+421 948 303 353 info@jogazdravo.skPrihlásenie
EN

V JOGA ZDRAVO je pre nás komunita na prvom mieste, a preto sme sa rozhodli, že urobíme všetko pre to, aby to každý z Vás aj cítil. Preto sme sa rozhodli spustiť lojalitný program, ktorý Vás odmení ak budete súčasťou komunity JOGA ZDRAVO.

Prvým veľkým benefitom a príležitosťou pre každého nášho člena je možnosť cvičiť aj celý rok ZADARMO.

Ako sa to dá? Je to vôbec možné?

Áno, v JOGA ZDRAVO sa snažíme tvoriť komunitu a pomáhať našim členom v tom, aby urobili niečo pre svoje zdravie a myseľ a trávili čas s ľuďmi, ktorých majú radi. Stačí ak náš člen pozve svoju kamarátku /kamaráta/partnera/partnerku k nám na prvú hodinu v JOGA ZDRAVO. Tú má dokonca ako prvú každý v JOGA ZDRAVO ZADARMO.  Ak si následne Vami pozvaný zakúpi svoje prvé členstvo u nás, tak tomu kto ho pozval darujeme kredit vo výške 10% z hodnoty zakúpeného členstva tvojej pozvanej osoby Následne si môže náš člen využiť tento kredit na nákup členstiev, tovaru alebo iných služieb, ktoré máme v aktuálnej ponuke.

 

 

Tu však stále nekončíme a v JOGA ZDRAVO odmeňujeme každého člena aj za to, že s nami cvičí a za to, že si zakúpi nové členstvo tesne pred ukončením platnosti svojho aktuálneho. Pre každého, komu končí členstvo a zakúpi si vopred do 5 dní pred skončením svojho aktuálneho členstva dávame zľavu 2% na nové. Chceme sa Vám drobnosťami odvďačiť za Vašu vernosť.

Máte narodeniny?

My ich radi oslávime s vami! Každý z nás rád oslavuje, a preto sme sa rozhodli každému dať v tento krásny sviatok 10% zľavu na členstvá pre skupinové hodiny jogy, ktoré máme aktuálne v ponuke. Každého z Vás taktiež bude čakať aj malý darček, ktorý bude pre Vás pripravený na recepcii.

Váš tím JOGA ZDRAVO

 

MÁTE OTÁZKU? NAPÍŠTE NÁM.

 

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Trnavská cesta 41/A, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353