+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

Táto lekcia je vhodná pre všetky ženy, ktoré už absolvovali víkendový, prípadne mesačný seminár hormonálnej jogovej terapie pre ženy a naučili sa celú zostavu hormonálnej jogy u ktorejkoľvek lektorky na Slovensku alebo v Čechách. 

 

 

Cieľom opakovacej lekcie je prejsť všetkými základnými technikami, ktoré sa v hormonálnej joge používajú a zároveň si zopakovať ich účinky na organizmus. Zopakovať celú zostavu a uistiť sa o správnosti prevedenia ásan, a to zahrievacích prvkov a prvkov každodennej zostavy.

Počas nášho stretnutia si prejdeme 2x celú terapeutickú zostavu. Zopakujeme všetky základné techniky a ich účinky, prejdeme zahrievacími cvikmi a každodennou zostavou. Venovať sa budeme aj protistresovým technikám, pranájame a relaxačným technikám, ktoré sú súčasťou a dôležitým základom hormonálnej terapie. Opakovaciu lekciu ukončíme joga nidrou a priestor bude aj na “dolaďovanie” nejasností v cvičení a spoločná diskusia.

Opakovacie lekcie uzatvára vždy spoločná vedomá relaxácia a joga nidra.

Súčasťou stretnutia absolventiek je vždy otvorená diskusia, v ktorej môžeme spoločne zdielať svoje skúsenosti s cvičením, zdravotné problémy a aj účinky terapie pre ženy na náš organizmus.

 

KEDY:  PIATOK 24.5. v čase 17:00 - 20:00

 

Storno podmienky:

5 dní pred workshopom 50%

3 dni pred workshopom 80%

1 deň pred workshopom 100%

 


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Námestie slobody 13, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353