€

Miesto pobytu

Názov:
Hotel Tri Studničky ****
Adresa:
Demänovská dolina 5
E-mail:
info@tristudnicky.sk
Tel.:
+421 44 547 80 00
Web:
https://www.tmrhotels.com/hotel-tri-studnicky/sk/

Vhodné pre

  • Začiatočník
  • Mierne Pokročilý
  • Pokročilý

Popis pobytu

Zima ako obdobie je pre každého tvora obdobím stíšenia, regenerácie, oddychu..prijímania a púšťania. Na jej konci sa príroda prebúdza prirodzene a ľahko, tak ako to cíti. My ľudia, sme postupne stratili napojenie na prírodu, a postupne ho hľadáme..preto na Jar, v období prebúdzania, rastu, kvitnutia je pre nás vhodné precítiť a nasať tieto začiatky nového cyklu.

Jar je spätá postupne so stále krajším, teplejším počasím, všetko je zelené a napriek tomu sa cítime unavene, občas ťažko. Do toho sa počasie vystrieda a my máme pocit, že sme zase vkročili do obdobia o krok späť, pod rúškom jarnej únavy a občas sa cítime ako v začarovanom kruhu.

Na našom pobyte  prežijeme proces znovuzrodenia, prebudenia prostredníctvom jogy, pohybu v prírode, vhodnej stravy a detoxu.

Povieme si aká joga je vhodná pre jarné obdobie, zároveň si predstavíme konkrétne pozície pre rannú a večernú jogovú prax, akou pranajamou si môžme pomôcť k harmónii počas jari a dobiť baterky. Keďže počas jari prevláda element vody a zeme, môžme sa cítiť ťažkí a málo obratní a práve prečistením organizmu si povieme, ako na jar naše telo detoxikovať prostredníctvom esenciálnych olejov, stravy a jogovej praxe.

Keďže slniečko nám na jar vykukuje,ale je stále zubaté budeme sa baviť aj o imunite a prípadných alergiách, ktoré nám radosť vedia na jar pokaziť a ako si vieme pomôcť práve esenciálnymi olejmi.

Krásne prostredie, príroda, zdravý pohyb, pokiaľ nám počasie dovolí aj spoločný program v prírode, prechádzky a wellnes je práve to, čo naše telo dokáže vzpružiť, rozhýbať vodu v ňomv vyplaviť, vyplaviť toxíny a nánosy zimného obdobia, a nasať pozitívne emócie pre nový začiatok. A na záver si pripravíme vlastný rituál jarného prebúdzania.

Domov odchádzate oddýchnutí, plní energie, zážitkov a vedomostí o tom ako svoje telo prečistiť, zobudiť vlastnou zostavou pre rannú aj večernú prax a vlastného rituálu.

Teší sa na vás lektorka Majka. 

VIAC O LEKTORKE MAJKE:

Joga mi do života prvýkrát vstúpila formou knihy, pred viac ako pätnástimi rokmi. Odvtedy ma vyhľadávala v pravidelných intervaloch. Myslím si, že jogu môže praktizovať každý.  Ja som na ňu musela dospieť. Vďaka pracovnému nasadeniu a rýchlemu životnému štýlu som jej odolávala. Práve to ma priviedlo k zdravotným ťažkostiam, ktoré v dnešnom uponáhľanom živote a medzi populáciou nie sú výnimočné.

Sedavé zamestnanie, nedostatok pohybu, všetko znásobené faktorom menom stres, si vyžiadalo svoju obeť. Začala som vlastnú jogovú prax, keď som objavila Metódu Zdravý Chrbát- Bloky, ktorá mi poskytla riešenie a úľavu. Moja účasť na kurze Zdravý chrbát - bloky ® v Medical Yoga Institute  pod vedením lektorky Katky Ježovicovej bola preto jednoznačnou voľbou. Taktiež už dlhé roky je aromaterapia súčasťou života mňa a celej mojej rodiny. Práve esenciálne oleje nám počas trvania lekcie prehĺbuju ako fyzický tak emocionálny prežitok. Teším sa, že môžem šíriť ďalej poznatky získane štúdiom a zároveń vlastnými skúsenosťami. Tento koncept je ušitý na mieru každému, začiatočníkovi, aj pokročilému jogovému nadšencovi.

V JOGA ZDRAVO vyučujem metódu Zdravý chrbát- bloky pre začiatočníkov

Harmonogram pobytu

Čas Popis
od 14:00 Check-in
15:00 - 21:00 Možnosť vstupu do wellness centra
17:00 - 18:00 Otvorenie víkendu, spoločné zoznámenie sa
18:15 - 19:30 Večerná joga a pránajáma
19:30 - 21:00 Večera
20:15-21:00 Posedenie pri kozube, voľné témy na diskusiu,wellness
Čas Popis
07:00 - 08:15 Ranná joga -prebudenie jogou a pránajáma
08:30 - 10:00 Raňajky - bohaté bufetové stoly
10:00 - 12:00 PREDNÁŠKA JARNÉ PREBUDENIE
Vplyv jarného počasia na naše fyzické ale aj emočné telo
Ako vieme pomôcť nášmu telu, ale aj duši prebudiť sa
Vhodné esenciálne oleje, strava a byliny pre očistu tela
12:00 Obed - dobrovoľne a kdekoľvek
15:00 – 17:00 Jarná prechádzka v prírode s diskusiami alebo voľný program s wellnesom
15:00 - 21:00 Možnosť vstupu do wellness centra
17:00 - 18:15 Večerná joga, usínanie jogou a pránajámou
18:30 - 21:00 Večera
20:00 - 21:00 Posedenie pri kozube, zdieľanie, priestor na otázky. Ako bojovať s alergiou počas jari
Čas Popis
07:00 - 08:15 Ranná joga, prebudenie jogou
08:30 - 10:00 Raňajky bohaté bufetové stoly
10:00 - 11:00 WORKSHOP JARNÉ PREBUDENIE
Zostavy pre jarné prebudenie a večerné usínanie na doma
Vlastný rituál pre jarné prebudenie
do 11:00 Checkout
10:00 - 11:00 Uzatvorenie víkendu a rozlúčenie sa
Zdielať:

Galéria pobytu

Často kladené otázky

Na pobyt je potrebné sa prihlásiť prostredníctvom rezervačného formulára. Na základe jeho vyplnenia Vás následne budeme kontaktovať a doladíme s Vami všetky potrebné detaily a zodpovieme Vaše otázky.

Na základe Vašej objednávky Vám pošleme zálohovú faktúru na sumu pobytu, aby sme Vám mohli rezervovať Vaše miesto a izbu.

Všetky pobyty realizované na území Slovenskej republiky umožňujeme zaplatiť prostredníctvom rekreačných poukazov. Postup je taký, že Vám vystavíme faktúru a Váš zamestnávateľ ju uhradí. Naše pobyty cenovo vychádzajú tak, že by mali byť cenovo hradene na 100% rekreačnými poukazmi

Každý náš pobyt je zameraný na inú tému. Ak bude potrebné si vziať so sebou špecifické pomôcky, dáme Vám vedieť včas v informačno -organizačnom maily pred pobytom. Ak máte svoju obľúbenú jogamatku, určite si ju vezmite. Inak Vám bude stačiť pohodlné oblečenie. Pomôcky ako sú joga bloky, popruhy, prípadne podložky pre tých, ktorý ju mať nebudú budú zabezpečené z našej strany.

Ak nie je v popise pobytu výslovne uvedené inak, tak všetky naše pobyty sú vhodné pre akúkoľvek úroveň. Naši lektori majú dlhoročné skúsenosti s vedením skupiny, kde sú rôzne kategórie cvičiacich a preto vedia poukázať aj na menej náročné varianty jogových asán.

Tipy na daľšie pobyty

Sebapoznávací letný joga pobyt s Julkou Geržovou
29. júl 2022
Demänovská dolina

Nájdite pokoj harmóniu, sebapoznanie počas leta s nami v Demänovskej Doline.

od 259 €

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

Zadajte správnu emailovú adresu

Máte otázky?

Napíšte nám

Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Adresa

Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Navigovať
Telefónne číslo +421 948 303 353
Emailová adresa info@jogazdravo.sk
Otváracie hodiny štúdia

Po-Štv07:00 - 20:00
Piatok 07:00 - 12:00
Sobota 09:00 - 12:00
Nedeľa 09:00 - 12:00
18:00 - 20:00