+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Workshop je vhodný pre lektorov jogy i bežných jogových nadšencov starajúcich sa o zdravie a chrbticu. Cieľom workshopu je odovzdat informácie ohľadne zostavy a nutnosti dodržať poradie cvikov, dychové techniky a relaxáciu. Použitie špeciálne vybraných esenciálnych olejov (EO) pre podporu emocionálného zdravia.


SOBOTA 8.6., 10:30 – 17:00


Katarína Ježovicová – zakladateľka konceptu JOGA ZDRAVO so sídlom v Bratislave sa dlhoročne venuje joge so zameraním na zdravotný aspekt ľudského tela. Vo svojej metóde spája prvky tradičnej hatha jogy, power jogy a restorativnej jogy.

Metóda, ktorú sama dlhoročne vyvíjala na základe skúseností s jej klientmi a fyzioterapeutmi je dnes uznávanou metódou výučby jogy a pomáha hlavne pri bolestiach chrbtice, pohybových obmedzeniach alebo aj ako rekonvalescencia. Jej vášňou a súčasťou každodenného života teda aj pri joge sa stala AROMATERAPIA.

Dlhoročne pracuje s esenciálnymi olejmi terapeutickej značky doTerra a prepája emocionálne zdravie s tým fyzickým. Aj preto JOGA v Metóde Zdravý Chrbát-bloky®, ktorú vyučuje podáva holistický prístup k jednotlivcovi a pomáha riešiť ľudské telo celistvo. Ak poznáte zostavu Zdravý Chrbát – bloky z centra JOGA ZDRAVO, určite si nenechajte ujsť jedinečnú príležitosť zúčastniť sa tohto workshopu. Pozície, asány rozoberieme z pohľadu anatómie ľudského tela, preberieme postupnosť zaťažovania a tiež jednotlivé asány z pohľadu modifikácií pri jednotlivých obmedzeniach.


PROGRAM WORKSHOPU:

1.ČASŤ:

 • Súbor cvikov metódy a jeho praktická časť - 120 min
 • Dychová technika - Ujjayi
 • Hatha joga a anatómia – rozcvičenie tela, hlavných partií, ktoré sú pri problémoch chrbtice najčastejšou záťažou a obmedzením pri každodennom fungovaní
 • Power joga a anatómia – Core, silný stred tela ako opora našej chrbtice. Modifikácie pozícií pre tých, ktorí majú obmedzenie v rozsahu pohybu alebo poškodenie chrbtice v oblasti krížovej chrbtice.
 • Restoratívna joga a anatómia– cvičenie s pomôckami, bloky, bolstre, opasky. Táto časť je venovaná konečnej fáze cvičenia kedy telu a mysli dávame priestor na stíšenie a relaxáciu. Techniky pranayámi a meditačné techniky JOGA NIDRA


2. ČASŤ:

 • Prierez jednotlivých častí Metódy a anatómia jogových asán 120 min

3. ČASŤ:

 • Zodpovemie si Vaše otázky z cvičenia metódy  Zdravý Chrbát – bloky ® v JOGA ZDRAVO alebo tie, ktoré prídu počas workshopu. 60 min


AROMATERAPIA – esenciálna joga a používanie EO na hodine jogy. Prečo a ako na to. 60 min

 1. Respirácia ako ukotvenie - studené a zemité EO (Hatha joga)
 2. Aktivácia energie oblasť SOLAR PLEXUS - citrusové oleje (Power joga)
 3. Meditácia – stíšenie a pokoj- kvetinové, zemité EO (Restoratívna joga)


CENA:

 • 89   EUR (prihlásenie do 15.04.2019)
 • 99   EUR (prihlásenie do 30.04.2019)
 • 110 EUR (prihlásenie od 01.05.2019)

 

Cena zahŕňa obed.

 

STORNO PODMIENKY:

5 dní pred workshopom 50%

3 dni pred workshopom 80%

1 deň pred workshopom 100%

 

KEDY: 8.6., 10:30 - 17:00

 

 

Teší sa na Vás


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353