+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

TRADIČNÁ TANTRA JOGA pochádza z drávidskej Indie a prináša mnoho benefitov pre súčasný "rýchly" život, ktorý žijeme. Učí nás, ako sa uvoľňovať, dýchať a pracovať so svojou vlastnou životnou a sexuálnou energiou a kultivovať ju tak, aby nám slúžila a obohacovala náš život. Zostava Tridosha balancing je premyslený systém práce s hormonálnym systémom nášho tela. Odburáva stres a uvoľňuje napätie v tele. Tento systém prináša hlboké sebaliečenie, sebareflexiu a sebauzdravovanie. Vnáša do života kvality, o ktorých sme ani netušili, že ich máme. Prináša, ponor, nadhľad, ale aj ukotvenie.

Na workshope máte možnosť spoznať prastarý spôsob práce s telom a jeho energiou, ktorý vychádza zo systém KAULA ( kašmírsky šivaizmus ).  Dva princípy : mužský ( Shiva) a ženský ( Shakti) ktoré tvoria vesmír kultivujeme prostredníctvom dvojhodinovej lekcie kombinácie asán, dychových cvičení a meditačnej praxe. 

V tejto joge sa do asán uvoľňujeme a láskyplne posúvame svoje limity tela. Dokonalosť „ urobenej“ asány nie je v jej dokonalom prevedení, ale v dokonalom uvoľnení sa do nej. Necháme sa kultivovať asánou, nie opačne. Na začiatku si povieme niečo o tantre, práci s kultivovaním svojej vlastnej životnej /sexuálnej energie a potom sa ponoríme do dvojhodinovej cesty práce a spoznávania samého seba. Vhodné pre mužov aj ženy, začiatočníkov aj skúsených jogínov.

 

 

 


Zopár slov o lektorke:

Vladislava Lukáčová


Tradičnú tantra jogu som spoznala v SHRI KALI AŠRAME v Južnej Indii v roku 2013 a odvtedy som ju zaradila do svojej pravidelnej jogovej praxe.  Bola som vtedy na životnej križovatke a práve tento systém mi pomohl celú životnú situáciu nielen ustáť, ale aj zmeniť prístup k sebe, k okoliu, k svojmu telu a k životu. Táto joga mi proniesla do života kvality ako schopnosť sa uvoľniť, plynúť, správne dýchať a zvýšila sa mi flexibilita tela. Po ťažkom úraze ruky, ktorý mi zanechal zníženú schopnosť ju ohýbať mi joga pomohla ruku „spojazdniť“ do maximálnej možnej miery a dnes funguje skoro neobmedzene. 

Vediem pravidelné lekcie tradičnej tantra jogy v Bratislave a Devínskej Novej Vsi, organizujem každoročne jogové retreaty v Južnej Indii a Bosne a jogové víkendové pobyty kombinované s vedomým dotykom a masážnymi technikam. Som zakladateľkou komunity Tradičnej tantra jogy na Slovensku a vytváram spolupráce s inými lektormi a kolegami zo SR aj zo zahraničia. Okrem toho vediem ženské podporné skupiny zamerané na prácu s posvätnou sexualitou a vediem ženské rituály. Viac o mojej práci sa môžete dozvedieť na stránke www.sebavedomazena.sk

 

KEDY:

Piatok 10.05.2019, 17:30 - 20:30

 

STORNO PODMIENKY:

5 dní pred workshopom 50%

3 dni pred workshopom 80%

1 deň pred workshopom 100%

 

 

 

 


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353