+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Hotel Grand Jasná ****

28.-30.9. 2018

Spokojná a vyrovnaná žena vyžaruje nielen navonok, ale predovšetkým zo svojho vnútra. 

Dovoľte si  myslieť na seba a aspoň jeden víkend doprajte výlučne sebe v podobe aktívneho oddychu spojeného s komplexnou  starostlivosťou o ženské zdravie, v nádhernom prostredí Nízkych Tatier.

Občas sa stáva, že sa z ničoho nič necítime tak úplne vo "svojej koži”, a pritom nie sme unavené, ani choré. Môžu za to naše “pobláznené” hormóny. Aj keď to znie neuveriteľne verte, že tieto malé, pre naše oko neviditeľné “potvorky” ovládajú a značne ovplyvňujú fungovanie celého nášho organizmu. Ovplyvňujú chuť k jedlu, našu váhu, náladu, sexuálne libido, menštruačný cyklus, naše psychické správanie a celkové fungovanie.

Ženský život je z hormonálneho hľadiska skutočne pestrý a my sme si pre Vás pripravili rovnako pestrý a zaujímavý víkend, na ktorom preberieme zaujímavé ženské témy.

Čo nás spolu čaká?

  • Starostlivosť o telo - naučíme sa spolu zostavu hormonálnej jogovej terapie pre ženy podľa Dinah Rodrigues, ktorá aktivuje celkový organizmus a reaktivuje hladinu hormónov. Cvičením získate nielen lepšiu ohybnosť, zdravie, ale i sebavedomie, vyrovnanosť a vnútornú spokojnosť. Pravideľným cvičením sa zlepšuje aj kvalita pokožky a vlasov.
  • Starostlivosť o dušu – to sú tri dni relaxu, oddychu, meditácií a relaxačných a protistresových cvičení. Našu ženskú dušu uspokojíme i krásou vôní, ktorú budeme spolu objavovať aromaterapiou a voňavými, liečivými olejčekmi, wellnessom a masážami.
  • Starostlivosť o zdravie – po každom cvičení budeme ochutnávať lahodnosť čajov, povieme si niečo o podpore ženského zdravia prostredníctvom fytoestrogénov, komplexoch na výživu kostí a zdravom stravovaní.

Program víkendu:

Príchod v piatok 13.30 – 14.30 (check in)

Piatok:

17.00 – 19.00 – Joga pre zdravie, zoznámenie sa s Hormonálnou jogovou terapiou, protistresové techniky, meditácia             

Sobota:

7.00 – 8.30 – Joga pre zdravie, Hormonálna jogová terapia, nácvik zostavy, relax,

12.00 – 13.00 – Pranajáma – dýchacie techniky, relaxácia, aromaterapia

17.00 – 19.00 -  Hormonálna jogová terapia, Joga nidra, Prednáška - ženské zdravie

Nedeľa:         

7.00 – 8.30 – Ranná joga, Hormonálna joga, relaxačné cvičenie

Check out 10.00 hod.

 

Doprava:

Individuálne

 

Ubytovanie:

Hotel Grand Jasná****

 

Cena: 

Dvojlôžková izba Deluxe naplnená 2 osobami -  239 EUR / osoba

Dvojlôžková izba Deluxe naplnená 1osobou - 299 EUR / osoba

Cena zahŕňa:

2 x Ubytovanie v hoteli Grand Jasná s polpenziou 

Všetky cvičenia s Ajkou Šarvajcovou

1x aromaterapeutická masáž pre každú z vás

1x vstup do wellnessu

1x parkovanie pred hotelom 

 

Stravovanie:

Polpenzia zahŕňa: 

Raňajky v reštaurácii hotela – švédske stoly s bohatým výberom 

Večera s môžnosťou výberu mäšité alebo bezmäsité jedlo

 

 Storno podmienky:

  • 29 dni pred nástupom na pobyt 40%
  • 19 dni pred nástupom na pobyt 70%
  • 10 dni pred nástupom na pobyt 80% 

 

O lektorke:

Aja Šarvajcová – certifikovaný lektor hormonálnej jogovej terapie pre ženy podľa Dinah Rodrigues, lektorka ashtanga jogy, jogy pre zdravie očami fyzioterapeuta, členka tímu lektorov Centra hormonálnej jogovej terapie Praha a tímu Joga Zdravo

Mojou učiteľkou hormonálnej jogovej terapie je priamo jej zakladateľka a autorka Dinah Rodrigues z Brazílie, s ktorou som sa osobne stretla počas môjho pôsobenia v Prahe. Je jedinou ženou na svete, ktorá udeľuje certifikáty lektorom HJ. Žena ktorej charizma a energia je neodolateľná. Svojou zostavou nadchýňa tisícky žien po celom svete, ktoré ju cvičia s nadšením a odhodlaním zlepšiť svoje zdravotné problémy prirodzenou cestou, bez zbytočných chemicky vytvorených farmakologických prostriedkov.

A čo ma na hormonálnej joge baví? Že dokáže pomôcť, dokáže nadchnúť, prebudiť k životu aj ženy, ktoré nikdy predtým necvičili.

Cvičia ju aj ženy, ktoré žiadne výrazné zdravotné problémy nemajú, prebrali zodpovednosť za svoje zdravie do svojich rúk a rady sa o seba starajú, preventívne, nie až keď treba niečo “hasiť”.

Som rada, že môžem ponúknuť možnosť ženám byť spokojné a urobiť niečo pre seba, som človekom, ktorý kráča svojou cestou a objavuje krásu a zmysel toho, čo robí. Rada robím niečo pre seba a rada pomáham druhým. Možno objavíme svoju dokonalosť a jedinečnosť, len si to dovoľ!

 

Prihláste sa už dnes

 

 


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Námestie slobody 13, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353