+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Život so sebou prináša veľa rôznych zmien, ktoré ovplyvňujú náš pracovný aj súkromný život. V aktuálnej situácii, kedy každý z nás trávi väčšinu času doma, nemá možnosť ako začať, či pokračovať v rozvíjaní svojej jogovej praxe, meditácií či pilatesu.

U nás v JOGA ZDRAVO preferujeme osobný prístup a osobný kontakt, avšak súčasná situácia každého z nás učí novým veciam a prispôsobeniu sa. Práve preto sme sa rozhodli, že chceme sprístupniť hodiny v JOGA ZDRAVO nie len našim súčasným klientom, ktorí sú v Bratislave, ale ponúknuť kvalitnú jogu na celom územi Slovenska. Preto prinášame koncept:

  

 

ČO TO JE A AKO TO FUNGUJE?

Jedná sa o Live, teda naživo vysielané hodiny jogy s lektormi z JOGA ZDRAVO, prostredníctvom platformy ZOOM.US, ktorá umožní pristupovať všetkým nadšencom jogy (ako začiatočníkom, tak aj pokročilým). Hodiny sú vedené v konkrétny čas podľa aktuálneho ROZVRHU, ktorý je dostupný na našej stránke.

Prihlásiť sa môže ktokoľvek z celého Slovenska, ako aj sveta, na základe toho, že si zakúpi členstvo z aktuálnej ponuky členstiev pre Online Jogu. Hlavnou výhodou je pre Vás to, že po nainštalovaní aplikácie sa môžete jednoducho z pohodlia domova pripojiť na prebiehajúcu hodinu a zacvičiť si bezpečne a so správnymi inštrukciami ako ísť do jednotlivých pozícií s našími lektormi.

  

 

AKO SA MÔŽEM PRIHLÁSIŤ?

V prvom rade je potrebné si vybrať zo širokej ponuky našich aktuálnych členstiev, ktoré nájdete  TU a následne si ich môžete zakúpiť v našom e-shope. Po zakúpení členstva je potrebné ísť naspäť do rozvrhu a prihlásiť sa na Vami vybranú hodinu. Po prihlásení na hodinu dostanete e-mail s potvrdením o príhlásení a prvými základnými inštrukciami.

Keď sa bude blížiť termín hodiny na ktorú ste sa prihlásili, tak 15 minút pred jej začiatkom, dostanete ďalší email na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii v našom systéme. V tejto správe Vás budú čakať nasledovné informácie o inštrukcie:

1. Infromáciu a odporučenie na to, ako si stiahnuť mobilnú aplikáciu zoom, taktiež aplikáciu pre PC/notebook, alebo tablet

2. Odkaz, na ktorý keď kliknete Vás pripojí na začínajúcu hodinu

3. Inštrukcie ako skoro sa prihlásiť na hodinu a čo môžete pred začatím hodiny urobiť, prípade ako komunikovať s lektorom.

4. Ak sa Vám na prvý krát nepodarí pripojiť a budete mať problémy s obrazom alebo zvukom skúste sa odpojiť, vypnúť aplikáciu a prihlásiť nanovo. 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:  

Na to aby ste sa mohli prihlásiť na hodinu je doporučené nainštalovať aplikáciu Zoom (nájdete na adrese https://zoom.us/download#client_4meeting), pomocou ktorej budete vedieť vykonať pripojenie k online hodine s jej identifikátorom.

V prípade, že sa prihlásite menej ako 15 minút pred hodinou sa nič nedeje, nakoľko náš systém Vám automaticky okamžite po prihlásení odošle email s prihlasovacími údajmi, aby ste sa mohli čo najrýchlejšie prihlásiť. :)

 

TIP: 

Pre tých, ktorí sú majiteľmi mobilných telefónov a tabletov značky Apple, si môžete cez AirPlay streamovať túto udalosť na Apple TV do Vašej TV. Pre majiteľov telefónov s OS Android, ktorí maju doma Google ChromeCast alebo iné streamovacie zariadenie s podporou OS Android, si možete streamovať túto hodinu taktiež na Vašu TV!

 

  

 

VÝHODNÉ ČLENSTVÁ

 

ČO AK MI ČAS CVIČENÍ NEVYHOVUJE, ALEBO CHCEM CVIČIŤ LEN S JEDNÝM LEKTOROM? 

Tí, ktorí si chcú jogovať kedykoľvek a neviazať sa na konkrétny čas, prípadne cvičiť zostavu so svojim obľúbeným lektorom, sa môžu tešiť taktiež. Pripravujeme sadu online videí, ktoré vám dáme k dispozícii priamo na www.jogazdravo.sk vo vysokej kvalite, s rôznymi typmi jogový cvičení ako aj s rôznymi lektormi. Tieto videá si budete môcť kedykoľvek pozrieť cez mobil, tablet alebo počítač a prístup k nim si budete môcť predplatiť podľa vašich preferencií. Čoskoro Vám dáme viac informácií. :)

 

NEMÁM DOMA POMÔCKY NA CVIČENIE, ČO MÁM ROBIŤ?

 

V prípade, že chcete s nami cvičiť a radi by ste používali profesionálne pomôcky, v našom ESHOPE ich nájdete všetky. Čakajú ná vás protišmykové uteráky, popruhy na jogu, bolstre na jogu a prémiové jogové podložky.

 

Veríme, že sme Vás týmito novinkami potešili, a že sa nám podarí opätovne priviesť jogu do Vášho každodenného života.

 

ZACVIČTE SI S NAMI

Okrem pravidelných lekcií jogy podľa Rozvrhu sme pre Vás pripravili aj:

ONLINE WORKSHOPY

DIALÓGY a Vašimi obľúbenými lektormi

Kurz Mindfulness so psychologičkou


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Námestie slobody 13, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353