Namasté Yogis,

vaše podnety a prosby boli vypočuté a máme pre vás atraktívne nové členstvo. Zakúpte si Yogi Basic 15 Combo od 20.10.2021 do 20.11.2021, platné na všetky hodiny jogy, pilatesu a hot jogy. Odteraz môžete kombinovať vstupy na hodiny podľa vašej chute a vyhrať namakané jogínske pomôcky:

1. Joga podložka JogaBella (79€)

2. Joga uterák JogaBella (35€)

3. 50% zľava na Hot Yogi členstvo

Nové combo členstvo vám prinášame aby sme vám umožnili zažiť všetky hodiny v našom pestrom rozvrhu, ktorý stále naberá atraktívne štýly jogy, zaujímavosti z celého sveta a nových lektorov. Bez potreby zakúpenia 2 rozličných členstiev ako to bolo u nás doteraz, s Yogi Basic 15 COMBO vám umožňujeme zážitok hot a warm jogy, pilatesu a skupinových lekcií jogy. Nebola by to lákavá ponuka, keby sme nemysleli aj na najvýhodnejšiu cenu pre vás. Skupinové hodiny v tomto členstve čerpáte za bezkonkurenčnú cenu 8,80€. A preto, že vás všetkých máme radi, chceme vás motivovať na vašej jogínskej ceste a odmeniť vás výhrami. 

Prečo sme pripravili súťaž o atraktívne ceny? 

  • Joga podložka JogaBella - Pre komfort jogovej praxe nesmie chýbať jogamatka. Do súťaže sme zaradili umývateľnú Jogamatku JogaBella, ktorú môžete využívať na všetky hodiny jogy, vrátane hot a warm a navyše aj v prírode na akomkoľvek povrchu. Materiál a hrúbka podložky poskytnú dostatočné pohodlie pri cvičení a sú šetrné pre kĺby. Veľkosť podložky ocenia aj vyššie postavy. 

  • Joga uterák JogaBella - Pri combo členstve vám nemôže chýbať druhá najpoužívanejšia jogová pomôcka - jogínsky uterák na podložku. Preto sme aj náš najpredávanejší produkt zaradili do súťaže. Absorpčné vlastnosti oceníte pri vyšťavení sa na hot hodinách, protišmykové vlastnosti vás udržia v pohodlí a s jednoduchou údržbou budete môcť svoj nový uterák nosiť na každú hodinu.

  •  50% zľava na HOT YOGI členstvo - Myslíme na tých, ktorí sa už zamilovali do hot jogy alebo ešte na tom iba pracujú. Benefity hot jogy sú často prehliadnuté a chceme aby ste mali možnosť dopriať si: omladiť bunky a celý organizmus, posilniť imunitu, efektívne spaľovať kalórie, za kratší čas zvýšiť flexibilitu a silu, efektívne formovať postavu či omladiť pokožku. Hot joga v sebe ukrýva poklady pre naše telo, myseľ aj ducha. 

Súťaž trvá od 20.10. - 20.11. 2021. Výhry čakajú na Vás!

Podmienky súťaže nájdete TU:

  • každý kto si zakúpi členstvo Yogi Basic 15 Combo v termíne od 20.10.-20.11. bude zaradený do žrebovania
  • žrebovanie prebehne po ukončení súťaže 20.11.2021, náhodným žrebovaním spomedzi všetkých účastníkov súťaže
  • výhercom bude zaslaný e-mail 22.11.2021 o ich výhre. Ceny budú odovzdané osobne na prevádzke Joga Zdravo, Trnavská cesta 41/A. Ceny nie je možné doručiť iným spôsobom. Cenu musí prevziať osoba, ktorá bola vyžrebovaná ako výherca súťaže. Ceny nie je možné zameniť za iný tovar/služby/poukážku a finančnú hodnotu.

Teší sa na vás tím Joga Zdravo. 

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Zdielať:
Kategórie
Novinky

Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.

Zadajte správnu emailovú adresu

Máte otázky?

Napíšte nám

Neváhajte a pošlite nám akékoľvek otázky. Radi na ne odpovieme.

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...
Adresa

Trnavská cesta 41/A, 831 04 Bratislava

Navigovať
Telefónne číslo +421 948 303 353
Emailová adresa info@jogazdravo.sk
Otváracie hodiny štúdia

Po-Štv07:00 - 20:00
Piatok 07:00 - 12:00
Sobota 09:00 - 12:00
Nedeľa 09:00 - 12:00
18:00 - 20:00