+421 910 331 364 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Od nepamäti sme ako ženy veľmi výnimočné a intuitívne stvorenia. Práve aj vďaka ženskej intuícii môžeme dnes čerpať blahodárne účinky darov prírody a pomocou nich sa starať nielen o svojich blízkych, ale predovšetkým o seba a svoju ženskosť. Nahliadnite do týchto darov prírody aj vy a znovuobjavte starostlivosť o svoju krásu.

Dôležitá je predovšetkým aj starostlivosť o samú seba. Celý život sa neustále vyvíjame nielen ako osobnosti, ale tak isto ako ženy. Každý rok, každý mesiac, každý týždeň sme iné, výnimočné.
Práve vďaka tomu, že sa neustále meníme, naše hormóny pracujú, emócie sa menia, je nesmierne podstatné vedieť sa spojiť so svojim telom, intuíciou, ale takisto ako vedieť ako sa o seba starať každý deň. Ako prispôsobiť starostlivosť nielen danému ročnému obdobiu, ale takisto aj veku a fáze cyklu, v ktorom sa aktuálne nachádzame. Jednou z najlepších možností je starostlivosť prostredníctvom prírody a prírodných výťažkov, darov zeme – Doterra.

Nedávno som sa začala zaujímať o prepojenie hormonálnej aromaterapie a špeciálnej jogy pre ženy. Vzniká tak prepojenie na fyziologickej, fyzickej, psychickej a energetickej úrovni. Všetko so všetkým súvisí, a preto netreba zanedbávať psychosomatiku s fyzickými prejavmi, ktoré sa nám dejú.
Jediným cieľom je zdravá, energická a harmonizovaná žena, ktorá je spokojná so svojim telom a vnútrom.

 

Aké typy problémov sú tie najčastejšie? 

  • hormonálna nerovnováha,
  • vysoký alebo nízky krvný tlak,
  • nízka alebo príliš vysoká činnosť štítnej zľazy, 
  • nepravidelný či bolestivý cyklus,
  • PMS syndróm,
  • menopauza,
  • nadmerná únava, úbytok energie, podráždenosť, nervozita. 

Pripravili sme si pre vás aj špeciálny balíček ženskej starostlivosti za zvýhodnenú cenu  už od 99 €, ktorý si môžete rezervovať už po našej prednáške Aromaterapie, ktorá je zameraná na ženské zdravie a uskutoční sa už 16. Februára 2018 o 17.00 v centre Joga Zdravo.
(Ušetriť tak môžete 33 eur a počet balíkov je limitovaný na 20 kusov)

Vybrali sme pre vás tie najobľúbenejšie oleje stvorené na pravidelnú každodennú starostlivosť a zmiernenie príznakov: 

Clary Calm – Mesačná zmes pre ženy (Cena bez zľavy: 39,20 €)
Zmes kvetín a stromov, ktorá sa používala na vyrovnanie hladiny hormónov. Inak sa jej hovorí aj zmes otvorenosti.
Obsahuje: Šalvia Muškátová, Levanduľa, Bergamot, Rumanček Rímsky, Cédrové drevo, Fenikel.
Mesačná zmes pracuje s našim cyklom a všetkými fázami, ktoré počas mesiaca máme. Napomáha pri PMS syndróme, akýchkoľvek problémoch s menštruáciou a pri menopauze. Poskytuje úľavu od emočných výkykov, uľavuje od napätia, stresu, vyrovnáva a zlepšuje emócie.
Môžete ju inhalovať z dlaní či difúzora, naniesť na šiju, spánky, chodidlá alebo aplikovať na bruško pre upokojenie počas cyklu.

Clary Sage – Šalvia Lúčna (Cena bez zľavy: 49,60 €)
Šalvia upokojujúco pôsobí proti stresu a napätiu, pomáha proti úzkosti, účinne a jemne vyrovnáva emočné bloky. Zvyšuje hladinu estrogénu a progesterónu.
Uvoľňuje kŕče, migrény, je nápomocná pri rekonvalescencii po chrípke, pri oslabení, pri depresii alebo po šestonedelí.
Používa sa pri bronchitíde, znižuje cholesterol, vyrovnáva hormóny, problémy s obličkami, nespavosť, syndróm chronickej únavy.
Túto silicu môžete inhalovať z dlaní či difúzora, natrieť na brucho pre uvoľnenie, naniesť na chodidlá alebo pulzné body pre vyrovnanie hladiny hormónov, pred spaním na vankúš, na podporu zdravej pokožky a vlasov pridať do šampóna, do vane na relaxačný kúpeľ, zmiešať s kokosovým frakciovaným olejom na masírovanie pokožky pre omladenie..

Passion – Inšpirujúca vášnivá zmes (Cena bez zľavy: 43,20 €)
Obsahuje: Kardamón, Škorica, Zázvor, Klinčeky, Jasmín, Santalové drevo, Vanilkový struk.
Vyvoláva z nás pocit pozdvihnutia a inšpirácie, pomáha opäť precítiť nadšenie v našom živote, energiu a tešiť sa z maličkostí, ktoré máme. Plnosť nadšenia a entuziazmu pre život a nás samých. Podnecuje pocity šťastia, vášne a radosti.
Môže sa inhalovať z dlaní či difúzora, naniesť na pulzné body, rozptýliť doma alebo v práci na jasnejšiu a koncentrovanejšiu myseľ a podnietenie kreativity.

Text: Lenka Hlopková

Zacvičte si s nami


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Námestie slobody 13, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 910 331 364