+421 948 303 353 info@jogazdravo.skPrihlásenie
EN
39 €

Bikram jogu založil Bikram Choundhary asi pred 40-timi rokmi. Tento štýl jogy sa v 90-tych rokov 20.storočia rýchlo rozšíril v USA. Lekcia Bikram jogy trvá 90 minút a pozostáva z 26 ásan Hatha jogy, 2 dychových cvičení, ktoré sú nakombinované až z 500 rôznych pozícií a na každej lekcii sa cvičí vždy rovnaká zostava.

Jedným z hlavných benefitov je, že opakovaním tej istej zostavy človek na sebe badá postupné zlepšovanie a otváranie tela. Pravdepodobne tým najväčším benefitom Bikram jogy je, že sa praktizuje v miestnosti vyhriatej na cca 40°C a s vlhkosťou vzduchu okolo 40%.

Počas 90-minút trvajúcej lekcie precvičíte každý sval, úpon, kĺb, šľachu, orgán aj žľazu a dokonale okysličíte každú jednu bunku. Vďaka teplu a vlhkosti sa dobre spotíte, čo zabezpečí dokonalú detoxikáciu nakoľko koža je náš najväčší orgán, preto je detoxikácia efektívna a rýchla. Vďaka poteniu kožou vylúčime toxíny a koža sa tak stáva čistejšou a pevnejšou. Ešte dôležitejší detox sa deje na úrovni orgánov. Ich stláčaním pomáhame nahrnúť sa okysličenej krvi do orgánov, vďaka čomu môžu optimálne fungovať.

Základom obľúbenosti Bikram jogy je, že zostava je vhodná aj pre začiatočníkov i pokročilých akéhokoľvek veku, pohlavia či fyzickej kondície. Vďaka konzistentnej a pravidelnej praxe, si rýchlo vybudujete silu, flexibilitu, rovnováhu a výdrž, výsledkom čoho je štíhlejšie a zdravšie telo.

 

Obsah workshopu:

  • História Bikram jogy, jej princípy a základy
  • Posture clinic – detailná analýza pozícií na zemi, čomu sa vyhnúť a ako robiť pozície správne a efektívne – Realita vs. Optimum v ásanach
  • 90 minútová lekcia Bikram jogy, na ktorej implementujeme poznatky z workshopu

 

 

Workshopy sú vhodné pre začiatočníkov i pokročilých, mužov aj ženy.

KEDY: v sobotu 24.10. 2020, 17:00 - 20:00

Lektorka: Miška Kajzrová

 

Storno podmienky:

5 dní pred workshopom 50%

3 dni pred workshopom 80%

1 deň pred workshopom 100%

 

Viac info: info@jogazdravo.sk alebo 0948 303 353

  • Platnosť od zakúpenia (mesiace):
  • Platnosť od aktivovania (mesiace):
  • Počet použití (hodín):

Darčekový poukaz

Kúpiť ako darček
Kúpiť ako darček

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353