+421 948 303 353 info@jogazdravo.sk Prihlásenie
EN

 

Žiara spokojnej a vyrovnanej ženy vychádza z jej vnútra.

 

 

Hormonálna joga pre ženy je terapeutická zostava cvikov vychádzajúca z tradičnej jógy. Dynamická joga, ktorej pravidelné cvičenie reaktivuje celkový hormonálny systém, omladzuje organizmus a regeneruje ho. Používa prácu s energiou, techniky pre skľudnenie a harmonizáciu.

Prinesie Vám sebavedomie, sebaistotu a zdravie, lepšiu ohybnosť a schopnosť pohybu aj vo vyššom veku. Môžete ju cvičiť v akomkoľvek období svojho života.

Jej autorka, Dinah Rodrigues z Brazílie,  ju cvičí ešte stále aj vo svojom pokročilom veku 91 rokov, neustále cestuje po svete a svoju zostavu učí tísícky žien.

Dlhoročným výskumom sa zistilo, že pomáha ženám hlavne s problémami spojenými s hormonálnou nerovnováhou ako sú:

 • symptómy spojené s menopauzou (návaly, nespavosť, podráždenoť, depresiu, emocionálnu nestabilitu, zníženú pamäť, stratu vitality,nízké libido, urogenitálnu suchosť, migrény)
 • polycystické vaječníky (PCO, symptómy: nadmerné ochlpenie, akné, priberanie)
 • strata menštruácie a ovulácie, neplodnosť spôsobená hormonálnou nerovnováhou, zlým prekrvením či svalovým kŕčom v oblasti panvového dna, zrasty na vajcovodoch
 • predmenštruačný syndróm (PMS)
 • osteoporóza
 • inkontinencia
 • depresia, emocionálna nestabilita,
 • zníženie pamäte spôsobené nízkou hladinou hormónov,
 • syndrom karpálneho tunela
 • hypofunkcia štítnej žľazy (nedostatočná činnosť štítnej žľazy)
 • nespavosť, padanie vlasov, lámavé nechty, suchá pleť, akné

Výsledky  sa dostavia veľmi rýchlo, po niekoľkých týždňoch pravidelného cvičenia budete samé pociťovať zmenu.

Kontraindikácie: hormonálna joga sa necvičí počas tehotenstva, pri silnej endometrióze, po operačných zákrokoch dutiny brušnej, pri ťažkej osteoporóze, pri zvýšenej funkcii štítnej žľazy, pri rakovine prsníkov, pri srdcových ochoreniach a krátko po hysterektómii.

O lektorke:

Aja Šarvajcová – certifikovaná lektorka hormonálnej jogovej (HJ) terapie pre ženy podľa Dinah Rodrigues, lektorka ashtanga jogy, jogy pre zdravie očami fyzioterapeuta, členka tímu lektorov Centra hormonálnej jogovej terapie Praha a tímu Joga Zdravo v Bratislave. 

"Mojou učiteľkou hormonálnej jogovej terapie je priamo jej zakladateľka a autorka Dinah Rodrigues z Brazílie, s ktorou som sa osobne stretla počas môjho pôsobenia v Prahe. Je jedinou ženou na svete, ktorá udeľuje certifikáty lektorom HJ. Žena, ktorej charizma a energia je neodolateľná. Svojou zostavou nadchýňa tisícky žien po celom svete, ktoré ju cvičia s nadšením a odhodlaním zlepšiť svoje zdravotné problémy prirodzenou cestou, bez zbytočných chemicky vytvorených farmakologických prostriedkov.

 

A čo ma na hormonálnej joge baví? Že dokáže pomôcť, dokáže nadchnúť, prebudiť k životu aj ženy, ktoré nikdy predtým necvičili.

Cvičia ju aj ženy, ktoré žiadne výrazné zdravotné problémy nemajú, prebrali zodpovednosť za svoje zdravie do svojich rúk a rady sa o seba starajú, preventívne, nie až keď treba niečo “hasiť”.

Som rada, že môžem ponúknuť možnosť ženám byť spokojné a urobiť niečo pre seba, som človekom, ktorý kráča svojou cestou a objavuje krásu a zmysel toho, čo robí. Rada robím niečo pre seba a rada pomáham druhým. Možno objavíme svoju dokonalosť a jedinečnosť, len si to dovoľ!"

 

Hormonálnu jogu si môžete vyskúšať a naučiť sa zostavu na víkendovom seminári už 12. a 13.4.2019 v našom centre!

Piatok 12.4. 17:00 - 20:00

Sobota 13.4. 10:30 - 17:30 (s prestávkou na obed)

 

Storno podmienky:

5 dní pred workshopom 50%

3 dni pred workshopom 80%

1 deň pred workshopom 100%

 


Naše novinky na dosah

Prihláste sa k odberu našich noviniek o výnimočných akciách v JOGA ZDRAVO.
Prihlásením k odberu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.

Zadajte správnu emailovú adresu

Námestie slobody 13, Bratislava info@jogazdravo.sk +421 948 303 353