+421 948 303 353 info@jogazdravo.skPrihlásenie
EN
39 €

Žena a panvové dno je priestor venovaný ženám a ich najčastejším problémom. Zameriame sa na správne dýchanie, na uvedomenie si panvového dna, na správne zapojenie brušnej steny a prepojenia celého stabilizačného systému. Je to ideálna téma pre ženy po pôrode a pre ženy, ktoré majú diastázu, nefunkčný „core“ alebo panvové dno, pre ženy trpiace inkontinenciou, či jednoducho každú ženu, ktorá chce svoju telu porozumieť a urobiť preň niečo prospešné.

1. Problém s panvovým dnom si zažije počas života skoro každá žena. Jedna má problém s únikom moču až po odbehnutí 10 km, druhá keď skáče na trampolíne s deťmi, tretia, keď si kýchne, štvrtá má bolesti pri pohlavnom styku, piata má také silné nutkanie na močenie, že skrátka nevydrží..... Keďže sa to týka skoro každej z nás, tak by sme sa o tom nemali báť hovoriť.

2. Panvové dno sa dá správne zvolenou rehabilitáciou vo väčšine prípadov vycvičiť do funkčnej podoby. Je to veľmi dobrá správa, ktorá si vyžaduje iba váš čas, snahu a pravidelné cvičenie.

S panvovým dnom sa dá vrámci fyzioterapie krásne pracovať. „Dno“ je tvorené svalmi a dobre vieme, že so svalmi sa dajú robiť zázraky. Na začiatku je najdôležitejšie si panvové dno uvedomiť, navnímať. Až potom s ním vieme cielene pracovať. Nie vždy ide o zázrak na počkanie, ale pravidelnou a správnou aktiváciou alebo relaxáciou viete dať svoje „dno“ do tej správnej formy.

 

KEDY: v sobotu 03.10. 2020, 09:00 - 12:00

Lektorka: fyzioterapeutka Katka Hanuliaková

 

Storno podmienky:

5 dní pred workshopom 50%

3 dni pred workshopom 80%

1 deň pred workshopom 100%

 

Viac info: info@jogazdravo.sk alebo 0948 303 353

  • Platnosť od zakúpenia (mesiace):
  • Platnosť od aktivovania (mesiace):
  • Počet použití (hodín):

Darčekový poukaz

Kúpiť ako darček
Kúpiť ako darček

Ľudia, ktorí si kúpili tento produkt si kúpili aj


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353