+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Jar je podľa Tradičnej čínskej medicíny obdobím elementu Dreva, ktorý predstavuje novú  čerstvú energiu, pohyb, rast, zmenu a rodenie, a to nielen v prírode ale i v našich telách a mysliach. K tomuto elementu prislúchajú orgány pečeň a žlčník, ktoré majú oveľa širšie spektrum funkcií a charakteristík, ako obsiahla západná medicína. Práve na jar sú tieto detoxikačné orgány aktívne, aby po zime z nášho systému vyplavili to, čo sa nahromadilo a mohli sme čerpať novú sviežu energiu.

Na workshope absolvujete 90 minútovú lekciu Yin jogy zameranú na stimuláciu toku energie Čchi v meridiánoch pečene a žlčníka a takisto sa dozviete nielen o fyzických ale aj emočno-psychických funkciách týchto orgánov, o ktorých ste doposiaľ možno netušili.

  1. Teoretická časť
  • Dráhy meridiánov pečene a žlčníka
  • Fyzický, emočný a psychický aspekt z pohľadu tradičnej čínskej medicíny
  • Prečo sa po (Yin) joge cítime tak skvelo? Povieme si aj o spojivových tkanivách, ktoré pri Yin joge stimulujeme a aký majú vplyv na náš fyzický a psychický stav

 

  1. Praktická časť – 90 min zostava zameraná na meridiány pečene a žlčníka, ktorú hravo zvládnete i doma

Yin joga je vhodnou kompenzáciou k iným yangovým štýlom jogy (Ashtanga, Bikram, Power) alebo druhom pohybu (beh, cyklistika, fitness) a tiež skvelým prostriedkom na vnútorné stíšenie sa, pestovanie všímavosti a prípravu na meditáciu. Takisto nám ponúka priestor na prácu s mysľou a emóciami, ktoré sa môžu počas praxe vyplavovať z nášho systému.

 

Storno podmienky:

5 dní pred workshopom 50%

3 dni pred workshopom 80%

1 deň pred workshopom 100%

 

KEDY: 5.4. v čase 17:00-20:00

 

 

Teší sa na Vás


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Námestie slobody 13, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353