+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

„Najväčšiu úlohu v očiste tela zohráva uvedomenie si emocionálnych toxínov” 

 

Po horúcom letnom období prichádza jeseň, čas kedy sa telo regeneruje a pripravuje sa na zimný čas stíšenia. V lete sa naše telo dosť vyčerpá z pohľadu trávenia aj detoxikácie. Nie vždy sa dokážeme zriecť alkoholu alebo prejedania na večierkoch alebo grilovačkách. Možno práve jeseň je ten správny čas aj pre Vaše telo dostať svoje filtračné organy do pohody a odľahčiť ich pred tuhou zimou, ktorá si vyžaduje mastnejšiu, teplejšiu a hutnejšiu stravu. 

Filtračné organy pečeň, obličky pľúca, tenké, hrubé čevo, koža sa pri detoxikácií čistia mnohými spôsobmi. Ale základom je príprava samotnej detoxikácie alebo skôr predpríprava. Možno trošku psychicky zápasíme s myšlienkou nejesť, nepiť a obmedziť sa. Naša hlava dostáva signál – obmedzenie, hlad a trápenie. Nie vždy to tak musí byť. Ten čas je už dávno preč, kedy sme drasticky pristupovali k diétam a nútili sa k extrémnému pôstu, na ktoré naše telo a ani myseľ neboli pripravené.

Vlastná skúsenosť

Katka Ježovicová, zakladateľka konceptu JOGA ZDRAVO a milovníčka Aromaterapie prešla v živote mnohými fázami. Pri poruchách trávenia a silnej laktózovej intolerancie absolvovala niekoľko dietologických vyšetreni a pokúšala sa svoje telo dostať do rovnováhy jedlom a diétami. Od vegetariánstva a vegánstva cez vitariánstvo až po úplné pôstenie. V tom čase jej do života vstúpila Aromaterapia, ktorá veľmi rýchlo vyriešila problém s trávením a ešte rýchlejšie pomohla v nastavení v redukcii váhy. Dnes má Katka o 12 kg menej ako pred 3 rokmi, ktoré počas laktózovej intolerancie pribrala. Svoje telo detoxikuje 2x ročne na SRI LANKE pod dohľadom lekára a doma pokračuje aj vďaka aromaterapii.

 

Všetko sa zmenilo, keď vyskúšala bylinky v podobe kvapiek od značky doTerra. Dnes pomáha mnohým svojim klientom pri chudnutí, nastavení stravy a hlavne očiste fyzickej i emočnej. Každoročne poriada s JOGA ZDRAVO pobyty na Sri Lanke na špeciálnej ayurvedskej klinike.

Katka si pre Vás pripravila

  • Prednášku zameranú na očistu tela i duše jogou a aromaterpiou.
  • Povie Vám o tom, čo pri očiste podporiť a ako správne postupovať tak, aby ste pri tom nemuseli trpieť.
  • Aké obmedzenia Vás čakajú v rámci stravovania
  • Ako cvičiť jogu pri očiste a ktoré pozície sú vhodné pri stimulácií konkrétnych filtračných organov
  • Meditácia a pranayáma ako mentálna podpora pri očisťovaní
  • Prečo je dôležité pri chudnutí/očiste zbaviť sa emocionálnych toxínov

Počas prednášky Vám Katka poradí ako očistiť svoje telo z pohodlia domova, ako nastaviť stravovanie a individuálne zodpovie otázky ohľadom výberu správnych produktov pre detoxikáciu.

Porozpáva Vám o pobyte na Sri Lanke a o tom aké dôležité je svoje telo dovyživiť predtým ako sa rozhodneme redukovať vahu, detoxikovať pri ochoreniach pre a proti a ako môže neriadená očista poškodiť Vášmu zdraviu.

Súčasťou programu bude aj ukážka jogových pozícií na podporu trávenia, detoxikácie tela i mysle.

Teší sa na Vás Katka Ježovicová z tímu Joga Zdravo

 

Prihláste sa ešte dnes


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Námestie slobody 13, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353