+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN
Na workshope zistíte ako vyformovať postavu a spáliť tuky pomocou Power jogy 30 €

KEDY: 17.5. 2019, 18:00 - 21:00

 

Leto už o chvíľu klope na dvere, a aby sme zase „nechudli do plaviek“ na poslednú chvíľu, začnime svoje cvičenie zintenzívňovať už teraz. A čo tak skúsiť to s jogou? Nie tak hocijakou, ale dynamickou POWER JOGOU! 

Ak chceš cez jogu okrem stíšenia mysle a odstránenia bolestí chrbtice docieliť formovanie postavy spočívajúce v posilnení svalových partií (aj tých, o ktorých si doposiaľ netušil, že ich máš :-) ) a redukcii tuku, tak POWER JOGA je správnou voľbou.

Ide o západný štýl jogy prispôsobený potrebám života ľudí v dnešnej dobe (prevaha sedavého zamestnania, nedostatok pohybu a absencia dynamiky v ňom, nesprávne držanie tela, pocity únavy a napriek tomu nespavosť, problémy s koncentráciou, plytký a rýchly dych). Predstavuje veľmi účinný koncept aeróbneho cvičenia, vďaka ktorému si dokážeme

  • vytvarovať postavu posilňovaním svalov váhou vlastného tela a

  • znížiť množstvo neestetického podkožného tuku ich efektívnym spaľovaním.

Power joga spája 4v1 – aktívny strečing + efektívne kardio + posilňovanie s vlastnou váhou + vedená meditácia! Koncept Power jogy našej lektorky Petry Satinovej je navyše obohatený o prvky fitness, ktorému sa roky venuje a dynamická sekvencia hodiny je založená na princípoch moderného a efektívneho tréningu HIIT (high intensive interval training). Aj preto na záver teóriu pretavíme do praxe a dáme si poriadne do tela v rámci 60-minútovej zostavy zameranej na formovanie brucha, zadku, stehien, bokov a paží. Nezabudnite prísť v jogovom, riadne sa zapotíme a na druhý deň nám cvičenie pripomenie príjemná svalovica :-)Vhodný pre začiatočníkov i pokročilých, mužov aj ženy.

Kedy: v piatok 17.5. 2019 o 18:00 - 21:00
Cena: 30 EUR
Viac info: info@jogazdravo.sk alebo 0948 303 353
Lektorka: Petra Satinová

  • Platnosť od zakúpenia (mesiace):
  • Platnosť od aktivovania (mesiace):
  • Počet použití (hodín):
Ospravedlňujeme sa, ale tento produkt sa už nedá kúpiť

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353